İl İl Lazer Epilasyon Seans Fiyatları


Kırşehir Lazer Epilasyon Seans Fiyatları / Ücretleri

Bu sayfa üzerinde yer alan yazılar, paylaşımlar, soru cevaplar ve yorumlar tamamen bilgilendirme amaçlıdır.
Hiçbir Sağlık Hizmet Sağlayıcısını Tavsiye Etmemektedir.
Hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmaz.
Tanı ve tedavi için muhakkak ilgili uzmanlara başvurulmalıdır.

Ülkemizde son zamanlar tüylenme oldukça büyük sorun haline gelmiştir. Bunun giderilmesi için kalıcı bir yol bulmak istenmektedir. Ülkemizde ise tüylenmenin tamamen giderilmesi için kullanılan lazer epilasyon yöntemi bilinmektedir. Lazer epilasyon yöntemi hem ülkemizde hemde bir çok ülkede oldukça yaygın bir yöntemdir.

Lazer epilasyon yöntemi lazer ışığı tarafından tüylerin kökünü tahrip etmesi sonucu tüylerin tamamen yanması ile bir daha çıkmamasını sağlar. Bu sayede her hafta tüy alma derdi kalmamaktadir. Lazer epilasyon işlemi bir seans sonunda tam sonuç veren bi işlem değildir. Tam sonuç vermesi için en az 6 seans gereklidir. Ancak kişiden kişiye cilt farklılığı olustugu için seans sureleri de değişiklik göstermektedir. Kişinin cildi uzman biri tarafından incelenerek kişiye seans süresi verilir.

Kişinin cildine göre belirlenen sadece seans süresi değil bununla beraber uygulanacak olan lazer tipi de belirlenmektedir. Çünkü kişinin cilt yapısı lazer tipine uygun olmamaktadir.

Kırșehir Türkiye’nin İç Anadolu bölgesinde yer alan bir ildir. 7 ilçeye sahiptir. Nüfus bakımından az nüfusa sahiptir. Hem nüfus hemde ilçe sayısının az olmasından dolayı her ilçesinde lazer epilasyon merkezi bulunmamaktadır. Ancak il merkezinde ve bir kac ilçesinde lazer epilasyon merkezi bulmak mümkündür. Lazer epilasyon seans fiyatları ise her ilde olduğu gibi lazer epilasyon merkezlerin de belirlenmektedir. Ancak ilin etkisi de vardır. Kırşehir ili lazer epilasyon seans fiyatları da diğer küçük illerin fiyatlarına yakın fiyatlardır.

Kırșehir Lazer Epilasyon Seans Fiyatları

Bir de eğer şehrinizde kaliteli hizmet sunan lazer epilasyon firmaları hakkında, muayene olmuş kişilerin yazdığı tavsiye yorum ve şikayetleri okumak için Kırşehir Lazer Epilasyon Tavsiye Yorum ve Şikayet konumuzu inceleyiniz.

Dahası: Kırşehir dövme Sildirme konumuzu inceleyerek lazerle dövme sildirebilirsiniz.

Kırşehir Lazer Epilasyon Fiyatları

Kırşehir Lazer Epilasyon FİYAT LİSTEMİZ
BAYAN LAZERERKEK LAZER
BÖLGEFiyatBÖLGEFiyat
Tüm Vücut Yüz Hariç450 TLTüm Vücut Yüz Hariç650 TL
Dudak Üstü30 TLSakal Üstü35 TL
Çene30 TLBoyun35 TL
Favori30 TLEnse35 TL
Boyun30 TLTüm Sakal140 TL
Tüm Yüz100 TLKaş Ortası20 TL
Koltuk Altı30 TLKaş Üstü25 TL
Yarım Kol110 TLKoltuk Altı40 TL
Tüm Kol135 TLOmuzlar120 TL
Bikini70 TLYarım Göğüs170 TL
Özel Bölge100 TLGöğüs220 TL
Özel Bölge + Bikini120 TLSırt.220 TL
Üst Bacak + Bikini250 TLSırt + Omuz325 TL
Yarım Bacak (Alt)200 TLBacaklar450 TL
Tüm Bacak320 TLKollar200 TL
Göbek30 TLKalça150 TL
Göğüs Ucu30 TLEl Üstü45 TL
Göğüs Arası30 TLAyak Üstü35 TL
El Üstü30 TLKulak30 TL
Kaş Ortası15 TLÖzel Bölge250 TL
Kaş Üstü20 TL

Kırşehir şehrinde lazer epilasyon yapacak arkadaşlar için kolaylık sağlaması amacıyla hazırladığımız bu konumuzda sizlere lazer epilasyon hakkında detaylı bilgiler sunacağız.

Kırşehir şehrinde lazer epilasyon yaptırmada sıkıntı yaşayan arkadaşlarımız için lazer epilasyon seans fiyatı paylaşarak, kliniklerin arkadaşlarımızı mağdur etmemesi için ortalama lazer epilasyon seans fiyatı sunarak kolaylık sağlıyoruz.

Birde bazı arkadaşlarımızın bazı konularda lazer epilasyon fiyat konusunda çok korkmaları ve sıkıntı yaşamamaları için yardımcı oluyoruz.

26 Eylül 2017 tarihinde eklendi, 4.245 kez okundu.
İlginizi Çekebilecek Diğer Konular
Kırşehir Lazer Epilasyon Seans Fiyatları / Ücretleri Konusuna 2 Yorum Yapıldı
  1. harun dedi ki:

    beni bu numarada arayın 05——- harun

  2. harun dedi ki:

    yanak altı

Sayfa başına git