Dr. Zeynep Aksun Estetik ve Güzellik Polikliniği – Bakırköy

Alexandrite Lazer Epilasyon,buz lazer Alex Lazer Epilasyon,Nd:yag Lazer Epilasyon, Buz Lazer Epilasyon, Ruby Lazer Epilasyon, Diode Lazer Epilasyon Estetik Cerrahi, 2020 Lazer epilasyon merkezleri, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, 2020 lazer epilasyon fiyatları, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.

Doktorumuz Sorularınızı Yanıtlıyor!!!

14 Mart 2011 tarihinde eklendi, 1.073 kez okundu.

Son Güncelleme Eylül 11th, 2020 Saat 12:12 pm yapılmıştır

İstanbul Bakırköyde Güzellik, estetik ve lazer epilasyon alanında, poliklinik koşullarında hizmet veren sağlık kuruluşlarından birtanesi de Dr. Zeynep Aksun Polikliniğidir. Aynanın Karşısına geçtiğinde kendini güzel bulan bir kişi, daha başarılı olmak için moral kazanır sözü doğrultusunda hizmetlerine devam eden Bakırköy Özel Doktor Zeynep Aksun Polikliniği öncelik olarak zarar vermeden siz değerli müşterilerine Özel Bölge hizmetler vermek için kurulmuş ve hizmetlerine de profesyonel kadrosu, son teknoloji ve sağlık bakanlığı ile FDA onayına sahip cihazları ile hizmetlerine devam etmektedir.

Özel Zeynep Aksun Estetik ve Güzellik Polikliniğinde yapılan uygulamalardan bazıları aşağıdaki gibi sıralanabilir;
* Cilt tedavisi uygulamaları: Cilt tedavisinde en sık karşılaşılan uygulamalardan sivilce ve akne tedavileri, yeni sivilce ve akne çıkmasına engel olma işlemleri ile, çıkmış olan sivilce ve siyah noktaları yok etme işlemleri uygulanır. Cilt bakımında maske ve vitamin uygulamaları, botoks, çatlak tedavileri ve kalıcı makyaj uygulamaları da cild tedavisi uygulamaları olarak Dr. Zeynep Aksun Bakırköy Polikliniğinde uygulanmaktadır.

* Bölgesel Zayıflama ve Selülit tedavileri: Bakırköy Özel dr. Zeynep Aksun Estetik ve Güzellik merkezinde zayıflama adına lenf drenaj yani LPG, bölgesel zayıflama, mezoterapi, kavitasyon ve lipoliz uygulamaları gerçekleştirilirken, Selülit tedavisi, varis tedavisi ve şişmanlığa karşı çözümler üretilmektedir.

Bakırköy Estetik ve güzellik merkezleri nden Özel Dr. Zeynep Aksun Polikliniğinde yapılan uygulamalar hakkında daha detaylı bilgi almak veya poliklinik için randevu işlemlerinizi yaptırmak için aşağıdaki iletişim bilgilerinden faydalanabilirsiniz.

Dr. Zeynep Aksun Estetik ve Güzellik Polikliniği İletişim

Adres: Şükran Çiftliği Rauf yekta sokak menekşe apartman no:1 Daire:2 Zuhuratbaba – Bakırköy / İstanbul
Telefon: 0212 542 15 51 – 0212 543 04 33

Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.

Etiketler:

Bu Konu Hakkında Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın!!!
Sayfa başına git