Melis Güzellik Salonu ve İğneli Epilasyon – Acıbadem

Alexandrite Lazer Epilasyon,buz lazer Alex Lazer Epilasyon,Nd:yag Lazer Epilasyon, Buz Lazer Epilasyon, Ruby Lazer Epilasyon, Diode Lazer Epilasyon Estetik Cerrahi, 2020 Lazer epilasyon merkezleri, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, 2020 lazer epilasyon fiyatları, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.

Doktorumuz Sorularınızı Yanıtlıyor!!!

19 Temmuz 2013 tarihinde eklendi, 1.443 kez okundu.

Son Güncelleme Ocak 26th, 2016 Saat 12:42 pm yapılmıştır

Melis Güzellik ve Zayıflama Salonu adı ile İstanbul anadolu yakası Üsküdar ilçesi Acıbadem semtinde güzellik, epilasyon ve zayıflama uygulamaları ile hizmet veren merkez 2003 yılında kurulmuş, estetik ve güzellik sektöründeki 10 yılı aşkın tecrübesi sayesinde Acıbadem güzellik salonları dendiğinde tercih edilebilir bir alternatif olmuştur.

Melis Güzellik salonunda epilasyon uygulamalarında sir ağda uygulaması yapılırken kalıcı epilasyon için ise iğneli epilasyon yöntemi tercih edilmektedir. Cilt bakımı, göz bakımı, kalıcı makyaj, yüz sıkılaştırma, oksijen ve ozon terapi, manikür, pedikür, power plate, lenf drenaj gibi uygulamalar da Acıbadem Melis Güzellik Salonunda gerçekleştirilen işlemlerdendir.

2003 yılından beri verdiği hizmetler ile kendini kanıtlamış ve Üsküdar güzellik salonları dendiğin tercih edebileceğiniz bir kurum melis-guzellik-acibadem-uskudarhaline gelmiş olan Melis Güzellik merkezinde sadece bayanlara yönelik hizmet verilmekte, erkekler için epilasyon veya herhangi bir güzellik uygulaması yapılmamaktadır.

Sizi şımartmak bizim işimiz sloganı ile hizmetlerini sürdüren güzellik salonu hakkında daha detaylı bilgi almak, uygulama detayları ve fiyatları hakkında merak ettiğiniz sorulara cevap bulmak veya randevu talebinde bulunmak için aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanabilirsiniz.

Melis Güzellik Salonu İletişim Bilgileri
Adres: Acıbadem caddesi tekin sokak darga apartman no:24 kat:2 D:11 Acıbadem – Üsküdar / İstanbul
Telefon: 0216 340 01 18 – 340 22 51
E-Mail: info@melisguzelliksalonu.net
Web Site: melisguzelliksalonu.net

Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.

Etiketler:

Bu Konu Hakkında Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın!!!
Sayfa başına git