İl İl Lazer Epilasyon Seans Fiyatları


Recep Kaya Sorularınızı Yanıtlıyor?

LazerEpilasyonu.Net Ekibi olarak sizlere Alexandrite Lazer Epilasyon, Alex Lazer Epilasyon,Nd:yag Lazer Epilasyon, Buz Lazer Epilasyon, Ruby Lazer Epilasyon, Diode Lazer Epilasyon Estetik Cerrahi, Burun Estetiği, Kulak Estetiği, Meme Büyütme Ameliyatı, Kaş Asma Ameliyatı, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.

Son Güncelleme Kasım 23rd, 2020 Saat 02:56 pm yapılmıştır

Merhaba değerli arkadaşlarım. Lazer epilasyon, güzellik, estetik, istenmeyen tüyler ve dövmeler hakkında bilmediğiniz yanıtsız kalan sorularınızı yanıtlamak için aşağıda hazırlamış olduğum formu kullanabilirsiniz. Lütfen sorularınızı Soru başlığı, ve Sorunuz kısmında detaylıca anlatınız ki size yardımcı olabileyim.


Soru!! merhaba ben daha önce diod lazer yüzüme yaptım sonuç alamadım mahvoldu şimdi robotx lazer olan bir yere gittim çok memnun kalacağımı söylediler bende polikistik over var ilaçlarla geçmedi ama yüzüm için gitmem lazm sizce iğneli mi robotx mi iğneli de iz kalır diye korkuttular beni

Opr. Dr. Recep Kaya'nın Cevabı:

Merhabalar. İlk olarak gittiğiniz cihazın gerçek bir diode olduğundan emin misiniz? Normal yüz için en etkili cihaz diode lazerdir. Eğer memnun kalmadım diyorsanız şayet ki bana göre yaptırdığınız işlemi diode lazer ile yapmamışlardır ki, İğneli epilasyonu deneyiniz, yüzünüzde iz bırakmayacaktır. Korkmayınız.

Sorulma Tarihi: 22. Kasım 2020

Soru!! Ben ağustos sonunda bir güzellik merkezine başvurdum. Sözleşme imzaladım ve parayı da nakit verdim kredi kartıyla ödeme yaptım. O zaman aklıma geldi ama sözleşmeyi almadım. Şimdi istediğimde ilk seanstan sonra veriyoruz dediler. Ben iptal etmek istiyorum. Hiçbir hizmet almadım ve ödemelerimin geri yapılmasını istiyorum. Nasıl bir yol izlemeliyim? 7 gün dediler cayma hakkı onu geçirdim ama %20 kesintiyle iptal edilebileceğini söylediler. Ben hiç almadığım hizmet için neden para ödeyeyim. Paramın tamamını nasıl alabilirim?

Opr. Dr. Recep Kaya'nın Cevabı:

Bununla ilgili olarak gerçekten fazlaca şikayet gelmekte ve sıkıntılar ortaya çıkmaktadır. Şimdi bu konuyu iki şekilde ele alalım.

  1. Bir yandan firmanın bu şekilde olduğunu öğrenmeniz yararınıza olduğunadır. Nitekim bu tarz firmaların hepsi çin malı işe yaramaz cihazlar ile güzellik merkezini donatmış ve insanları kandırma ile uğraşıyorlar.
  2. Bu tarz durumlarda Tüketici Hakem Heyetleri çok etkilidir. Tüketici hakem heyeti aracılığıyla dekontunuzu elinize alarak bir dilekçe oluşturun. Tüketici Hakem heyetleri dilekçe konusunda yardımcı olmaktadırlar. Tüketici hakem heyeti verdiğiniz ücretin Yüzde yüzünü almanıza yardımcı olacaktır. Firma ile uğraşmak istersenizde maliyeye bir şikayet oluşturun. Yaptığım işlemin faturasını ve sözleşmesini vermiyorlar diye…. Gerisini firma düşünsün….

Sorulma Tarihi: 22. Kasım 2020

Soru!! Hocam 19 yaşındayım ve çenemin altında iki üç adet tüy vardı cımbızla alınca çoğaldı kalınlaştı bir güzellik merkezine başvurdum iğneli yaptırmak için ama kalın ve siyah olduğu için alexandrite lazer yapmamı tavsiye ettiler ben de ilk seansa başladım çok korkuyorum daha kötü olur diye ama zaten daha kötü olamayacağını söylediler ne düşünüyorsunuz?

Opr. Dr. Recep Kaya'nın Cevabı:

Sadede çene altında ve bir kaç adet tüyse kesinlikle iğneli epilasyon uygulayınız. Başka bir yöntem denemeyiniz. Ne alexandrite ne IPL nede Diode. Çene bölgesi için en iyi yöntem iğneli epilasyondur.

