İl İl Lazer Epilasyon Seans Fiyatları


Erkek Genital Bölge Lazer Epilasyon Fiyatı Yaptıranlar Yorumlar

Bu sayfa üzerinde yer alan yazılar, paylaşımlar, soru cevaplar ve yorumlar tamamen bilgilendirme amaçlıdır.
Hiçbir Sağlık Hizmet Sağlayıcısını Tavsiye Etmemektedir.
Hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmaz.
Tanı ve tedavi için muhakkak ilgili uzmanlara başvurulmalıdır.

Merhaba değerli arkadaşlar bu konumda sizlere erkeklerin en sıkıntılı durumlarından biri olan  ve en etkili çözüm sunan erkek Özel Bölge lazer epilasyon fiyatı yorumları hakkında detaylı bir konu olarak karşınızdayım.

Bayanların en büyük sorunu olduğu gibi erkeklerinde en büyük sorunları arasında yer alan erkek Özel Bölge tüylenmeleri ergenliğe giren her erkeğin yaşadığı bariz büyük sorunlardan biridir. Psikolojik olarak sıkıntıya sokmakla birlikte güven kaybıda oluşturmaktadır.

Tabi bu soruna en güzel çözümü sunan lazer epilasyon cihazları kalıcı olarak çözüm sunmaktadır. Tabi bir çok erkeğin bir üst abilerinin tavsiyeleri üzerine genelde jilet vb. ürün kullanması Özel Bölgeleri olan Özel Bölgelerinde oldukça kıllanma ve tüylenmelere sebep olmaktadır.

Peki bu konulara bir çok erkek arkadaşımızın ortak sorunu haline gelen bölgedeki kıllanmalardan nasıl kurtulabilirim sorusuna en uygun cevabı lazer epilasyon yöntemleri diyerek cevap vermek bence en doğrusu olmaktadır.

Erkek Özel Bölge Lazer Epilasyon Seans Fiyatı

Erkeklerin Özel Bölgelerinde çokça yer alan ve en büyük sıkıntılarından olan erkek Özel Bölge lazer epilasyon tereddütlerede çokça sebep olmaktadır. Acaba erkeklik hormonlarıma zarar verir mi gibi sorular doğurmaktadır. Tabi soruların hepsi asılsız olmaktadır. Tabi erkek Özel Bölge lazer epilasyon işlemi fiyat olarak biraz yüksek olduğunu dile getirmeden geçemeyeceğim seans fiyatı olarak 250 TL tutmaktadır. Tabi eğer kredi kartı ile ödeme yapmak isterseniz bu fiyat 25 TL farkla 275 TL tutmaktadır.

Erkek Özel Bölge Lazer Epilasyon Kaç Seans Sürüyor?

Erkek Özel Bölgesine lazer epilasyon yaptırmaya karar veren arkadaşlarımız için bu işlem için ortalama 4-6 seans arasında bir süre gerekmektedir. Bu süre zarfında istenmeyen tüylerinizden kolaylıkla kurtulabilirsiniz.

Erkek Özel Bölge Lazer Epilasyon Yaptıranlar Yorumlar

Erol Bey: bu konu hakkında oldukça çok ama çok sık sorun yaşamaktaydım. Bir firmadan toplamda 1000 TL karşılığında bu bölgeme lazer epilasyon yaptırdım. Şuan her  hafta duş alırken o bölgeme jilet gibi tıraş etme gereği duymuyorum.

Onur Bey: Kız arkadaşımın isteği üzerine gidip muayene olup işleme başladılar. İlk seans sonrasında çok ama çok mutlu oldum. Ortalama 4 seans sürdü. Süre sonunda 1-2 tüy harici hemen hemen hiç tüy kalmadı.

Mahmut Bey: Psikolojik olarak beni sıkıntıya sokan bir durum haline gelmekte idi bu durum. Artık baya sıkıntı yaşamakta idim. Bende bu sorunu bitirme amacıyla gidip bir klinikte lazer uygulaması gerçekleştirdim. Şuan hayatımda hiç olmadığım kadar memnunum.

23 Kasım 2017 tarihinde eklendi, 4.785 kez okundu.
İlginizi Çekebilecek Diğer Konular
Bu Konu Hakkında Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın!!!
Sayfa başına git