Doktor Erhan Şafak Lazer Epilasyon ve Estetik Poikliniği – FSM Bulvarı Nilüfer

Doktor Erhan Şafak Lazer Epilasyon ve Estetik Poikliniği – FSM Bulvarı Nilüfer

Doktor Erkan Şafak Kliniği Bursa merkez ilçelerinden Nilüfer ilçesi FSM (Fatih Sultan Mehmet) bulvarı lazer epilasyon, estetik ve güzellik merkezlerindendir. Aynı zamanda estetik ve plastik cerrah olan Dr. Erhan Şafak kendi ismi ile işlettiği kliniğinde plastik cerrahi ve ameliyatlı estetik uygulamaları da gerçekleştirmektedir.

Nilüfer FSM bulvarı Doktor Erkan Şafak Polikliniğinde estetik uygulamalarda burun estetiği, eme dikleştirme ve küçültme ameliyatları, Alın, yüz ve boyun germe uygulamaları, saç ekimi, göz kapağı estetiği, kulak ve karın estetiği, liposuction, Özel Bölge estetik işlemleri gerçekleştirilirken, plastik cerrahi uygulamalarında ise ağız ve çene cerrahi uygulamaları, yanık tedavileri, doğumsal etkilerin cerrahi ile düzeltilmesi, ben ve sivilce tedavileri yapılmaktadır.

Lazer uygulamaları ile de hizmet veren FSM Dr. Erkan Şafak Kliniğinde lazer ile epilasyon, Erhan-safak-fsm-estetiklazer ile akne ve yara izleri, leke tedavisi, kılcal damar ve varis tedavisi gerçekleştirilmektedir. Klinikte Cynosure Apogee Plus Alexandrite lazer epilasyon cihazı lazer uygulamalarında kullanılmaktadır.

Fsm lazer epilasyon merkezleri Bursa dendiğinde akla gelen kliniklerden biri olan Doktor Erhan Şafak Sağlık Estetik ve Lazer Kliniği hakkında, lazer epilasyon ve diğer ameliyatlı ameliyatsız estetik uygulamaları kampanyaları hakkında, Dr. Erhan Şafak hakkında detaylı bilgiler veya da kliniği randevu talepleriniz için aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanarak görüşme yapabilirsiniz.

Doktor Erhan Şafak Estetik ve Lazer Polikliniği İletişim Bilgileri
Adres: Fsm bulvarı numara:58 Kat:1 Daire:2 Nilüfer/Bursa
Telefon: 0224 234 09 02

Uyarı

Bu sayfa üzerinde yer alan yazılar, paylaşımlar, soru cevaplar ve yorumlar tamamen bilgilendirme amaçlıdır.
Hiçbir Sağlık Hizmet Sağlayıcısını Tavsiye Etmemektedir.
Hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmaz.
Tanı ve tedavi için muhakkak ilgili uzmanlara başvurulmalıdır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.