İl İl Lazer Epilasyon Seans Fiyatları


Jilong Dragon Sıvı Uyuşturucu Likit Sprey Kullanananlar Yorumlar Nasıl

Bu sayfa üzerinde yer alan yazılar, paylaşımlar, soru cevaplar ve yorumlar tamamen bilgilendirme amaçlıdır.
Hiçbir Sağlık Hizmet Sağlayıcısını Tavsiye Etmemektedir.
Hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmaz.
Tanı ve tedavi için muhakkak ilgili uzmanlara başvurulmalıdır.

Son Güncelleme Temmuz 3rd, 2020 Saat 11:54 am yapılmıştır

Merhaba arkadaşlar bir firmada görüp merak ederek kullandığım bir ürün hakkında sizlerinde faydalanmanız için bilgi vermek istiyorum. Ji Dragon uyuşturucu sıvı likit isminde olan bu ürün profesyonel kullanımlar için üretilmiş bir uyuşturucu likittir.

Fiyat olarak her ne kadar bira pahalı olsada kullanım ve kalite açısından kendini oldukça belli eden bu ürün fiyat olarak 199 tllik bir satış fiyatına sahip olmaktadır.

Editörün Yorumu

Ürün 20 ml olarak kutu içerisinde sıvı olarak satılmaktadır.  Anestezik sprey lazer epilasyon, dövme sildirme ve dövme yaptırma, dolgu, botox vb. işlemlerle birlikte rahatlıkla kullanılabilmektedir. Hızlı bir şekilde ağrısı kesen ve ağrı olmasını engellemeyle birlik piyasada bulunan en etkili anestezi kremi veya uyuşturucu sprey olarak bilinmektedir.

Ji Dragon Uyuşturucu Sprey Yorumları

Jilong Dragon Sıvı Uyuşturucu Likit Sprey Kullanananlar Yorumlar NasılMisafir 1: Bunu kendim almadım ama gittiği kuaför merkezinde ağda yaparken çok acı çektiğimden dolayı kuaförüm kendisinde bulunan ji dragon uyuşturucu spreyi kulandı anında ağrıyı kesen bir ürün olmaktadır kendileri.

Misafir 2: Gittiğim güzellik merkezinde mezoterapi yaptırırken kendi kullandığım uyuşturucu spreyin hiçbir işe yaramaması sonucu güzellik uzmanımın kendilerinin aktif olarak kullandığı ji dragon uyuşturucu likit kullandı. güzel ve hızlı etkili bir ağrı kesici.

13 Ekim 2019 tarihinde eklendi, 736 kez okundu.
İlginizi Çekebilecek Diğer Konular
Bu Konu Hakkında Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın!!!
Sayfa başına git