Sesu Tüy Dökücü Erkek Kremleri – Sesu Tüy dökücü Krem Nasıl Kullanılır

07.10.2015
5.748
Sesu Tüy Dökücü Erkek Kremleri – Sesu Tüy dökücü Krem Nasıl Kullanılır

Sesu markası tüy dökücü kremleri ile erkeklere istenmeyen tüylerine kolay uygulanabilir bir işlem sonrasında kısa sürede pürüzsüz sonuçlar vaadediyor. Sesu For Men adı ile tüy dökücü olarak krem şeklinde satılan ürünün erkeklerin epilasyon yöntemlerinde sıkça tercih ettiği bir uygulama olduğunu internetteki birçok yorumda görerek bu krem hakkında yazmaya karar verdik. Bu yazımızda da Sesu tüy dökücü erkek kremi ile ilgili içeriğinden nasıl kullanılacağından, vücudun hangi bölgelerine uygulanabileceğinden ve Sesu tüy dökücü erkek kremleri fiyatlarından bahsedeceğiz. Daha önce bu kremi kullananlar varsa aşağıdaki yorum alanına yazacakları Sesu tüy dökücü krem hakkındaki yorumları ile tecrübelerini paylaşabilirler.

Sesu For Men Tüy Dökücü Nedir Nerelerde Satılır?
Erkek epilasyonu için üretilmiş, E vitamini ve aleo vera ile zenginleştirilmiş içeriği ile erkeklerin bazı bölgelerinde görmek istemedikleri tüylere uygulayabilecekleri bir kremdir.100 mililitre olarak satılır. Büyük marketlerin ağda ve epilasyon bölümlerinde satılabileceği gibi büyük kozmetik dükkanlarında da satılır. Ayrıca internetten Sesu erkek tüy dökücü kremi online olarak satın alabileceğiniz siteler de bulunmaktadır.

Erkekler için Sesu Tüy Dökücü Krem Nasıl Kullanılır?
Kremi kullanmak için öncelikle varsa kutusunun üzerinde kullanım şekli orasını mutlaka okuyunuz. Yoksa kutuyu açtığınızda içinden çıkacak olan Sesu tüy dökücü kullanım talimatı vb. içeriği okumayı ihmal etmeyiniz. O da yok ve nasıl kullanacağınızı bilmiyorsanız şu şekilde uygulama yapabilirsiniz. Dökmek istediğiniz bölgedeki tüylerin üzerine kremi sıkıp ince bi tabaka haline gelene kadar ve tüm bölgeyi kaplayana kadar yayınız. Ortalama 3-5 dakika beklemeniz öneriliyor, madem öyle 4 dakika bekleyip kutunun içinden çıkan spatula yardımı ile küçük bir bölgede tüyleri sıyırmaya çalışınız. Tüyler dökülüyorsa işiniz olmuştur tüm bölgeyi spatula ile alıp temizleyiniz. Yok dökülmüyorsa 2 dakika daha bekleyip komple temizleyiniz. Daha sonra o bölgeyi soğuk ve bol bol su ile kremden tamamen arındırınız. Tüy dökücü kremin cildinizde 10 dakikadan fazla durmaması gerekmektedir buna dikkat ediniz.
sesu-erkek-icin-tuy-dokucu-kremler
Sesu Erkek Tüy Dökücü krem fiyatları ne kadar?
Sesu 100 mililitre ambalajında satılan erkek için tüy dökücü krem fiyatları 14-23 TL aralığında seyretmektedir.  İnternetten yapacağınız online alışverişlerde ve mağazardan yapacağınız alışverişlerde ücret değişebiliyor. Tüy dökücü erkek kremlerinden Sesu tüy dökücüyü internet üzerinden alıp ucuza getireceğim diye düşünürken aldığınız firmanın güvenilirliğini ve varsa kargo ücretini de hesaba katmayı unutmayınız.

Erkek için tüy dökücü sesu kremler hakkında dikkat etmeniz gereken diğer hususlar da, krem koltuk altındaki istenmeyen tüyler, kol ve bacak kılları için tasarlanmıştır. Yüz, göğüs ve Özel Bölgede kullanılması tavsiye edilmemektedir. Kremi vücudunuza sürdükten itibaren 3 dakika içerisinde o bölgede bir uyuşma veya karıncalanma hissiyatı, kızarıklık görüntüsü yaşarsanız kremi hemen temizleyiniz. Bu hassas bir cilt yapısına sahip olduğunuzu ve hassas ciltler için tavsiye edilen kremleri kullanmanızı işaret edebilir.

Eğer daha önce Erkek tüy dökücülerinden Sesu kremi kullanan ziyaretçilerimiz varsa sayfamıza yapmış oldacakları yorumlar ile diğer konunun araştırmacısı arkadaşlarımızı da bilgilendirmiş olurlar. Sesu For Men tüy dökücü krem yorumlarınız için aşağıdaki yorum kutucuğundan görüşlerinizi, deneyimlerinizi memnuniyet veya şikayetlerinizi iletebilir.Bizleri konu hakkında daha detaylı bilgilendirebilirsiniz.

Uyarı

Bu sayfa üzerinde yer alan yazılar, paylaşımlar, soru cevaplar ve yorumlar tamamen bilgilendirme amaçlıdır.
Hiçbir Sağlık Hizmet Sağlayıcısını Tavsiye Etmemektedir.
Hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmaz.
Tanı ve tedavi için muhakkak ilgili uzmanlara başvurulmalıdır.

Etiketler:

Yorumlar
  1. Erol dedi ki:

    Göğüs kılları için neyi tavsiye edersiniz yardımcı olursanız sevinirim