Deschanel Lazer Epilasyon Estetik ve Güzellik Merkezi – Brüksel

Alexandrite Lazer Epilasyon,buz lazer Alex Lazer Epilasyon,Nd:yag Lazer Epilasyon, Buz Lazer Epilasyon, Ruby Lazer Epilasyon, Diode Lazer Epilasyon Estetik Cerrahi, 2020 Lazer epilasyon merkezleri, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, 2020 lazer epilasyon fiyatları, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.

Doktorumuz Sorularınızı Yanıtlıyor!!!

26 Mayıs 2011 tarihinde eklendi, 1.064 kez okundu.

Deschanel Belçika Brüksel’de lazer epilasyon, estetik ve güzellik hizmetleri vermektedir.

Brüksel’de yaşayan Fadime Türköz tarafından açılan ve işletilen Deschanel Laser Medical 2011 yılının Ocak ayında sektöre girmiştir.

Belçika Lazer Epilasyon Güzellik Merkezi Deschanel Lazer Medical‘ın öncelikli hedefi Türk vatandaşlar, bunların yanında Fas ve Belçikalılara da hizmet vermektir.

Deschanel Laser Medical‘da istenmeyen tüylerden son teknolojik cihazlar ile lazer epilasyon uygulamaları, klasik epilasyon ağda ve sir ağda uygulamaları, varis tedavisi, kılcal damar tedavileri, cilt ve vücut lekelerinin tedavisi, cilt bakımları, vücut bakımları, mezolifting, kimyasal peeling, cilt gençleştirme, zayıflama, kilo kontrol seansları, el, ayak, tırnak bakımları, makyaj uygulamaları, masaj, çeşitli cilt bakım kürleri, selülit tedavisi, akne ve sivilce izlerinin tedvaisi gibi daha birçok uygulama klinik ortamında uzman kişiler tarafından gerçekleştirilmektedir.

Fiyatlar hakkında bilgi ve randevu almak için aşağıdaki iletişim bilgilerinden faydalanabilirsiniz.

Deschanel Lazer Epilasyon, Estetik ve Güzellik Merkezi İletişim Bilgileri
Adres  : Avenue Paul Deschanel No:134 1030  Schaerbeek-Brüksel/Belçika
Tel    : 02 / 612 92 04

Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.

Etiketler:

Bu Konu Hakkında Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın!!!
Sayfa başına git