İl İl Lazer Epilasyon Seans Fiyatları


Koltuk Altı Lazer Epilasyon Yaptıranlar Yorumlar

Alexandrite Lazer Epilasyon,buz lazer Alex Lazer Epilasyon,Nd:yag Lazer Epilasyon, Buz Lazer Epilasyon, Ruby Lazer Epilasyon, Diode Lazer Epilasyon Estetik Cerrahi, 2020 Lazer epilasyon merkezleri, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, 2020 lazer epilasyon fiyatları, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.

Doktorumuz Sorularınızı Yanıtlıyor!!!

29 Kasım 2018 tarihinde eklendi, 1.369 kez okundu.

Koltuk Altı lazer epilasyon bir çok hem bayan hem erkek arkadaşımızın sıklıkla uyguladığı bir yöntemdir. Koltuk altı lazer epilasyon yaptıran arkadaşlarımızın bu konuda yorumlarına yer verdik.

Bayanlar Tarafından Yapılan Yorumlar

Kamuran Hanımın Yorumu: Eşimin koltuk altımdaki killardan sık sık rahatsız olması ve bana her zaman kötü kokuyor demesi üzerine bende artık bu duruma dayanamayarak lazer epilasyon yaptırmaya karar verdim. Çevremde işyerime yakın bulunan bir lazer epilasyon firmasına giderek durumu kendilerine anlatım onlar ise lazer epilasyon ile kurtulabileceğimi ve güzel sonuçlar alabileceğimi söylediler. Bunun üzerine bende hemen ilk seanstan başlayarak lazer epilasyon yaptırdım. Şuan çok ama çok memnunum.

Yasemin Hanımın Yorumu:  Erkek arkadaşımın tertemiz koltuk altının olduğunu gördükten sonra ona nasıl böyle olduğunu sordum? Oda bana lazer epilasyon ile yaptığını isterse senide götürebileceğimi söyledi. Bende tamam diyerek gittiği güzellik merkezine gidip lazer epilasyon yaptırdım. Şuan 4. seansta olmama rağmen çok güzel sonuçlar aldım diyebilirim. Bütün gidecek arkadaşlara hiç çekinmeden gitmelerini önerebilirim.

Açelya Hanımın Yorumu: Lazer epilasyon annemden duydum. O geçenlerde ense kılların lazer epilasyon yaptırmış bana da istersem sende yaptırabilirsiniz dedi. Bende büyük koku sıkıntıları çektiğim koltuk altımı söyledim ve lazer epilasyona başladım. Bu konuda bana yardımcı olan anneme teşekkür ederim.

koltuk altı lazer epilasyon yaptıranlar

Erkekler Tarafından Yapılan Yorumlar

Mehmet Beyin Yorumu: Her gün her gün koltuk altımda bulunan kılları kesmekten gına gelmişti. Yeter artık demek istiyordum. Bu sebeple bende cildiye doktoruna giderek durumu ilettim doktor hanım bana hastanenin anlaşmalı olduğu lazer epilasyon firmasını önerdi. Bir kaç seeanstı gidip gelmeme rağmen çok ama çok memnun kaldım. Bu arada toplamda 8 seans ve seans başı 50 TL gibi bir tutarda anlaştıık.

İhsan Beyin Yorumu: Koltuk altı kıllarım oldukça sık sık uzayan türdendi. Hemen hemen her hafta jilet ile kesmem sonucunda koltuk altı kıllarımın daha fazla kalınlaşmasına neden olmuştu. Neredeyse artık kütük gibi olmuştu diyebilirim. Ablamın kullanmış olduğu Philips lumea lazer epilasyon cihazını bende kullanmaya başladım. ilk başlarda her ne kadar güzel olsada sonradan cildim akıp tahriş etti.

Cemil Beyin Yorumu: Lazer epilasyon gerçekten çok güzel bir nimet diyebilirim. Hiç kimse bu nimeti tam olarak bilmiyor keşke herkes bu konuda daha fazla bilinçleşse ve bu durum hakkında daha fazla bir deneyim sahibi olsa. Neredeyse 10 yıldır sıkıntı çektiğim oltuk altı kıllarımı 5 seans gibi bir sürede kurtulmama sebep oldular teşekkür ederim herkese.

Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.
Bu Konu Hakkında Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın!!!
Sayfa başına git