İl İl Lazer Epilasyon Seans Fiyatları


Alexandrite Lazer Cihazı ile Alexandrite Lazer Epilasyon

Alexandrite Lazer Epilasyon,buz lazer Alex Lazer Epilasyon,Nd:yag Lazer Epilasyon, Buz Lazer Epilasyon, Ruby Lazer Epilasyon, Diode Lazer Epilasyon Estetik Cerrahi, 2020 Lazer epilasyon merkezleri, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, 2020 lazer epilasyon fiyatları, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.

Doktorumuz Sorularınızı Yanıtlıyor!!!

27 Aralık 2010 tarihinde eklendi, 1.263 kez okundu.

Alexandrite lazer cihazları epilasyon tedavisinde uzun zamandan beri kullanılan lazer cihazlarındandır. Lazer epilasyonda günümüzdeki en gelişmiş ve en iyi çözümler sunan lazer epilasyon yöntemlerinden biri de Alexandrite lazer cihazı ile yapılan alexandrite lazer epilasyon yöntemidir.

Alexandrite lazer epilasyon yöntemi genellikle epilasyonun daha zor olduğu açık ten rengine sahip kişilere önerilir. Koyu cilt renkleri için çok fazla tercih edilmeyen bir yöntemdir. Alexandrite lazer epilasyon tedavisi sonrası istenmeyen tüylerimiz veya kıllarımız biraz uzayacaktır, ancak lazer kılların enerjisini emdiği için uzayan bu kıllar da kısa zaman içerisinde dökülecek ve hedeflediğimiz gibi olumlu sonuçlar karşımıza çıkacaktır. Alexandrite lazer epilasyon işlemi etkisini çabuk ve genellikle olumlu olarak gösteren bir uygulamadır.

Alexandrite lazer cihazı vücumuzda epilasyon yaptıracağımız bölgeye göre de tercih sebebi olabilir. Yani her lazer epilasyon bölgesi için Alexandrite lazerler kullanılmaz ve kullanılması önerilmez. Örnek vermek gerekirse vücudumuzun hassasiyeti en fazla olan bölgelerinden yüzümüz için alexandrite lazerler ile epilasyon tercih edilmez. Yüz için en iyi yöntemlerden biri foto epilasyon yöntemidir ve alexandrite nin yüz epilasyonunda kullanılması tercih edilmez. Bununla birlikte boyun ve sırt epilasyonunda da Alexandrite lazer cihazları pek kullanılmamaktadır.

Sonuç olarak Alexandrite lazer cihazı ile yapılan Alexandrite lazer epilasyon güvenli ve olumlu sonuçlar veren bir yöntem olup, yüz, boyun ve sırt epilasyonlarında kullanılmazken, vücudumuzun diğer bölgelerindeki lazer epilasyon uygulamalarında güvenler tercih edilebilir. Aynı zamanda açık tenli kişilerde sıklıkla tercih edilen alexandrite lazer epilasyon, koyu ve bronz tenliler için de önerilmez.

Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.

Etiketler:

Bu Konu Hakkında Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın!!!
Sayfa başına git