İl İl Lazer Epilasyon Seans Fiyatları


Este & Slim – Esteslim Bursa Lazer Epilasyon ve Güzellik Merkezi

Bu sayfa üzerinde yer alan yazılar, paylaşımlar, soru cevaplar ve yorumlar tamamen bilgilendirme amaçlıdır.
Hiçbir Sağlık Hizmet Sağlayıcısını Tavsiye Etmemektedir.
Hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmaz.
Tanı ve tedavi için muhakkak ilgili uzmanlara başvurulmalıdır.

Bursa güzellik ve lazer epilasyon merkezlerinden Este & Slim 2008 yılından bu yana faaliyetlerini sürdürmekte olup ilk olarak çekirge caddesinde hizmet vermeye başlamıştır. Güzellik, epilasyon, lazer epilasyon ve cilt bakımı uygulamaları ile kısa sürede kalitesini kanıtlayan kurum lazer epilasyon Bursa dendiğinde tercih edilebilir en önemli alternatiflerden biri haline gelmiştir. Bursalı müşterilerinin artan talebine kayıtsız kalmayan Esteslim güzellik merkezi Carrefour avm ve Kent meydanı alış veriş merkezinde diğer şubelerini açarak Bursada güzellik ve estetik konusunda daha geniş kitleye ulaşmayı başarmıştır.

Bursa güzellik merkezlerinden Este & Slim lazer epilasyon merkezinde anti-aging, ozon sauna, kavitasyon, dermapen, soğuk lipoliz, radyofrekans, oksijen terapi, ayak sağlığı ve bakımı gibi güzellik uygulamaları, dolgu, botoks, ozon terapi, kök hücre tedavisi, saç mezoterapisi gibi medical uygulamalar gerçekleştirilmektedir. Esteslim Carrefour avm ve Esteslim kent meydanı avm deki şubelerinde de diğer işlemlerin yanı sıra lazer epilasyon uygulamaları ile de hizmet vermektedir.
esteslim-bursa-guzellik-merkezi
Yüksek teknoloji cihazları, güvenli uygulama, güleryüzlü hizmet anlayışı ve kalıcı çözümleri ile Bursada tercih edilebilir bir güzellik merkezi olan Este & slim güzellik salonu hakkında daha detaylı bilgi almak, uygulama fiyatları ve içerikleri hakkında fikir edinmek için kuruma aşağıdaki iletişim bilgilerinden ulaşabilirsiniz.

Esteslim Carrefour AVM iletişim Bilgileri
Adres: Odunluk mahallesi Orhaneli kavşağı İzmir yolu Nilüfer/Bursa
Telefon: 2244523399

Esteslim Kent Meydanı AVM iletişim Bilgileri
Adres: Santral garaj mahallesi Kıbrıs şehitleri cd. Kent meydanı alışveriş merkezi Osmangazi/Bursa
Telefon: 2242211818

31 Mayıs 2016 tarihinde eklendi, 1.278 kez okundu.

Etiketler:

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular
Bu Konu Hakkında Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın!!!
Sayfa başına git