İl İl Lazer Epilasyon Seans Fiyatları


Adıyaman Lazer Epilasyon Seans Fiyatları / Ücretleri

Bu sayfa üzerinde yer alan yazılar, paylaşımlar, soru cevaplar ve yorumlar tamamen bilgilendirme amaçlıdır.
Hiçbir Sağlık Hizmet Sağlayıcısını Tavsiye Etmemektedir.
Hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmaz.
Tanı ve tedavi için muhakkak ilgili uzmanlara başvurulmalıdır.

Merhaba arkadaşlar bu konuda sizlere Adıyaman şehrinde lazer epilasyon yaptıracaklar için lazer epilasyon seans ücretlerini paylaşma gereği duyduk.

Lazer epilasyon, kadın veya erkek fark etmeksizin vücuttaki istenmeyen kılların tamamen lazer ışınları ile yok edilmesi işlemidir. Yaklaşık 20 yıldır üzerinde çalışmalar yapılan bu işlem, 1990’ların sonuna doğru ticari olarak yoğun bir şekilde kullanılmaya başlandı. Ve zamanımızda kullanılan oldukça yaygın bir işlemdir. Bunun dışında ise ilerleyen yıllarda daha gelişmiş bir şekilde bu işlem kullanılacaktır.

Lazer epilasyonda amaç, kılı üreten kök hücrelerinin fonksiyonunu bozmaktır. Melanin olarak adlandırılan, kılın yapısında bulunan siyah boya maddesi tarafından lazer ışınının emilmesi ile oluşan ani yüksek ısı enerjisi, kılı üreten kök hücrelerini hasara uğratır. Siyah kıllar, yani melanin maddesini fazlaca içeren kıllar epilasyondan daha fazla etkilenirken, gri ve beyaz kıllarda etkinlik yok denecek kadar düşük olur.

Lazer epilasyonu gerçekleştiren yerler oldukça fazladır. Bu yüzden herkes kendi ilinde kolay bir şekilde istenmeyen tüylerinden kurtulabilmektedir. Lazer epilasyon işlemi bir çok seans gerektiren bir işlem olduğu için seans süresi boyunca seanslara düzenli bir şekilde gidilmesi gereklidir. Onun dışında ise seans öncesi uyulması gereken bir çok kural vardır ve bu kurallara uyulması lazer epilasyonun etkisini daha çabuk göstermesi için çok önemli bir konudur.

Adıyaman şehrinde bir çok gelen maillede lazer epilasyon konusunda mağdur olduklarını hem kaliteli firma bulmakta hemde sunulan fiyatların yüksekliğinden şikayetçi oldukları konusunda gelen mailler doğrultusunda bu konu hazırlanmıştır.

Lazer epilasyon yaptıracak arkadaşlar için onlara kolaylık olması amacıyla vede dolandırılmama amacıyla fiyat bilgisi paylaşma gereği duyduk. Bir çok arkadaşımızın soruları arasında yerini alıyor. Bu konu hakkında daha fazla dolandırılma vakası yaşamamanız için il il lazer epilasyon seans fiyatları listesi hazırladık.

İstenmeyen tüyleriniz için lazer yaptırırken mağdur olmamanız için sitemizi Lazerepilasyonu.net her daim takipte kalmanız yararınıza olacaktır. Lazer Epilasyon üzerine ne varsa bulabileceğiniz sitemizde Adıyaman Lazer Epilasyon Tavsiye Yorum ve Şikayet konumuzu incelediğinizde şehrinizde faaliyet gösteren en kaliteli firmaları bulabilir, aynı zamanda bulunan firmalar hakkında yazılan tavsiye öneri ve şikayetleri inceleyebilirsiniz.

Aynı zamanda bu konumuz altında şehrinizde bulunana diğer klinikleden aldığınız fiyatları da paylaşabilir. Bu sebeple hangi firmada hangi fiyatlar olduğu konusunda hemfikir olabiliriz.

Daha Fazlası: Adıyaman Dövme Sildirme Fiyatları konumuzu da inceleyebilirsiniz.

Adıyaman Lazer Epilasyon Güncel FİYAT LİSTEMİZ
BAYAN LAZERERKEK LAZER
BÖLGENAKİTBÖLGENAKİT
Tüm Vücut450 TLTüm Vücut650 TL
Dudak Üstü30 TLSakal Üstü35 TL
Çene30 TLBoyun35 TL
Favori30 TLEnse35 TL
Boyun30 TLTüm Sakal140 TL
Tüm Yüz100 TLKaş Ortası20 TL
Koltuk Altı30 TLKaş Üstü25 TL
Yarım Kol110 TLKoltuk Altı40 TL
Tüm Kol135 TLOmuzlar120 TL
Bikini70 TLYarım Göğüs170 TL
Özel Bölge100 TLGöğüs220 TL
Özel Bölge + Bikini120 TLSırt.220 TL
Üst Bacak + Bikini250 TLSırt + Omuz325 TL
Yarım Bacak (Alt)200 TLBacaklar450 TL
Tüm Bacak320 TLKollar200 TL
Göbek30 TLKalça150 TL
Göğüs Ucu30 TLEl Üstü45 TL
Göğüs Arası30 TLAyak Üstü35 TL
El Üstü30 TLKulak30 TL
Kaş Ortası15 TLÖzel Bölge250 TL
Kaş Üstü20 TL

Adıyaman ili Türkiye’nin Güneydoğu Anadolu bölgesinde yer almaktadır. 9 ilçesi bulunmaktadır. Güneyi, yazları kurak ve sıcak, kışları ılık ve yağışlı; kuzeyi yazları kurak ve serin, kışları yağışlı ve soğuk geçen bir ildir. Adıyaman ili ve  Kahta, Besni, Gölbaşı, Gerger, Sincik, Çelikhan, Tut ve Samsat ilçelerinde lazer epilasyon fiyatlarını öğrenmeniz için hazırladık Bu konuyu.

Not: Verdiğimiz fiyatlar ortalama fiyatlar olarak ele alınmıştır. Klinikler arasında fiyat farklılıkları olması muhtemeldir.

Not 2: Adıyaman Lazer Epilasyon Fiyatlarımız Güncellenmiştir. Yeni Fiyatlar ile listelenmiştir.

Adıyaman Lazer Epilasyon Seans Fiyatları, Adıyaman Lazer Epilasyon Ücretleri, Adıyaman Güncel Lazer Fiyatları

15 Eylül 2017 tarihinde eklendi, 6.092 kez okundu.
İlginizi Çekebilecek Diğer Konular
Bu Konu Hakkında Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın!!!
Sayfa başına git