İl İl Lazer Epilasyon Seans Fiyatları


E-Style IPL Foto Epilasyon – Foto Epilasyonda Son Teknoloji

Bu sayfa üzerinde yer alan yazılar, paylaşımlar, soru cevaplar ve yorumlar tamamen bilgilendirme amaçlıdır.
Hiçbir Sağlık Hizmet Sağlayıcısını Tavsiye Etmemektedir.
Hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmaz.
Tanı ve tedavi için muhakkak ilgili uzmanlara başvurulmalıdır.

E-Style IPL Foto Epilasyon sistemi foto epilasyon geliştirilerek elde edilen bir sistem olup, kıllarınızdan tamamen kurtulurken Özel Bölge aplikatörleri sayesinde aynı sistemle cilt lekelerinizden kurtulacak, cildiniz daha sıkı bir görünüme kavuşacaktır.

Artık klasik epilasyon yöntemleri yerini kalıcı epilasyon yöntemlerini en bilinen tabiriyle lazer epilasyon yöntemleri almaya başladı. Kadınların yanında erkekler de çok tercih eder oldu. Foto epilasyonda lazer epilasyonu gibi istenmeyen tüylerinizden tamamen kurtulmanıza yardım eden yöntemlerdendir.

ifoto IPL Foto Epilasyon Sistemi de çok amaçlı bir foto epilasyon cihazıdır. e-style ipl foto epilasyon cihazı birçok estetik uygulama için kullanılabilir. Foto epilasyonun e-style modeli olarak isimlendirilen bu cihazda ipl ve radyofrekans sistemleri birarada bulunmaktadır. Bu sistemde; 4 farklı aplikatörü sayesinde; akne ve sivilce lekelerinin tedavisi, foto epilasyon, cilt sıkılaştırılma uygulamaları ve cildin yenilenme tedavilerinde de kullanılabilir. Ayrıca e-style ipl foto epilasyon cihazı bugüne kadar kullanılan foto epilasyon cihazlarından daha etkilidir. Öyle ki ipl foto epilasyon sistemi koyu renkli ciltlerde ve açık renk tüylerde bile etkili sonuçlar elde edilmektedir. Kısacası e-style ipl ifoto epilasyon cihazı her renk cilt ve kıl tipinde etkili sonuçlar vermektedir.

E-Style foto epilasyon cihazının 4 adet aplikatörü bulunmaktadır. Bunlar;
DS Aplikatörü ; foto epilasyon uygulaması için kullanılmaktadır.
AC Aplikatörü ; ciltte oluşan akne ve sivilce tarzı izlerin yok olması için yapılan tedavilerde kullanılır.
SR Aplikaötür ; vücuttaki kırışıklıkların tedavisinde, cilt dokularının yenilenmesinde ve çeşitli cilt lekelerinin giderilmesi tedavilerinde kullanılır.
ST Aplikatörü ; vücudunuz sıkılaştırılması için kullanılır, ciltte meydana gelen bazı kırışıklıkları sıkılaştırarak kaybolmalarına yardımcı olur.

Kısacası ifoto epilasyon sistemi çok amaçlıdır. Epilasyon keyfini yaşarken, daha sıkı ve parlak bir cilde sahip olabilirsiniz. Bu cihaz FDA onaylı ve belgelidir. Son yıllarda çok kullanılan birçok uygulamayı tek cihazda sunmaktadır.

31 Ocak 2011 tarihinde eklendi, 1.494 kez okundu.

Etiketler:

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular
Bu Konu Hakkında Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın!!!
Sayfa başına git