Netsclub Estetik Güzellik ve Lazer Epilasyon Merkezi – Kocaeli

Netsclub Estetik Güzellik ve Lazer Epilasyon Merkezi – Kocaeli

Netsclub Estetik, Güzellik ve Lazer Epilasyon Merkezi İzmit(Kocaeli) ‘de lazer epilasyon, estetik ve güzellik hizmetleri vermektedir.

İzmit Nets Club Lazer Epilasyon ve Güzellik Merkezi 1997 yılında hizmete girmiştir. Tecrübeli ve uzman personeli ile güzelliğinizi ön plana çıkarmaktadır.

Kocaeli’de müşteri odaklı çalışan ve kişiye Özel Bölge uygulamalar yapan Netsclup Estetik ve Güzellik Merkezi’nde öncelikli amaç doğal güzelliğinizi kaybetmeden mükemmel bir görünüme sahip olmanızı sağlamaktır.

Netsclup Kocaeli Lazer Epilasyon ve Güzellik Merkezi’nde istenmeyen tüylerinizden sonsuza kadar kurtulumanıza yardımcı olacak her cilt tipine ve kil yapısına uygun lazer epilasyon uygulamaları yapılmaktadır.netsclup lazerepilasyon kocaeli

Lazer epilasyon uygulamalarının yanında kalıcı makyaj uygulamaları, el, ayak, tırnak bakımları, manikür-pedikür uygulamaları, uzman kişiler gözeteminde zayıflama programları, saç bakımları, klasik epilasyon yöntemleri ağda ve depilasyon uygulamaları ve daha birçok uygulama İzmit Güzellik ve Lazer Epilasyon Merkezi olan Nets clup‘ta gerçekleştirilmektedir.

Netsclub Estetik, Güzellik ve Lazer Epilasyon Merkezi İletişim Bilgileri
Adres   : Leyla Atakan Cadde Karabaş Mah. Gümüş Apartmanı No:35 K:2/Kocaeli
Tel     : 0262 322-3337

Uyarı

Bu sayfa üzerinde yer alan yazılar, paylaşımlar, soru cevaplar ve yorumlar tamamen bilgilendirme amaçlıdır.
Hiçbir Sağlık Hizmet Sağlayıcısını Tavsiye Etmemektedir.
Hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmaz.
Tanı ve tedavi için muhakkak ilgili uzmanlara başvurulmalıdır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.