Emzirme Döneminde Lazer Epilasyon – Emzirirken Lazer Epilasyon Yapılır mı

Alexandrite Lazer Epilasyon,buz lazer Alex Lazer Epilasyon,Nd:yag Lazer Epilasyon, Buz Lazer Epilasyon, Ruby Lazer Epilasyon, Diode Lazer Epilasyon Estetik Cerrahi, 2020 Lazer epilasyon merkezleri, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, 2020 lazer epilasyon fiyatları, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.

Doktorumuz Sorularınızı Yanıtlıyor!!!

6 Haziran 2013 tarihinde eklendi, 11.536 kez okundu.

Son Güncelleme Haziran 30th, 2016 Saat 05:20 am yapılmıştır

Bayanların lazer epilasyon konusunda merak ettikleri bir diğer husus da süt emziren annelerin emzirme döneminde lazer epilasyon yapılır mı yoksa yapılmaz mı sorusunun cevabıdır. Bu yazımızın içerisinde emzirirken lazer epilasyon yapılır mı, lohusalıkta lazer epilasyon (doğumdan sonraki ilk 6 hafta) lazer epilasyon yapılırsa emzirilen bebeğe zararı olur mu, emzirme döneminde lazer epilasyonun zararları var mıdır, kısacası emzirme döneminde lazer epilasyon ile ilgili soruların cevaplarını bulacaksınız.

Uzmanlara göre süt verme yani bebeği emzirme döneminde lazer epilasyon yapılmasının herhangi bir sakıncası yoktur. Bu şekilde lazer epilasyon yaptıran kişi sayısı oldukça fazladır. Emziririken lazer epilasyonun bebeğe veya anneye herhangi bir zararı bulunmadığı da ifade edilmektedir. Doğumdan sonraki ilk 6 hafta olan lohusalık döneminde de lazer epilasyon yaptırılabilri. Tabi kucağınızdaki buna ne kadar zaman ve fırsat bırakır orası ayrı. Ancak bildiğimiz gibi hamilelik döneminde durum farklıdır. Hamile bayanlara lazer epilasyon yapılması tavsiye edilmemektedir. Kısacası emzirme döneminde lazer epilasyonun herhangbi bir sakıncası bulunmamakta, emzirirken lazer epilasyon yapılabilmektedir. Bu dönemde yapılan uygulamanında herhangi bir zararlı yönü görülmemiştir.

Konu ile ilgili en doğru ve geçerli bilgiyi lazer epilasyon uygulaması yaptırmayı düşündüğünüz poliklinik, hastane veya klinikteki işin uzmanı hekimden almanızı tavsiye ederiz.

Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.

Etiketler:

Bu Konu Hakkında Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın!!!
Sayfa başına git