İl İl Lazer Epilasyon Seans Fiyatları


Fotona XP Max Lazer Cihazı ile Lazer Epilasyon

Bu sayfa üzerinde yer alan yazılar, paylaşımlar, soru cevaplar ve yorumlar tamamen bilgilendirme amaçlıdır.
Hiçbir Sağlık Hizmet Sağlayıcısını Tavsiye Etmemektedir.
Hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmaz.
Tanı ve tedavi için muhakkak ilgili uzmanlara başvurulmalıdır.

Lazer epilasyonda son teknoloji diyebileceğimiz Fotona Xp max lazer epilasyon cihazı ile istenmeyen tüylerden kurtulmanın en verimli yöntemi olan lazer epilasyon dahada kolaylaşıyor. Estetik ve güzellik alanına yapılan talebin gün geçtikçe artması sık sık yeni ve son teknoloji ile donatılmış cihazların piyasaya çıkmasına neden olurken, bu cihazlar bir önceki alternatiflerine göre hem tedaviyi kolaylaştırıyor, hem daha verimli sonuçlar için verilebilecek garanti yüzdesini arttırıyor. Fotona XP max lazer cihazı da bunlardan birtanesi. Henüz birçok estetik merkezi ve lazer uygulaması yapan yerlerde kullanımda olmayan fotona xp max, Kayseri Kızılay Hastanesinde lazer epilasyon uygulamalarında kullanılıyor. Kayseri Kızılay hastanesi Başhekim Yrd. Operatör Doktor Mehmet Seyhan fotona xp max lazer epilasyon cihazı hakkında şöyle konuşuyor;

“Kızılay’ın temel ilkelerinden biri olan insaniyetçilik, ayrım gözetmemek, tarafsızlık, bağımsızlık, hayır kurumu niteliği, birlik ve evrensellik ilkelerinden ayrılmadan kendisiyle yarış yaparak referans hastane olarak ilerlemektedir. Sosyal sorumluluğun bilincinde olan, çağdaş bilgi ve teknolojiler ışığında, kaliteli sağlık hizmeti verebilen ve kendisini sürekli yenileyen hastanemiz ‘yeniliklerle yola devam’ ilkesinden yola çıkarak, kapalı alan korkusu olan hastalarımıza sunduğu açık MR hizmetinden sonra, teknolojinin son harikalarından biri olan Fotona xp max lazer epilasyon cihazı nı da halkın hizmetine sunmaktan gurur duymaktadır “.

Fotona Xp Max Lazer  Cihazı İle Sivilce tedavisi;
Kayseri Kızılay Hastanesi Başhekim Yardımcısı Kalkan sözlerine şöyle devam ediyor;
“Lazer merkezinde istenmeyen kılların ve tüylerin yok edilmesinin yanı sıra 4 milimetreye kadar varan varislerin tedavisi, yüzeysel damarların tedavisi ve Özel Bölgelikle gençlerin korkulu rüyası olan akne ve  sivilcelerin tedavisi sağlanabilecektir”.

Fotona Xp max cihazı ile yapılan Lazer epilasyon yönteminin istenmeyen tüylerden en kısa sürede ve en etkili biçimde kurtulma yöntemi olduğunu vurgulayan Kayseri Kızılay Hastanesi Cildiye Uzmanı Mehmet Candan ise, “Lazer epilasyon, istenmeyen tüy ve kıllardan kurtulmanın en kolay, en modern, en çabuk ve en etkili yöntemidir. Bu yöntem ile, her ten rengine ve her tüy tipine her mevsim lazer olanağı sağlar. Tarayıcı Özel Bölgeliği ile hızlı ve pratik uygulanır. Vücudun her bölgesine uygulanabilir” ifadelerini kullanıyor.

15 Ocak 2011 tarihinde eklendi, 2.312 kez okundu.

Etiketler:

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular
Bu Konu Hakkında Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın!!!
Sayfa başına git