Estetika Güzellik ve Epilasyon Salonu – Lazer Epilasyon Burdur

Estetika Güzellik ve Epilasyon Salonu – Lazer Epilasyon Burdur

Burdur güzellik merkezlerinden Estetika 2013 yılından bu yana güzellik ve epilasyon konusunda uzman olan Mürvet Kara tarafından Burdur şehrinde işletilmeye başlanmıştır. Burdur şehrinde lazer epilasyon ve güzellik uygulamalarınız için tercih edebileceğiniz Estetika epilasyon merkezinde sağlık, güven ve kalite asla ihmal edilemeyecek unsurlardandır.

Burdur Estetika güzellik ve epilasyon salonunda istenmeyen tüylerinizden kurtulmak için depilasyon uygulamalarından sir ağda, lazerli epilasyon ve iğneli epilasyon, kişiliğinize uygun egzersiz ve diyet programları ile bölgesel incelme ve selülit yok etme tedavileri, vücudunuza uygun dövme yapma işlemleri, cilt bakımı, protez tırnak işlemleri, profesyonel kalıcı makyaj, mikro iğneleme tedavisi, yüzünüz için lifting tedavisi gibi uygulamalar gerçekleştirilmektedir.

Burdurda epilasyon ve lazer epilasyon için bir arayış içinde iseniz güzellik uzmanı Mürvet Kara yönetimindeki Estetika güzellik merkezine danışmanızda fayda olacaktır. Burdur Estetika güzellik ve zayıflama merkezi hakkında daha ayrıntılı bilgileri aşağıdaki iletişim bilgilerinden edinebilirsiniz. Ayrıca Estetika güzellik salonu nerededir ve nasıl gidilir bilgileri için de kurumun web sayfasındaki ulaşım haritasından inceleme yapabilirsiniz.
estetika-burdur-sir-agda
Estetika Güzellik ve Epilasyon Salonu İletişim Bilgileri
Adres: Burç mh. Cumhuriyet caddesi Berebroğlu apartman No:2 Kat:1 Daire:1 Merkez/Burdur
Telefon: 0248 2334323

Uyarı

Bu sayfa üzerinde yer alan yazılar, paylaşımlar, soru cevaplar ve yorumlar tamamen bilgilendirme amaçlıdır.
Hiçbir Sağlık Hizmet Sağlayıcısını Tavsiye Etmemektedir.
Hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmaz.
Tanı ve tedavi için muhakkak ilgili uzmanlara başvurulmalıdır.

Etiketler:

Yorumlar
  1. Aşır dedi ki:

    editör benim kaşlarımda kalınlık ve sağ kaşımın baş kısmında bir düzensiz büyüme ve şekilsizlik var bunun bir çözümü var mıdır varsa yazar mısınız