İl İl Lazer Epilasyon Seans Fiyatları


Füsun Aksoy Güzellik ve Epilasyon Merkezi – Üsküdar

Füsun Aksoy Güzellik ve Epilasyon Merkezi – Üsküdar

İstanbul Üsküdar bağlarbaşı mevkiinde güzellik ve epilasyon uygulamaları ile hizmetlerini sürdüren Aksoy Güzellik Salonu birçok güzellik uygulaması ve IPL foto epilasyon uygulamaları ile hizmet veriyor.

Üsküdar güzellik salonlarından Füsun Aksoy Güzellik Salonu olarak bilinen güzellik ve epilasyon merkezinde gerçekleştirilen işlemler şu şekilde; lpg ile selülit tedavisi ve zayıflama, power plate, epilasyon için IPL foto epilasyon ve sir ağda uygulamaları, gelin makyajı ve gelinler için paket programlar, kalıcı makyaj ve cilt bakımı, manikür ve pedikür, kirpik ekme ve kirpik perması işlemleri Bağlarbaşı Aksoy güzellik salonunda gerçekleştiriliyor.

Üsküdar bağlarbaşı güzellik merkezi alternatiflerinizden Füsun Aksoy Epilasyon ve Güzellik Sauskudar-guzellik-salonlarilonunda uygulamalar sadece bayanlara yönelik olmakla birlikte erkeklere güzellik hizmeti verilmemektedir. Aksoy Güzellik hakkında daha detaylı bilgi almak, uygulama fiyatları hakkında bilgi edinmek ve randevu talebinde bulunmak için aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanabilirsiniz.

Aksoy Güzellik Salonu İletişim Bilgileri
Adres: Huh kuyusu cad. No:245 Ülkem apartman Daire:3 Bağlarbaşı – Üsküdar / İstanbul
Telefon: 0216 391 51 50

Uyarı

Bu sayfa üzerinde yer alan yazılar, paylaşımlar, soru cevaplar ve yorumlar tamamen bilgilendirme amaçlıdır.
Hiçbir Sağlık Hizmet Sağlayıcısını Tavsiye Etmemektedir.
Hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmaz.
Tanı ve tedavi için muhakkak ilgili uzmanlara başvurulmalıdır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.