İl İl Lazer Epilasyon Seans Fiyatları


Duygu Hastanesi Lazer Epilasyon – Gaziosmanpaşa

Bu sayfa üzerinde yer alan yazılar, paylaşımlar, soru cevaplar ve yorumlar tamamen bilgilendirme amaçlıdır.
Hiçbir Sağlık Hizmet Sağlayıcısını Tavsiye Etmemektedir.
Hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmaz.
Tanı ve tedavi için muhakkak ilgili uzmanlara başvurulmalıdır.

İstanbul Gaziosmanpaşa‘da bulunan Özel Duygu Hastanesi lazer epilasyon birimi ile de hizmet veriyor. Lazer epilasyon Gaziosmanpaşa dendiğinde hastane koşullarındaki uygulamaları ile tercih edilebilir bir alternatif olan Duygu Hastanesinde lazer epilasyon uygulamaları Lumenis Light Sheer Duet lazer epilasyon cihazı kullanılarak gerçekleştiriliyor.

İstanbul Avrupa yakası Gaziosmanpaşa ilçesi Küçükköyde lazer epilasyon hizmetlerini sürdüren Duygu Hastanesi Lazer Biriminde kullanılan Lumenis LightSheer Duet lazer cihazı epilasyon seanslarını 4 te 1 oranında azalttığı, lazer epilasyon öncesi ön hazırlık yapmaya da gerek olmadığı belirtiliyor.

Küçükköy Özel Duygu Hastanesinde göz kapakları hariç tüm lazer-epilasyon-kucukkoyvücuda lazer ile epilasyon uygulaması yapılabiliyor.

Gaziosmanpaşa Küçükköy lazer epilasyon merkezlerinden Duygu Hastanesi Lazer birimi hakkında daha detaylı bilgi almak, uygulama fiyatlarını öğrenmek veya randevu talebinde bulunmak için aşağıdaki iletişim bilgilerinden faydalanabilirsiniz.

Özel Duygu Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres: Cengiz topel caddesi No:167 Küçükköy / Gaziosmanpaşa
Telefon: 444 03 77

4 Temmuz 2013 tarihinde eklendi, 7.023 kez okundu.

Etiketler:

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular
Duygu Hastanesi Lazer Epilasyon – Gaziosmanpaşa Konusuna 2 Yorum Yapıldı
  1. EDA dedi ki:

    Gaziosmanpaşa da Asya Hastanesi bünyesinde estekik merkezi mevcut ve çok güzel hizmet veriyorlar. güler yüzlü ilgili ve hijyen kurallarına uyan bir yer. Lazer Epilasyon, Saç ekimi, Estetik ameliyaları herşey yapılıyor. iletişim no: 0553 979 77 77

  2. elif dedi ki:

    ulaşmak cok zor .bilgi yetersizliği telefonlara cvap bile verilmiyo . hizmet kötü

Sayfa başına git