İl İl Lazer Epilasyon Seans Fiyatları


Kıl Tekniği ile Kaş Kontürü Nedir?

Alexandrite Lazer Epilasyon,buz lazer Alex Lazer Epilasyon,Nd:yag Lazer Epilasyon, Buz Lazer Epilasyon, Ruby Lazer Epilasyon, Diode Lazer Epilasyon Estetik Cerrahi, 2020 Lazer epilasyon merkezleri, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, 2020 lazer epilasyon fiyatları, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.

Doktorumuz Sorularınızı Yanıtlıyor!!!

27 Temmuz 2020 tarihinde eklendi, 85 kez okundu.

Kaş kontürü ülkemizde sıklıkla tercih edilen bir dövme modelidir. Kaş kontürü aslında bilindik üzere bir dövme türüdür.  Seyrekleşen kaşlar için genellikle tercih edilen bir yöntem olmakla birlikte. Ülkemizde bir trend haline gelmiştir. Seyrekleşen ve oldukça azalan  kaşlar için tercih edlen bir yöntem olmakla birlikte kalıcı makyaj olarakta geçmektedir. Vücuda yapılan dövme biçiminde, ince çizgiler halinde yapılarak kaşın daha dolgun gözükmesini sağlamaktadır.

Kaş kontürü ülkemizde 2 çeşit yapılmaktadır.

  • Pudralama yöntemi
  • Kıl Tekniği

Kıl Tekniği İle Kaş Kontürü

Kıl tekniği adını verdiğimiz kaş kontürü aslında kaşın şeklini taklit ederek kıllara benzer yapılan dövme şeklidir. Estetisyen tarafından kaşın şeklinde çizgi biçiminde yapılarak tekrarlanmaktadır.  Bu işlem ise ortalama 2-3 saat sürmekte ve işlemden sonra ortalama 10-12 ay kadar kaşta durmaktadır.

Kıl Tekniği ile Kaş Kontürü Nedir?

Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.
Bu Konu Hakkında Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın!!!
Sayfa başına git