İl İl Lazer Epilasyon Seans Fiyatları


Remington IPL 4000 Lazer Epilasyon Cihazı – Evde Epilasyon Cihazları

Bu sayfa üzerinde yer alan yazılar, paylaşımlar, soru cevaplar ve yorumlar tamamen bilgilendirme amaçlıdır.
Hiçbir Sağlık Hizmet Sağlayıcısını Tavsiye Etmemektedir.
Hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmaz.
Tanı ve tedavi için muhakkak ilgili uzmanlara başvurulmalıdır.

Evde kendi kendinize lazer epilasyon yapacağınız cihazlardan bir taneside Remington IPL 4000 i-light lazer epilasyon cihazıdır. Bu lazer epilasyon aleti sayesinde kliniklerde yapılan lazer epilasyon uygulamasının hemen hemen aynısını evde kendi kendinize uygulayabilirsiniz. Evde lazer epilasyon epilatör aletlerinden Remington iPL 4000 Lazer epilasyon aleti ile istenmeyen tüylerinize ipl lazer epilasyon gerçekleştirebileceksiniz.

Remington IPL 4000 İ-light essential cihazının Özel Bölgelikleri ise şu şekildedir; Hızlı, etkili ve acısız bir tüy alma deneyimi sunan Remington lazer epilasyon IPL cihazı yoğun ışık teknolojisi ve i-light yani yumuşatıcı hassaslık teknolojisi ile kendi kendinize lazer epilasyon yapma deneyimini güvenli bir şekilde sunuyor. İki saniyede bir atım gerçekleştiren ve geniş alanlar yada dar alanlar için ayarlanabilir olan Remington ipl evde lazer epilasyon aleti 2 yıl da üretici garantisinde bulunuyor.

Remington evde ıpl lazer epilasyon aleti hakkında merak edilen sorulardan birisi de elbetteki fiyatı. Remington IPL 4000 Lazer Epilasyon Cihazı fiyatları piyasada 900 TL’lere kadar çıkıyor. Ancak bazı kampanya ve fırsat sitelerinde Remington IPL 4000 i light cihazını 400 TL’lere de bulmak mümkün. İnternetteremington-ipl-lazer-epilasyon-aleti yapacağınız ufak bir araştırma ile cihazın fiyat aralığını daha detaylı görebilirsiniz. Tabi cihazı almayı düşünüyorsanız fiyatının ucuz olmasına değil de hesaplı aynı zamanda orjinal olmasına dikkat edin.

Remington IPL lazer epilasyon cihazından ve fiyatlarından bu şekilde bahsettikten sonra ziyaretçilerimiz arasında Remington IPL 4000 i light essential lazer epilasyon cihazı kullananlar varsa, cihazı nasıl kullandıklarını ve nasıl sonuçlar aldıklarını, cihazın nereden nasıl ve hangi fiyata alınabileceğini yorum olarak belirtmeleri, diğer kullanmayı düşünen ziyaretçilerimize de ışık tutmuş olacaktır. Remington ipl 4000 lazer epilasyon cihazı kullananlar yorumlarını aşağıdaki yorum kutucuğuna iletebilirler.

9 Haziran 2013 tarihinde eklendi, 5.124 kez okundu.

Etiketler:

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular
Remington IPL 4000 Lazer Epilasyon Cihazı – Evde Epilasyon Cihazları Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. Aysel dedi ki:

    Merhaba bu aleti nasil ala bilirim Azerbaycanda yasiyorum

Sayfa başına git