Diode Lazerde Light Sheer Epilasyon – Light Sheer Diode Lazer

23.07.2011
2.684
Diode Lazerde Light Sheer Epilasyon – Light Sheer Diode Lazer

Lazer epilasyonun olmazsa olmazlarından olan diode lazerler farklı Özel Bölgeliklere sahip farklı cihazlar ile lazer epilasyonda daha kolay ve garantili sonuçlar sunabiliyor. Light Sheer diode lazer epilasyon yöntemide bunlardan bir tanesi. İstenmeyen tüylere daha kısa sürede ve daha kesin sonuçlar için light sheer diode teknolojisi yaygınlıkla kullanılmaya başlandı.

Light Sheer lazer cihazını farklı yapan bir başka konuda FDA tarafından onaylı bir cihaz olmasının yanında, sadece lazer epilasyon düşünülerek tasarlanmış ve üretilmiş olmasıdır. Yani light sheer diode lazerler sadece lazer epilasyon işlevi görmektedir ve bunu nasıl daha iyi yapabiliriz diyerek geliştirilmişlerdir. Bu nedenle light sheer lazerler çok kısa bir sürede 100lerce kılı yok edebilecek bir yapıya sahip, bu da daha verimli ve kısa süren seanslar demektir.

Diode Lazerde Light SheerVücudun tüm bölgelerindeki kıl foliküllerine uygulanabilcek teknik yapıya ve Özel Bölgeliklere sahip olan light sheer diode lazer epilasyon cihazı cildinize de minimum tahriş ve rahatsızlık hissi verir. Tabi her cihazda olduğu gibi cildi açık renk, kılları koyu ve kalın olanlar daha avantajlıdır. Ayrıca epilasyon öncesinde tüyler kısaltılmış olmalıdır.

Light sheer diode lazer hakkında teorik bilgiler verdikten sonra, bu epilasyon yöntemi ile lazer epilasyon yaptırmış siz değerli ziyaretçilerimizin de yorumlarını almak isteriz. Bu yöntemi kullanıp memnun kalanlar veya hiç de bahsedildiği gibi değil diyenler yorumlarını paylaşırlarsa diğer ziyaretçilerimize de tavsiyede bulunmuş ve yol göstermiş oluruz.

Uyarı

Bu sayfa üzerinde yer alan yazılar, paylaşımlar, soru cevaplar ve yorumlar tamamen bilgilendirme amaçlıdır.
Hiçbir Sağlık Hizmet Sağlayıcısını Tavsiye Etmemektedir.
Hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmaz.
Tanı ve tedavi için muhakkak ilgili uzmanlara başvurulmalıdır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.