Medlife Lazer Epilasyon Güzellik ve Estetik Merkezi – Antalya

Alexandrite Lazer Epilasyon,buz lazer Alex Lazer Epilasyon,Nd:yag Lazer Epilasyon, Buz Lazer Epilasyon, Ruby Lazer Epilasyon, Diode Lazer Epilasyon Estetik Cerrahi, 2020 Lazer epilasyon merkezleri, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, 2020 lazer epilasyon fiyatları, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.

Doktorumuz Sorularınızı Yanıtlıyor!!!

1 Şubat 2011 tarihinde eklendi, 2.432 kez okundu.

Medlife Estetik, Güzellik ve Lazer Epilasyon Merkezi Antalya‘da gizlenmiş güzelliğinizi açığa çıkararak sizi daha alımlı ve daha genç bir görünüme kavuşturuyor. Medlife Kadınlara ve erkeklere Özel Bölge olarak güzellik, estetik ve lazer epilasyon hizmetleri vermektedir.

Antalya Medlife Lazer Epilasyon, Estetik ve Güzellik Merkezi’nde deneyimli ve uzman sağlık ekibi çalışmatadır. Yapılan tüm uygulamalar bu ekibin gözetiminde işinin ehli kişiler tarafından steril ortamda yapılmaktadır. Antalya Medlife Özel Bölgelikle lazer epilasyon konusunda oldukça başarılıdır. Lazer epilasyon için Antalya Medlife’te üç çeşit lazer epilasyon cihazı kullanılır. Alexandrite Candela, Nd:yag Candela, ve IPL Foto Epilasyon lazer cihazları kullanılmaktadır. Buda her cilt tipine, rengine, her kılın yapısına ve rengine göre medlife’te lazer epilasyon yapılabileceği anlamına geliyor. Cildiniz rengi, kılınızın yapısı ne olursa olsun Medlife Lazer Epilasyon Merkezi‘nde istenmeyen tüylerinizden tamamiyle kurtulabilirsiniz. Üç tip lazer cihazı ile Antalya’da lazer epilasyonda bir numaradır. Ayrıca Medlife’ta kullanılan Candela tipi lazer epilasyon cihazlarına özgü DCD soğutma sistemi ile ciltte olabilecek tahrişi en aza indirir ve yüksek enerji ile çalışma imkanı tanıdığından daha az lazer epilasyon seansıyla kıllarınızdan tamamen kurtulmanıza yardımcı olur. Bu cihazlar ile ilk seanstan itibaren tamamen pürüzsüz bir tene kavusacak bir dahaki seansa kadar da istenmeyen tüylerinizle uğraşmak zorunda kalmayacaksınız.


Antalya Medlife Estetik, Güzellik ve Lazer Epilasyon Merkezi’nde Yapılan Uygulamalar

* Alexandrite Candela, Nd:Yag Candela ve IPL Foto Epilasyon lazer sistemleri ile tüm cilt tiplerine lazer epilasyon uygulaması
* Akupunktur ve lazerli akupuntur tedavileri
* Powerstar ile zayıflama; ses dalgaları, kavitasyon, radyo freknası ve vakum uygulayarak bölgesel, komple zayıflama ve selülit tedavisi
* Botoks uygulaması
* Dolgu ve kimyasal peeling uygulaması
* Mezoterapi uygulamaları
* Karboksiterapi uygulamaları
* Cilt ve vücut bakımları; koko ve decleor bakım ürünleriyle
* El, ayak bakımları
* Makyaj uygulamaları
* Ozon tedavisi ve ozon sauna uygulaması
* Pressoterapi uygulaması

gibi birçok uygulama Antalya Lazer epilasyon, estetik ve güzellik merkezi Medlife’ta yapılmaktadır.

Antalya Medlife Lazer Epilasyon Güzellik ve Estetik Merkezi İletişim Bilgileri
Adres   : Yeşilbahçe Mah. M.Kasapoğlu Cad. H.kezban Aprt No:36/3 / Antalya
Telefon : 0242 311 44 46
Fax     : 0242 312 12 41
E-posta : info@medlifeclinic.net
Web     : medlifeclinic.net

Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.

Etiketler:

Bu Konu Hakkında Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın!!!
Sayfa başına git