İl İl Lazer Epilasyon Seans Fiyatları


Saç Lazeri Tedavisi Ve Fiyatları

Bu sayfa üzerinde yer alan yazılar, paylaşımlar, soru cevaplar ve yorumlar tamamen bilgilendirme amaçlıdır.
Hiçbir Sağlık Hizmet Sağlayıcısını Tavsiye Etmemektedir.
Hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmaz.
Tanı ve tedavi için muhakkak ilgili uzmanlara başvurulmalıdır.

Saç lazeri denen uygulama saç dökülmesi sorunu yaşayan bay ve bayanlara uygulanan saçın lazer ile tedavi edilme şeklidir. Saça uygulanan lazer tedavisi ile cansız, sönük ve dökülmeye meyilli olan saçların canlılık kazanması, daha iyi beslenmesi ve dökülme sürecinin durdurulması amaçlanır.

Saç lazeri tedavisi Revage adı verilen bir lazer sistemi ile yapılır. Revage 670 de denilen bu diode lazer cihazı FDA tarafından da onaylıdır. Saçın lazer ile tedavisi ise şu şekilde gerçekleştirilmektedir; Revage diode lazer cihazı ile 670 nm dalga boyunda lazer ışınları saç foliküllerine gönderilir bu sayede saç hücresinin metabolizmasının canlanması, protein sentezinin uyarılması ve saçlı bölgedeki kan akışının artması sağlanır. Bu şartların sağlandığı klinik çalışmalarda ve testlerde gözlenmiştir. Bu sonuçlarda saç kılının güçlenmesi, kalınlaşması ve dökülmenin engellenmesi, eskiye nazaren daha gür bir görüntünün oluşması tedavi yapılan hastaların yüzde 83 ünde gözlenmiştir.

Revage 670 saç lazeri cihazı ile saçın tedavisi 20 dakikalık seanslar ile haftada 2 kez ve 6 ay uygulanması sonucunda 2 ile 4 ay arasında saç dökülmesinin durduğu, saçlardaki gelişimin 1 yıl boyunca devam ettiği gözlenen sonuçlar arasındadır. Ayrıca işlem sırasında ağrı ve acı yoktur.  Tabi tedavinin her saç lazeri uygulaması yapıyoruz diyen yerde yapılmaması poliklinik ve hastane şartlarında gerçekleştirilmesi çok önemlidir. Aksi taktirde daha kötü sonuçlarla karşılaşılabilir.

Saç lazeri fiyat olarak daha önceleri maliyetli bir tedaviydi. Ancak günümüzde gelişen teknoloji ile birlikte birçok hastane, plastik ve estetik cerrahi klinikleri ve polikliniklerde uygulamaya başlanmasıyla rekabet ortamı oluşmuştur. Bu sayede saç lazeri tedavisi fiyatları da uçuk değerlerden makul değerlere inmiştir. Tabi estetik bir amaç gözetilerek yapılan bir tedavi olduğu için fiyat ne kadar makul de desek ülkemiz şartlarında yüksek fiyatlı kabul edilebilir bir tedavidir. Saç lazer fiyatları için ilgilendiğiniz klinik ile iletişime geçerek seans seans fiyatlar ve toplu paket fiyatlar şeklinde bilgi alabilirsiniz.

15 Şubat 2013 tarihinde eklendi, 4.231 kez okundu.

Etiketler:

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular
Bu Konu Hakkında Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın!!!
Sayfa başına git