İl İl Lazer Epilasyon Seans Fiyatları


Koltuk Altı Lazer Epilasyon Yaptıranlar Yorumlar

Bu sayfa üzerinde yer alan yazılar, paylaşımlar, soru cevaplar ve yorumlar tamamen bilgilendirme amaçlıdır.
Hiçbir Sağlık Hizmet Sağlayıcısını Tavsiye Etmemektedir.
Hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmaz.
Tanı ve tedavi için muhakkak ilgili uzmanlara başvurulmalıdır.

Koltuk Altı lazer epilasyon bir çok hem bayan hem erkek arkadaşımızın sıklıkla uyguladığı bir yöntemdir. Koltuk altı lazer epilasyon yaptıran arkadaşlarımızın bu konuda yorumlarına yer verdik.

Kadınların estetik anlamda oldukça rahatsız oldukları bir bölgedir koltuk altı kılları. Bu kılların alınmasında hijyenik sebepler başrol oynamaktadır ve lazer epilasyonunun en çok uygulandığı bölgelerden birisidir. Koltuk altı lazer epilasonu oldukça başarılıdır. Kişiye göre değişsede bazen 4 seansta bile çok iyi sonuçlar elde edilebilir.

Koltuk altında oluşan kıllar genelde kalın ve serttirler. Bu yüzden kıl yerleşimi de lazer epilasyonu için uygundur. Yaklaşık 4-6 seansta başarıya ulaşılabilir. Ancak bölgeye lazer epilasyon işlemi yapılmadan üç hafta önce ağda, epilatör gibi yöntemlerle bölgedeki kılların alınmamış olması gerekiyor. Lazer epilasyon kıl köklerine etki eden buir yöntemdir. Bu nedenle kılların alınmamış olması gereklidir.

Bu bölgeye uygulanan lazer epilasyon seansları başladıktan itibaren 2 ayda bir uygulama yapılmaktadır. Bu aralıklarda koltuk altındaki kılları jiletle alabilirsiniz. İkinci seanse gelirken kıllar jilet ile kısaltılırsa iyi olur. Böylece uygulama açısından zaman kazanılmış olur.

Lazer epilasyon öncesi koltuk altına parfüm, alkollü temizleyiciler, kremler sürmeyiniz. İşlemden önce kıllar kısaltıldıktan sonra mutlaka ıslak mendille bölgeyi siliniz. Daha sonra kurulayınız.

Lazer epilasyon uygulamaları arasında koltukaltı lazer epilasyon uygulaması, küçük bölgelerden sayılmaktadır. Bu sebepten dolayı koltuk altı lazer epilasyon fiyatları da merkezine göre değişmektedir. Gideceğiniz merkezi iyi seçmeniz gerekiyor. Bilinen ve farklı lazer tiplerini barındıran alt yapısı sağlam lazer merkezleri tercih ediniz.

Bölgede lazer ışınları herhangi bir sorun yaratmaz. Sadece siyah pigment tarafından tutulduğundan yani selektif fototermoliz prensibi ile çalıştığından lazer uygulama açısından diğer bölgelerden pek farkı yoktur. Bölgede oluşan aşırı kıl, terleme ile birlikte hijyenik olarakta rahatsızlık yaratmaktadır.

Hatta bazı kişilerde bölgede kıl dönmesi apseleşme ve enfeksiyona sebep olabilmektedir. Lazer epilasyon uygulaması da bölgedeki kılları ortadan kaldıran en iyi çözümdür. Lazer epilasyonun en başarılı olduğu bölgelerden biri koltuk altıdır.  Pratik ve hızlıdır. En fazla 5 dakikada 2 koltuk altı birden lazer ile taranabilir.

Bayanlar Tarafından Yapılan Yorumlar

Kamuran Hanımın Yorumu: Eşimin koltuk altımdaki killardan sık sık rahatsız olması ve bana her zaman kötü kokuyor demesi üzerine bende artık bu duruma dayanamayarak lazer epilasyon yaptırmaya karar verdim. Çevremde işyerime yakın bulunan bir lazer epilasyon firmasına giderek durumu kendilerine anlatım onlar ise lazer epilasyon ile kurtulabileceğimi ve güzel sonuçlar alabileceğimi söylediler. Bunun üzerine bende hemen ilk seanstan başlayarak lazer epilasyon yaptırdım. Şuan çok ama çok memnunum.

Yasemin Hanımın Yorumu:  Erkek arkadaşımın tertemiz koltuk altının olduğunu gördükten sonra ona nasıl böyle olduğunu sordum? Oda bana lazer epilasyon ile yaptığını isterse senide götürebileceğimi söyledi. Bende tamam diyerek gittiği güzellik merkezine gidip lazer epilasyon yaptırdım. Şuan 4. seansta olmama rağmen çok güzel sonuçlar aldım diyebilirim. Bütün gidecek arkadaşlara hiç çekinmeden gitmelerini önerebilirim.

Açelya Hanımın Yorumu: Lazer epilasyon annemden duydum. O geçenlerde ense kılların lazer epilasyon yaptırmış bana da istersem sende yaptırabilirsiniz dedi. Bende büyük koku sıkıntıları çektiğim koltuk altımı söyledim ve lazer epilasyona başladım. Bu konuda bana yardımcı olan anneme teşekkür ederim.

koltuk altı lazer epilasyon yaptıranlar

Erkekler Tarafından Yapılan Yorumlar

Mehmet Beyin Yorumu: Her gün her gün koltuk altımda bulunan kılları kesmekten gına gelmişti. Yeter artık demek istiyordum. Bu sebeple bende cildiye doktoruna giderek durumu ilettim doktor hanım bana hastanenin anlaşmalı olduğu lazer epilasyon firmasını önerdi. Bir kaç seeanstı gidip gelmeme rağmen çok ama çok memnun kaldım. Bu arada toplamda 8 seans ve seans başı 50 TL gibi bir tutarda anlaştıık.

İhsan Beyin Yorumu: Koltuk altı kıllarım oldukça sık sık uzayan türdendi. Hemen hemen her hafta jilet ile kesmem sonucunda koltuk altı kıllarımın daha fazla kalınlaşmasına neden olmuştu. Neredeyse artık kütük gibi olmuştu diyebilirim. Ablamın kullanmış olduğu Philips lumea lazer epilasyon cihazını bende kullanmaya başladım. ilk başlarda her ne kadar güzel olsada sonradan cildim akıp tahriş etti.

Cemil Beyin Yorumu: Lazer epilasyon gerçekten çok güzel bir nimet diyebilirim. Hiç kimse bu nimeti tam olarak bilmiyor keşke herkes bu konuda daha fazla bilinçleşse ve bu durum hakkında daha fazla bir deneyim sahibi olsa. Neredeyse 10 yıldır sıkıntı çektiğim oltuk altı kıllarımı 5 seans gibi bir sürede kurtulmama sebep oldular teşekkür ederim herkese.

29 Kasım 2018 tarihinde eklendi, 1.817 kez okundu.
İlginizi Çekebilecek Diğer Konular
Bu Konu Hakkında Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın!!!
Sayfa başına git