İl İl Lazer Epilasyon Seans Fiyatları


Umex Lazer Epilasyon Cihazı Nasıl? Kullananalar Yorumlar

Alexandrite Lazer Epilasyon,buz lazer Alex Lazer Epilasyon,Nd:yag Lazer Epilasyon, Buz Lazer Epilasyon, Ruby Lazer Epilasyon, Diode Lazer Epilasyon Estetik Cerrahi, 2020 Lazer epilasyon merkezleri, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, 2020 lazer epilasyon fiyatları, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.

Doktorumuz Sorularınızı Yanıtlıyor!!!

20 Ekim 2020 tarihinde eklendi, 119 kez okundu.

Son Güncelleme Ekim 23rd, 2020 Saat 12:06 pm yapılmıştır

Robotx firmasının yeni çıkarmış olduğu 2021 model bir cihazın tanıtımını yapmak istiyorum sizlere. Tabi bu cihaz Robotx cihazdan biraz daha iyi demek yanlış olmasa gere. Robotx cihazda edindikleri deneyimleri fazlasıyla geliştirerek daha üstün bir ürün vermeyi hedeflediklerini bildirmek istiyorum. Hadi cihazımızı birlikte inceleyelim…

Umex Hybrid Lazer Epilasyon Nedir?

Ülkemizde 2 yıl önce bir çığır açarak yerli bir ürün ve yerli bir sermaye girişimi ile üretilen Robotx cihazın bir üst versiyonu olarak üretilen UmeX lazer epilasyon cihazı hibrit bir cihaz olarak bir çok istenilen özelliği kendi içerisinde bir araya getirmektedir. Bu sayede istenilen tüm kıl kökü ve cilt tonuna profesyonel bir biçimde etki ederek 4-5 seans gibi kısa sürede istenmeyen tüylere etki etmektedir. Umex hibrit lazer epilasyon cihazı diğer cihazların aksine kıl rengini kendi sensörleri ile ayarlayarak kullanıcının hatalı seçim yapmasını engellemektedir. Bu sayede kalıcı ve etkili bir epilasyon sunma deneyimi oluşturmaktadır.

Umex Deep Light Lazer Epilasyon Genel Özellikleri

 • Kılların kök durumunu kendisi kontrol ederek tüm renk tiplerine uygun epilasyon yapabilme
 • Ağrısız ve kesin sonuçlar sağlayan başlıklar
 • Dört mevsim uygulanabilen hem hava üfleme hemde buzlanan başlık
 • Hızlı Epilasyon özelliği ile 40 dakikada tüm vücut epilasyon
 • Müşteri tercihine bağlı jelli ve jelsiz uygulama yapabilme imkanı
 • Kişiye özel silikon aparat.

Umex Hybrid Alexandrite Lazer Teknik Özellikleri

 • Robotx lazer epilasyon üst versiyonu 2021
 • Hybrid Lazer Epilasyon
 • Işık Spektrumu 610nm 120nm arası
 • Alexandrite, diyot dalga boyunda atış yapabilme imkanı
 • 2 Yıl sınırsız garanti
 • 48 saatte teknik servis imkanı
 • Geniş dokunmatik ekran
 • Seans sonrası Raporlama sistemi
 • Hijyenik kişiye özel Silikon aparat
 • Saniyede 4 Hz atış imkanı
 • Buzlanan başlık ve Soğuk hava üflemeli ÇİFT başlık
 • Led aydınlatmalı başlık

umex lazer epilasyon

UmeX Lazer Epilasyon Cihazı Müşteri Seans Raporlama Sitemi

Yeni bir özellik olarak diğer cihazlarda pek rastlamadığımı bir özellikten bahsedeyim. Cihaza entegre olarak sunulan müşteri seans raporlama sistemi ile her müşterinin seans sonrasında kaç atış yapıldığı, kaç joule, kaçıncı kademe hava üfleme, kıl ve ten tiplerini bulabileceğiniz seans sonu detaylı raporlama sistemi.

Umex Lazer Epilasyon IPL Mi?

Şimdi merak edilen bir diğer konu ise ‘ umex lazer epilasyon cihazı IPL olup olmadığıdır? Evet Umex lazer epilasyon cihazı bir IPL cihazdır. Tabi Hybrid yapısı altında sunulan bu cihazda 3 cihazın atış dalga boyuna ulaşabilmektedir. Hibrit lazer epilasyon cihazı olması ile birlikte 3 farklı dalga boyunu bu cihazda bulabilirsiniz.

Umex Hibrit Lazer Epilasyon Cihazı Seans Süresi

Umex lazer epilasyon cihazı diğer cihazları olan Robotx cihaza nazaran daha bir profesyonel bir şekilde ilerleyerek üretilmiştir.  Firma Robotx cihazda 4-5 seansta %85-90 çözüm sunarken, Umex hibrit lazer epilasyon cihazı ile 4-5 seansta %90 çözüm sunduğunu belirtmektedir. Aynı zamanda uygulama yapılan bölgede 2-3 ay kılların çıkmamasını garanti etmektedirler.

Umex Lazer Epilasyon Cihazı Fiyatı?

Umex lazer epilasyon cihazı fiyat tam bir fiyat olmamakla birlikte 80.000 TL civarında satışa sunulmuştur. Bu sayede  fiyat konusundada az çok aklınızda bir fikir oluşur umarım.

Umex Deep Light Lazer Epilasyon Yorumları

Cihaz daha çok çok yeni olduğundan dolayı herhangi bir yoruma rastlanılmamıştır.

Umex Hybrid Alexandrite Lazer Cihazı Videosu

Not: Detaylı Video Daha Sonra Eklenecektir.

umex lazer epilasyon

Umex Lazer Epilasyon Cihazı

Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.
Bu Konu Hakkında Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın!!!
Sayfa başına git