İl İl Lazer Epilasyon Seans Fiyatları


Emzirme Döneminde Lazer Epilasyon – Emzirirken Lazer Epilasyon Yapılır mı

Bu sayfa üzerinde yer alan yazılar, paylaşımlar, soru cevaplar ve yorumlar tamamen bilgilendirme amaçlıdır.
Hiçbir Sağlık Hizmet Sağlayıcısını Tavsiye Etmemektedir.
Hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmaz.
Tanı ve tedavi için muhakkak ilgili uzmanlara başvurulmalıdır.

Bayanların lazer epilasyon konusunda merak ettikleri bir diğer husus da süt emziren annelerin emzirme döneminde lazer epilasyon yapılır mı yoksa yapılmaz mı sorusunun cevabıdır. Bu yazımızın içerisinde emzirirken lazer epilasyon yapılır mı, lohusalıkta lazer epilasyon (doğumdan sonraki ilk 6 hafta) lazer epilasyon yapılırsa emzirilen bebeğe zararı olur mu, emzirme döneminde lazer epilasyonun zararları var mıdır, kısacası emzirme döneminde lazer epilasyon ile ilgili soruların cevaplarını bulacaksınız.

Uzmanlara göre süt verme yani bebeği emzirme döneminde lazer epilasyon yapılmasının herhangi bir sakıncası yoktur. Bu şekilde lazer epilasyon yaptıran kişi sayısı oldukça fazladır. Emziririken lazer epilasyonun bebeğe veya anneye herhangi bir zararı bulunmadığı da ifade edilmektedir. Doğumdan sonraki ilk 6 hafta olan lohusalık döneminde de lazer epilasyon yaptırılabilri. Tabi kucağınızdaki buna ne kadar zaman ve fırsat bırakır orası ayrı. Ancak bildiğimiz gibi hamilelik döneminde durum farklıdır. Hamile bayanlara lazer epilasyon yapılması tavsiye edilmemektedir. Kısacası emzirme döneminde lazer epilasyonun herhangbi bir sakıncası bulunmamakta, emzirirken lazer epilasyon yapılabilmektedir. Bu dönemde yapılan uygulamanında herhangi bir zararlı yönü görülmemiştir.

Konu ile ilgili en doğru ve geçerli bilgiyi lazer epilasyon uygulaması yaptırmayı düşündüğünüz poliklinik, hastane veya klinikteki işin uzmanı hekimden almanızı tavsiye ederiz.

6 Haziran 2013 tarihinde eklendi, 11.772 kez okundu.

Etiketler:

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular
Bu Konu Hakkında Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın!!!
Sayfa başına git