İl İl Lazer Epilasyon Seans Fiyatları


Erkeklerde Sakal Üstü Lazer Epilasyon ve Sakal Üstü Lazer Epilasyon Fiyatları

Bu sayfa üzerinde yer alan yazılar, paylaşımlar, soru cevaplar ve yorumlar tamamen bilgilendirme amaçlıdır.
Hiçbir Sağlık Hizmet Sağlayıcısını Tavsiye Etmemektedir.
Hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmaz.
Tanı ve tedavi için muhakkak ilgili uzmanlara başvurulmalıdır.

Sakal üstü lazer epilasyon uygulaması günümüzde erkeklerin sıklıkla başvurduğu bir lazer epilasyon işlemidir. Bayanlarda olduğu gibi erkeklerde de istenmeyen tüylerin oluştuğu bölgelerden biridir sakal üstü bölgesi. Sakalların yeni çıkması ve jiletle traş olmaya başladıktan sonra jiletin sürtüldüğü üst yanak, elmacık kemiği üzeri gibi yerlerde istenmeyen kıllar baş göstermeye başlar. Bu istenmeyen kıllardan kurtulmanın ve çizgi şeklinde sakallara daha şık görünümlü sakallara kavuşmanın yolu sakal üstü lazer epilasyon yaptırmaktır.

Peki Sakal Üstü Lazer Epilasyon Nasıl Yapılır ve Kaç Seans Sürer: Sakal üstü lazer epilasyon işlemi önce sakal üstü istemediğiniz kıllarınızın uzman tarafından kontrol edilmesi süreci ile başlar, kıl ve cilt tipiniz kontrol edildikten sonra tedaviye karar verilir. Yine kıl ve cilt tipinize göre seçilecek olan sakal üstü lazer epilasyon cihazı ile tedaviye başlanır. Sakal üstü lazer epilasyonda genellikle diode lazer epilasyon cihazı kullanılmaktadır. Seans süreleri ise etkileyen faktörlere bağlı olarak değişebilmektedir. Bu faktörler uygulama yapılan cihaza bağlı faktörler, kıl yoğunluğu, kıl tipi ve cilt tipine bağlı faktörlerdir. Ancak ortalama olarak Sakal üstü lazer epilasyon kaç seans sürer sorusuna bir fikir sakal-ustu-lazer-epilasyon-yaptiranlarverecek olursak 7 -10 seans aralığındadır. Bu seanslar sonrasında daha temiz ve şık görünümlü, bakımlı cildinize ve sakallarınıza kavuşmanız mümkündür.

Sakal Üstü Lazer Epilasyon Fiyatları Ne Kadardır: Sakal üstü lazer fiyatları elbetteki yukarıda saydığımız faktörlere göre değişiklik gösterecektir. Eğer bir paket fiyat sunan birimde değilseniz sakal üstü lazer epilasyon seans ücreti olarak yaptırıyorsanız yaptırdığınız seans sayısı paralelinde fiyat ödeyeceksiniz. Tabii işlemi yaptıracağınız merkeze göre de fiyatlar değişebilecektir. Sakal üstü lazer epilasyon fiyatları ve seans ücretleri hakkında net bilgi veremeyecek olsak da fikir vermek amacı ile fiyatların ortalama olarak 30-80 TL aralığında olduğunu söyleyebiliriz. Bu fiyatlar Sakal üstü lazer epilasyon seans fiyatlarıdır.

Ziyaretçilerimiz arasında daha önce sakal üstü lazer epilasyon yaptıranlar var ise değerli görüşlerini, yorum ve eleştirilerini fiyat bilgilerini, uygulama sonuçlarını, şikayet ve önerilerini vb. konularda aşağıdaki kutucuğa yorum olarak yazarlarsa diğer sakal üstü lazer yaptırmak isteyenlere daha net bilgiler vermiş ve düşüncelerini netleştirmelerinde yardımcı olmuş oluruz.

11 Mayıs 2013 tarihinde eklendi, 5.375 kez okundu.

Etiketler:

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular
Bu Konu Hakkında Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın!!!
Sayfa başına git