Varis tedavisi hakkında bilgi ve açıklamalar

Alexandrite Lazer Epilasyon,buz lazer Alex Lazer Epilasyon,Nd:yag Lazer Epilasyon, Buz Lazer Epilasyon, Ruby Lazer Epilasyon, Diode Lazer Epilasyon Estetik Cerrahi, 2020 Lazer epilasyon merkezleri, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, 2020 lazer epilasyon fiyatları, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.

Doktorumuz Sorularınızı Yanıtlıyor!!!

2 Nisan 2011 tarihinde eklendi, 638 kez okundu.

Son Güncelleme Eylül 11th, 2020 Saat 12:16 pm yapılmıştır

Tedavi: Varis Kremleri ve Gıda Takviyeleri

Örümcek damar ve varisli bölgeye dışarıdan sürülen kozmetik kremler in içeriğine bağlı olarak ağrının azaltılması ve bacakların rahatlamasına katkısı vardır.

Değişik gıda takviyeleri de damarların güçlendirilmesi ve yangının giderilmesine yardımcı olabilir. Bu konuda At kestanesi ‘nin aktif maddesi olan Aescin‘in etkinliği birçok klinik çalışmada kanıtlanmıştır.

Varis tedavisi hakkında bilgiler verdiğimiz ve açıklamalarda bulunduğumuz bu konu hakkındaki detaylara aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

 

 

Not: Bu konu Aktifliğini Yitirmiştir ve kapanmıştır.

Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.

Etiketler:

Bu Konu Hakkında Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın!!!
Sayfa başına git