Elysion-pro Diode Lazer Epilasyon Cihazı Nasıl? Yorumları

Alexandrite Lazer Epilasyon,buz lazer Alex Lazer Epilasyon,Nd:yag Lazer Epilasyon, Buz Lazer Epilasyon, Ruby Lazer Epilasyon, Diode Lazer Epilasyon Estetik Cerrahi, 2020 Lazer epilasyon merkezleri, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, 2020 lazer epilasyon fiyatları, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.

Doktorumuz Sorularınızı Yanıtlıyor!!!

23 Ekim 2020 tarihinde eklendi, 43 kez okundu.

Diode lazer epilasyon cihazları ülkemiz için hemen hemen en iyi lazer cihazı demek bence yanlış olmasa gerek. Zaten altın standart olarak nitelendirilen 808nm – 810nm dalga boyunda atışı ile beyaz tenli koyu kıllarda en etkili yöntemdir. Ülkemizin en büyük sorunu olan kol bacak omuz ve sırta çıkan kıllar olmaktadır. Buna ise en etkili yöntem diyod lazer epilasyon cihazları etkili olmaktadır. Bugün Elysion-pro diode lazer epilasyon cihazını tanıtacağız. Hadi teknik özelliklerine bir bakalım.

Elysion-pro Diode Lazer Epilasyon Cihazı Nasıl? Yorumları

Elysion Pro Lazer Cihazı Teknik Özellikleri

  • Altın standart 810nm Dalga boyu
  • Diode Lazer Epilasyon
  • 2000W maks güç
  • 18*10 Spot başlık boyutu
  • Geniş dokunmatik ekran
  • Buz Lazer
  • Dört Farklı Dalga boyunu 755nm 810nm 940nm 1060nm tek cihazda kullanabilme
  • Kristal soğutma özelliği ile başlık sıcaklığı sabit +5 derecede durur.
  • Tekli Atış ve Ütüleme Epilasyon

Elysion Pro Lazer Cihazı Teknik Özellikleri

Elysion Pro Diode Lazer Editörün Yorumu

Bildiğiniz diğer diode lazer cihazları unutun. Profesyonellik kalite ve güven olarak hepsini kendi içerisinde bulunduran bir diyod lazer cihazını tanıttık. Hem piyasada sıklıkla bilinen Buz lazer teknolojisini elinde bulunduran aynı zamanda 2000W çıkış gücü ile mükemmel sonuçlar ortaya koyacak bir cihazdır. Aynı zamanda UPS(ultra kısa atış) teknolojisi ile cildi ısıtmadan sadece kıl hücresine kısa atışlar yaparak etki ederek net çözümler sunacaktır. Aynı zamanda tüm cilt ve kıl tipinde etki olabilmek için diğer dalga boyu dediğimiz alexandrite diyot ve nd:yag dalga boyutundada atış yaparak diğer cilt tonlarındada yüzde yüze varan etki etmektedir. Diğer ve en çok beğendiğim özelliği ise Elysion Pro diode lazer cihazı sabit ısılı başlığı ile +5 derecede sabit kalarak uzun ve kalıcı ve etkili epilasyon sağlar.

Not: Bu cihaz fiyat konusunda bütçenize uygunsa ALINABİLECEK bir cihazdır.

Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.
Bu Konu Hakkında Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın!!!
Sayfa başına git