Este Krem – Estetikten Önce Yardımcı Krem

Alexandrite Lazer Epilasyon,buz lazer Alex Lazer Epilasyon,Nd:yag Lazer Epilasyon, Buz Lazer Epilasyon, Ruby Lazer Epilasyon, Diode Lazer Epilasyon Estetik Cerrahi, 2020 Lazer epilasyon merkezleri, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, 2020 lazer epilasyon fiyatları, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.

Doktorumuz Sorularınızı Yanıtlıyor!!!

12 Kasım 2012 tarihinde eklendi, 8.875 kez okundu.

Son Güncelleme Eylül 11th, 2020 Saat 12:34 pm yapılmıştır

Este Krem estetik işlemlerinizde yeni yardımcınız sloganıyla, medikal estetik uygulamalardan önce hasta memnuniyeti ve konforu düşünülerek üretilmiş bir kremdir. Bolat medical ve sağlık ürünleri bünyesinde satışa sunulan Este krem 30 ml lik ambalajında satılmaktadır.

Este krem’in kullanımı ise şu şekildedir; Medical uygulama yapılacak olan bölgeye yaklaşık 20 dakika öncesinde este krem film tabakası  şeklinde uygulanır. Hastanın acı çekme eşiğine göre belli bir müddet tutulduktan sonra işleme başlanabilir. Este krem in yüz, koltuk altı ve Özel Bölgede iyi sonuçlar verdiği gözlenmiştir.

Tabi her kozmetik üründe olduğu gibi este kreminde kullanımında dikkat edilecek bazı hususlar bulunmaktadır. Öncelikle krem doğrudan güneş ışığıyla temas etmemeli, çocuklardan uzak ve serin yerlerde muhafaza edilmelidir. Bir diğer önemli hususta kalp, akciğer gibi önemli organlarımızın bulunduğu bölgere uygulanmaktan kaçınılmalı vede bir bölgenin tamamına örneğin tüm kola veya tüm bacağa uygulama yapılmamalıdır.

Tüm bunlardan sonra estetik işlemlerinizde yardımcınız dediğimiz este krem’in fiyatı da çok abartı değildir. 30 ml lik ambalajında satılan este krem, fiyat olarak oldukça caziptir. Este krem hakkında ayrıntılı bilgi, ürün referansları ve numune istekleriniz için aşağıdaki iletişim bilgileriyle irtibata geçebilirsiniz.

Este Krem Yetkili İletişim Bilgileri
Ersan AKARLAR – Bolat Medical ve Sağlık Ürünleri
Telefon: 02124241975 – 05324307551

Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.

Etiketler:

Bu Konu Hakkında Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın!!!
Sayfa başına git