İl İl Lazer Epilasyon Seans Fiyatları


Özel Genital Bölge Lazer Epilasyon Yaptıranlar Yorumlar

Bu sayfa üzerinde yer alan yazılar, paylaşımlar, soru cevaplar ve yorumlar tamamen bilgilendirme amaçlıdır.
Hiçbir Sağlık Hizmet Sağlayıcısını Tavsiye Etmemektedir.
Hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmaz.
Tanı ve tedavi için muhakkak ilgili uzmanlara başvurulmalıdır.

Merhaba arkadaşlar bugün yine sizlerle değerli bir konuda sizlere fikirlerimizi paylaşmaktan öte lazer epilasyon yaptıran arkadaşlarımızın yorumlarına yer vereceğiz.

Genital bölge estetiği ile ilgili bilgiler verirken, bölgede meydana gelen tüylenmelerden bahsetmemek olmaz. Kadınlarda ergenliğin başlaması ve cinsel organın gelişmeye başlaması ile birlikte kıllarında ortaya çıkması belirli aşamalardan geçer. İnce tüylenme dışında kullanma ergenlik öncesi dönemde pek görülmez. Zamanla vajinanın dış dudakları sırtı boyunca dağınık tüylenme başlar, rengi de yavaş yavaş koyulaşarak kendini belirginleştirir.

Bölgedeki tüylerin yapısı en düzü ile en kıvırcığı arasında geniş bir çeşitlilik gösterir. Yaşın da ilerlemesiyle birlikte kıllar kasık üçgenine doğru yayılır ve yetişkin dönemdeki şeklini almaya başlar. Kıllama sık, kıvrık ve baldırların iç kısmına uzanacak şekilde genişlemeye devam eder. Cinsel organ etrafındaki bu kılların gelişim süreci sonunda ulaştığı noktadaki miktarı ise oldukça değişkendir.

Bu bölgedeki kılların estetik olarak değer kazanması için, yetişkinlik döneminde kasık üçgeninin dışına taşmaması, yoğunluğu ile alanın tamamını örtmemesi, bakımının yerine olması gerekir.

Çeşitli geleneklerde cinsel organ çevresindeki bu kıllara estetik görünüm kazandırmak için, kültüre özgü yöntemlerle işleme tabi tutularak şekillendirilmiştir. Hatta bazı kültürlerde genital bölgenin tamamı kıldan arındırılır ve hiç müdahele etmeden kendi haline bırakılır. Bu işlem tüylerden tamamen arınma ya da şekillendirme de kullanılır. Ağda, tıraş, epilasyon gibi tüylenmeye karşı uygulamalar olduğu gibi, iğneli epilasyon, lazer epilasyon gibi kalıcı yöntemler de mevcuttur.

Genital Bölge Epilasyonu
Bu bölgedeki geçici yöntemler yanlış uygulandığı zaman, bölgedeki tüylenmeyi arttırabilir, kıl, sivilce gibi sorunlara yol açabilir. Bu durum ihtimalide kadınları kalıcı yöntemler arayışlarına iter. Günümüzde çoğunlukla lazer epilasyon tercih edilirken halen az olarak iğneli epilasyon da uygulanıyor.

Genital bölge, kadının kendine ait en özel bölgesidir. Bu özel bölge doğal olarak özel bir bakımı da hakeder. Kendine has özel estetik görünümü gerektirir. Bu bölgede oluşan kıllar, cinsel organ estetiği üzerinze fazladan değer katabilmesi adına, kişiye özel bakım ve tasarım gerektirir.

Bölgedeki kıllar için şekil tasarımları, uygulanacak olan epilasyon yöntemine, kılların yoğunluğuna, uzunluğuna, düz ya da kıvırcık olup olmadığına göre belirlenir.

Bayanlar Tarafından Yapılan Yorumlar

Esma Hanımın Yorumu: Merhabalar ben İzmir’den yazıyorum. Geçen yıl nişanlandım ve ben bir stres tuttu gitti. Özel bölgemde çıkan aşırı derecede kıllar beni ve evlndiim sırada eşimi rahatız edeceğini düşünerekten bir lazer epilasyon firmasına gitme isteği uyandırdı bende. İlk gittiğim lazer epilasyon firması dan olumlu sonuç alamasamda daha sonra gittiğim lazer epilasyon firması oldukça olumlu ve güzel karşıladı toplamda 6-7 seansta bitirebileceklerini ve seans başı 95 TL gibi bir rakama halledeceklerini söylediler. Şuan tüm seanslar bitti ve ben çok rahat ve huzurlu hissediyorum. Öneriyorum herkese.

Cansu Hanımın Yorumu: Her ne zaman bikini giysem hep sıkıntı yaşıyordum. Bitkinin kenarından taşan kıllar beni rahatsız etmekte ve her ne kadar tüy dökücü kremler kullansamda günaşırı tekrar çıkmaktaydı. Sahilde tanıştığım bir bayanın lazer epilasyon firması olduğunu ve bu killardan kolay şekilde kurtulacağım söyledi. Daha sonra bayanı işyerinde ziyaret ederek durum hakkında konuştuk ve ilk seansı yapmaya başladı. Özel bölge lazer epilasyon yaptırmaktan hiç korkmayın.

Nüket Hanımın Yorumu: Erkek arkadaşımın sık sık Özel bölgemde bulunan kıllar ile dalga geçmesi ve onları çekerek oyun oynaması zoruma gidiyordu. Hem bu killardan kurtulmak hemde erkek arkadaşımdan kurtulmak için arkadaşımın gittiği lazer epilasyon firmasına giderek ücretsiz ilk seans hediyesi ile lazer epilasyon yaptırmaya başladım. Toplamda firma ile 6 seans üzerinden anlaşarak  lazer yaptırdım. Şuan ilk seanstayım ama killardan kurtulduğumu hisseder gibiyim.

Özel Bölge Bölge Lazer Epilasyon yaptıranlar

Erkekler Tarafından Yapılan Yorumlar

Kemal Beyin Yorumu: Lazerepilasyonu.net sitesinde bulunan yorumlardan ele çıkarak bende Özel bölgemde bulunan kıllar ile ilgili olarak lazer yapalım dedik. Şimdi diyeceksiniz ki erkek olarak ÖZel bölge lazer ne alaka ama şöyle diyeyim. Vücudumun hiçbir bölgesinde kıl bulunmamakta sadece bu bölgemde bulunmaktadır. Bu sebeple şuan lazer yaptırdıktan sonra çok memnunum ve rahatım.

Ersen Beyin Yorumu: Özel bölge lazer epilasyonun erkeklerinde yaptığını görmek oldukça abes bir durum gibi görünmektedir. Ama gelgelelim bu konuyu birde bana sorun oldukça beni sıkıntıya sokan ve her daim sorunlar yaşadığım bir konu olmuştur. Bende gazetede gördüğüm bir ilanda geçen numarayı arayarak durum hakkında neler yapılabileceğini sordum. Onlar ise erkek estetisyenler eşliğinde yardımcı olabileceklerini söylediler. Bir haftadır araştırmalarım sonucu bu firma bana oldukça yardımcı oldu teşekkür ederim.

Bu Yazıdaki Konu Başlıkları

29 Kasım 2018 tarihinde eklendi, 12.876 kez okundu.
İlginizi Çekebilecek Diğer Konular
Bu Konu Hakkında Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın!!!
Sayfa başına git