Sorulma Tarihi: 22. Kasım 2020

Soru!! Lazer ayva tüylerini gideriyor mu?

Opr. Dr. Recep Kaya'nın Cevabı:

Evet lazer epilasyon ayva tüylerinde bile yüzde yüze varan etkiye sahiptir. Cihaz ten ilişkisini doğru bulduktan sonra kalıcı olarak yok olmayacak tüy yoktur.

Sorulma Tarihi: 18. Kasım 2020

Soru!! Merhabalar 1 aylık Bebeğim var göz kapağında hemanjiom lekesi var lazer tedavisi istiyorum acaba mümkün mü?

Opr. Dr. Recep Kaya'nın Cevabı:

Tedavi mümkünde bu süreçte yapılması imkansızdır. Çocuğunuzun büyümesini bekleyin. 1 aylık bebeğe herhangi bir işlem yapmayın yaptırmayın. Genellikle çocuğunuz biraz daha büyüdükten sonra leke grileşecektir. Grileştikten sonra birazda güneşte yanmasıyla leke komple ortadan kalkacaktır. Çocuklarımız Allah tarafından gelen güzellikler ile büyümesine ve onların kendi kararları doğrultusunda çözüm aramasına izin verin..

Not: Yinede tam manasıyla durumu hakkında uzman bir doktora gösteriniz. Gerekli tedaviyi onlar size önerecektir.

Sorulma Tarihi: 16. Kasım 2020

Soru!! Hocam çok sık koltuk altı terlemem oluyor bunun yanında küçük abdeste çok sık çıkıyorum kan tahlili yaptırdım hiç bir olumsuzluk yok bunu sebepleri ne olabilir? saygılarımla

Opr. Dr. Recep Kaya'nın Cevabı:

Merhabalar? Benim alanımla alakalı bir konu olmamakla birlikte koltuk altı terleme genellikle hormonsal bozukluklardan kaynaklı olur. Nitekim koltuk altı terlemeye çözümler oldukça fazladır. Koltuk altı terleme çözümü için ameliyat gibi kesin çözümler ile birlikte ekstra bölgede geçici olarak terlemeyi durdura solüsyonlarda bulunmaktadır. İdrar kaçırma olayına gelirsek o konu uzmanlık alanıma girmemektedir.

Sorulma Tarihi: 16. Kasım 2020

Soru!! Yüz için hangi cihazı kullanmak gerekli bilgi alabilir miyim yüzümüzdeki tüylerimizi çoğaltmayan

Opr. Dr. Recep Kaya'nın Cevabı:

Yüz için en iyi yöntem iğneli epilasyondur. İğneli epilasyonu yüz için değerlendirin. Yada cihaz olarakta diyod kullanabilirsiniz.

  1. İğneli epilasyon
  2. Diyod lazer cihazı

Sorulma Tarihi: 10. Kasım 2020

Soru!! Merhaba ben lazere gidiyorum genital bölgeye jel sürmüyorlar bu yanlış bi durum mu?

Opr. Dr. Recep Kaya'nın Cevabı:

Farketmez artık çoğu cihaz jelli jelsiz kullanmaya uygundur. Jel müşterinin isteğine bağlı olarak artık yapılmaktadır.

Sorulma Tarihi: 9. Kasım 2020

Soru!! merhaba benim cildim çok hassas ve alerjik yapım var nasıl bir lazer epilasyon kullanmalıyım tüm bacak ve genital bölge için?

Opr. Dr. Recep Kaya'nın Cevabı:

Alerjik cilde sahip kişiler için en güzel yöntem alexandrite lazer epilasyon cihazıdır. Alexandrite sistem hassas yapılara daha az alerjik reaksiyon göstermektedir.

Sorulma Tarihi: 7. Kasım 2020

Soru!! Bikini bölgesi epilasyon fiyatı nedir?

Opr. Dr. Recep Kaya'nın Cevabı:

Tüm Şehirlerin Lazer Epilasyon Seans Fiyatları yanda verdiğim sekmede şehrinizi seçip fiyatını öğrenebilirsiniz.

Sorulma Tarihi: 5. Kasım 2020

Soru!! Focus ultrason fiyatı nedir?

Opr. Dr. Recep Kaya'nın Cevabı:

Focus ultrason fiyatlarımız 250-450 Tl arasında değişmektedir. Gerekli olan tedaviye göre fiyat değişmektedir.

Sorulma Tarihi: 5. Kasım 2020

Soru!! Slm kulak ve burun icin seans fiyatı?

Opr. Dr. Recep Kaya'nın Cevabı:

Tüm Şehirlerin Lazer Epilasyon Seans Fiyatları konumuzu incelerseniz seans fiyatları hakkında bilgi sahibi olursunuz.

