İl İl Lazer Epilasyon Seans Fiyatları


Giresun Lazer Epilasyon Seans Fiyatları / Ücretleri

Giresun Lazer Epilasyon Seans Fiyatları / Ücretleri

Estetik bir bozukluk olan kıllar, kıl alma işleminde yaklaşık 1 hafta sonra tekrar çıkar ve kıl almak zorunda kalınır. Bu döngüden sıkılmış insanlar ise kalıcı bir yol bulup bu dertlerinden kurtulmak isterler. Bu problem sadece kadınların degil erkeklerin de çok dert ettiği bir konudur. Günümüzde ise ülkemizde oldukça yaygınlaşmış olan lazer epilasyon yöntemi bulunmaktadır.

Lazer epilasyon vücudumuzdaki istenmeyen tüylerden kurtulmamız için kalıcı bir yol sağlayan bir güzellik uygulamasıdır. Güzellik ve estetik merkezlerde yapılan bu uygulamada kıl kökleri lazer ışığı ile yakılması ve işlem sonunda bir daha çıkmaması hedeflenir.

Lazer epilasyon yönteminde birden fazla lazer tipi kullanılmaktadır. Bunun sebebi ise her kişinin her lazer tipine uygun bir cildi olmamasıdır. Kişinin cildinin sadece lazer tipinde belirleyici bir özellik değildir. Bununla beraber aynı zaman da hem lazer epilasyon seans sureleri hemde lazer epilasyon seans fiyatlarında etkisini göstermektedir.

Lazer epilasyon seans fiyatları genellikle seans surelerine bağlı olsada kişinin cildi de bir o kadar etkilidir. Çünkü kişinin cilt yapısı seans suresini belirlemekte seans süresi ise seans fiyatlarını belirlemekte on plandadır.

Giresun Türkiye’nin Karadeniz Bölgesinin Doğu Karadeniz bölümünde yer alan bir ildir. 16 ilçeye sahip olmaktadır. Giresun ili findığı ile tanınmaktadır. Giresun ili kalabalık bir il aynı zaman da ilçe sayısı bakımından fazla ilçeye sahip olmaktadır. Bu sayede Giresun ilinde rahatlıkla lazer epilasyon merkezi bulunabilmektedir. Lazer epilasyon seans fiyatları ise lazer epilasyon merkezlerinde belirlenmekte ancak ilin etkisiyle artip dusebilir. Giresun ili lazer epilasyon seans fiyatları da diğer kalabalık illerde verilen fiyatlara yakın fiyatlar vermektedir.

Giresun Lazer Epilasyon Seans Fiyatları

Bu arada eğer dilerseniz şehrinizde faaliyet gösteren lazer epilasyon firmalarını incelemek tavsiye yorum ve şikayetleri dinlemek için Giresun Lazer Epilasyon Tavsiye Yorum ve Şikayet  konusunu inceleyebilirsiniz.

Dahası: Giresun Dövme Sildirme konusunu inceleyerek lazerle dövmelerinizi silebilirsiniz.

Giresun Lazer Epilasyon Fiyatları

Giresun Lazer Epilasyon FİYAT LİSTEMİZ
BAYAN LAZERERKEK LAZER
BÖLGEFiyatBÖLGEFiyat
Tüm Vücut Yüz Hariç450 TLTüm Vücut Yüz Hariç650 TL
Dudak Üstü30 TLSakal Üstü35 TL
Çene30 TLBoyun35 TL
Favori30 TLEnse35 TL
Boyun30 TLTüm Sakal140 TL
Tüm Yüz100 TLKaş Ortası20 TL
Koltuk Altı30 TLKaş Üstü25 TL
Yarım Kol110 TLKoltuk Altı40 TL
Tüm Kol135 TLOmuzlar120 TL
Bikini70 TLYarım Göğüs170 TL
Özel Bölge100 TLGöğüs220 TL
Özel Bölge + Bikini120 TLSırt.220 TL
Üst Bacak + Bikini250 TLSırt + Omuz325 TL
Yarım Bacak (Alt)200 TLBacaklar450 TL
Tüm Bacak320 TLKollar200 TL
Göbek30 TLKalça150 TL
Göğüs Ucu30 TLEl Üstü45 TL
Göğüs Arası30 TLAyak Üstü35 TL
El Üstü30 TLKulak30 TL
Kaş Ortası15 TLÖzel Bölge250 TL
Kaş Üstü20 TL

Merhaba arkadaşlar bir çok arkadaşımızın bu istenmeyen tüylerle başı dertte olduğunu biliyoruz. Başı dertte olan arkadaşlarımızın bu soruna farklı farklı çözümleri bulunmakla birlikte en etkili yöntem ise lazer epilasyon ile karşımıza çıkmaktadır. Bu sebeple bu konumuzda sizlere Giresun lazer epilasyon seans fiyatlarını paylaşacağız.

Lazer epilasyon yaptırmak isteyen bir çok arkadaşımızın en merak ettiği konular arasında yer alırken en aktif lazer epilasyon firmalarını sizlerle paylaştık.Giresun şehrinde faaliyet gösteren tüm firmaları araştırarak lazer epilasyon fiyatlarını sorduk ve ortalama bir lazer epilasyon seans fiyatı listeledik sizlere.

Uyarı

Bu sayfa üzerinde yer alan yazılar, paylaşımlar, soru cevaplar ve yorumlar tamamen bilgilendirme amaçlıdır.
Hiçbir Sağlık Hizmet Sağlayıcısını Tavsiye Etmemektedir.
Hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmaz.
Tanı ve tedavi için muhakkak ilgili uzmanlara başvurulmalıdır.
Yorumlar
  1. Tayebhotak dedi ki:

    Merhaba ben numarinizi ve adressinizi istiyorum şubenize gelip bende bu işi yapmak istiyorum teşekkürler