İl İl Lazer Epilasyon Seans Fiyatları


Philips Lumea Emzirenler Kullanabilir mi?

Bu sayfa üzerinde yer alan yazılar, paylaşımlar, soru cevaplar ve yorumlar tamamen bilgilendirme amaçlıdır.
Hiçbir Sağlık Hizmet Sağlayıcısını Tavsiye Etmemektedir.
Hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmaz.
Tanı ve tedavi için muhakkak ilgili uzmanlara başvurulmalıdır.

Merhaba Arkadaşlar bu konuda sizlere Philips’in piyasada ki bir çok cihazdan daha kaliteli üreterek ve gerçekten adından fazlasıyla söz  ettiği bir üürn olan Philips lumeanın bir çok kişinin sormuş olduğu Emzirenler kullanabilir mi? sorusunun cevabını dilim döndüğüce vermek istiyorum. Nitekim bir çok arkadaşımız Philipsin bu ürününü yada diğer markaların lazer epilasyon cihazlarını görmüş bulunmakta ve fiyat olarakta çok ama çok düşük fiyatlara bulunabildiğinden dolayı kıllarından memnun olmayan kişilerin kolaylıkla alabileceği bir ürün olmaktadır.

Bazı bayan arkadaşlarımızın bu konuda yaşamış olduğu bir tereddütte lazer epilasyon cihazlarını emzirirken kullanabilirmiyiz?  olmaktadır. Yapılan araştırmalar sonucunda lazer epilasyon cihazlarının kullanan kişilerde herhangi bir değişiklik olmadığı ve herhangi bir yan etkisinin olmadığı kanıtlanmıştır. Bu sebeple istediğiniz lazer epilasyon cihazını rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Philips Lumea Emzirenler Kullanabilir mi?Philips Lumea Üreticisinin Yorumu….
Ahlaki açıdan Philips Lumea, hamile veya emziren kadınlar üzerinde test edilmemiştir. Bu nedenle hamile ve/veya emziren kadınların Philips Lumea’yı kullanmamasını tavsiye ederiz.

Editörün Yorumu…..
Bu konu aslında işin diğer boyutuyla bakmak gerekirse. Her şeyi düşünerek kullanmak bence mantıklı olacaktır. Bayan arkadaşlarımızın emzirirken göğüs ve çevresinde bu cihazı kullanmamaları yararlarına olacaktır. Minicik bebeklerimize en ufak bir sıkıntının değmesini tabikide istemeyiz.

Philips Lumea İle Alakalı Diğer Konu Başlıkları

27 Kasım 2019 tarihinde eklendi, 886 kez okundu.
İlginizi Çekebilecek Diğer Konular
Bu Konu Hakkında Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın!!!
Sayfa başına git