Sorulma Tarihi: 3. Kasım 2020

Soru!! Sivilcelerden dolayı oluşmuş çukurlar lazerle tedavi edilebilir mi?

Opr. Dr. Recep Kaya'nın Cevabı:

Lazerle değilde farklı yöntemler mevcut. Muayene olmalısınız.

Sorulma Tarihi: 3. Kasım 2020

Soru!! Merhaba hocam. Bugün gittiğim güzellik merkezinde deneme seansı sonrası cihaz kırmızı ışık şeklinde çıktı ıpl olduğunu düşündüm. Sorduğumda ise ıpl ve diyot karışımı bir cihaz olduğu söylendi ne yapacağımı bilmiyorum buğday tenliyim ve vücudumda baştan başa tüy var sizce ne yapmalıyım ?

Opr. Dr. Recep Kaya'nın Cevabı:

Hemen terk edin o cihazı ve firmayı. IPL diyot karışımı cihaz olmaz. IPL’dir o cihaz.

Not: Size en uygun cihaz gerçek bir diyot cihazdır. Gerçek diyot bulunan bir firma arayınız

Sorulma Tarihi: 3. Kasım 2020

Soru!! Slm hocam ben 57 yaşında emekli biriyim alın çizgilerim bariz şekilde görünüyor botoks uygulamak istiyorum fiyat belirlerseniz sevinirim saygılar.

Opr. Dr. Recep Kaya'nın Cevabı:

Alın için yapılacak botoks uygulaması ortalama 1500 TL tutmaktadır. Ama nitekim. aşırı artık netleşmiş ve yaş ile fazlaca ortaya çıkan kırışıklığa botoksta artık çözüm sunmuyor. Muayene olduğunuzda nitekim net bir tedavi çıkarabiliriz.

Sorulma Tarihi: 31. Ekim 2020

Soru!! Erkek kulak kılları için hangi tip lazer epilasyon aleti ile yapılmalıdır.

Opr. Dr. Recep Kaya'nın Cevabı:

Kulak kılları için en iyi yöntem Alexandrite ve diyottur. İki cihazla yapacağınız epilasyon işlemi olumlu karşılanacaktır.

Sorulma Tarihi: 31. Ekim 2020

Soru!! Lazer de sadece yüz kısmına hangi lazer tipi yapılmalı ve tekrardan çıkma olasılığı var mıdır?

Opr. Dr. Recep Kaya'nın Cevabı:

Yüz kısmı çok geniş ve derinlemesine incelenmesi gereken bir bölümdür. Yüzde sadece belli bir bölge varsa o bölgeye iğneli epilasyon yaptımak en mantıklısı olacaktır.

Sorulma Tarihi: 22. Ekim 2020

Soru!! Bi arkadaşım Vortex cihazına lazere gidiyor . Bu cihaz hakkında bilgi almak istedik. Bende size sormak istiyorum vortex hakkında neler biliyorsunuz? Şimdiden çok teşekkür ederim..

Opr. Dr. Recep Kaya'nın Cevabı:

Merhabalar Vortex cihazlar hakkında bir yazı yazmıştım inceleyebilirsiniz. Vortex Lazer Epilasyon Cihazı Kullananlar Yorumlar Nasıl? bu konuyu inceleyeniz.

Sorulma Tarihi: 22. Ekim 2020

Soru!! Beyaz tenli ve ince kıllar için yüz bölgesinde etkili olan ve sizin önerdiğiniz lazer türü nedir? (Erkek)

Opr. Dr. Recep Kaya'nın Cevabı:

Ben yüz bölgesi için lazer epilasyon yerine genellikle iğneli epilasyon öneriyorum. Kesin ve nettir. Ama nitekim lazer yapacaksanızda alexandrite olan bir cihaz kullanınız.

Sorulma Tarihi: 21. Ekim 2020

Soru!! Erkek boyun bölgesi için Alexanderite mi yoksa Nd:yag lazer mi tercih etmeliyim? Hangisi daha başarılı ve kalıcı sonuç doğurur sizce?

Opr. Dr. Recep Kaya'nın Cevabı:

Nd:yag daha etkilidir. Ama daha fazla acıtır. Alexandrite daha az acıtır. Ama ten renginiz koyu ise nd:yag kullanmalısınız. Alexandrite koyu tenli kişilerde uygulanmaz.

Sorulma Tarihi: 21. Ekim 2020

Lütfen Sorunuzu bulmak için diğer sayfalarıda inceleyiniz. 1. Sayfadan başlayarak son sayfaya kadar ilerleyerek inceleyiniz.
Sayfa 1 ile 8 1 2 3 4 5 6 7 8

Kısayol

Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.
Bu Konu Hakkında Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın!!!
Bu içerik 0 kez okundu.
Sayfa başına git