İl İl Lazer Epilasyon Seans Fiyatları


Sevgi Medlife Lazerli Epilasyon ve Güzellik Merkezi – Bahçelievler

Alexandrite Lazer Epilasyon,buz lazer Alex Lazer Epilasyon,Nd:yag Lazer Epilasyon, Buz Lazer Epilasyon, Ruby Lazer Epilasyon, Diode Lazer Epilasyon Estetik Cerrahi, 2020 Lazer epilasyon merkezleri, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, 2020 lazer epilasyon fiyatları, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.

Doktorumuz Sorularınızı Yanıtlıyor!!!

17 Eylül 2015 tarihinde eklendi, 1.711 kez okundu.

Son Güncelleme Eylül 11th, 2020 Saat 12:53 pm yapılmıştır

Ankara lazer epilasyon, estetik ve güzellik sektöründe 2013 yılında faaliyetlerine başlamış olan Sevgi Medlife güzellik merkezi Bahçelievlerde hizmetlerine devam etmektedir. “Referanslarımız en değerli hasta portföylerimizdir” sloganı ile Bahçelievler lazer epilasyon dendiğinde tercih edilebilir bir kurum olan Sevgi Medlife polikliğinde aşağıdaki uygulamalar gerçekleştirilmektedir;

* Cilt tedavileri (cilt bakımı, akne ve leke tedavisi, cilt toparlama sıkılaştırma),
* Saç tedavileri,
* Lazer epilasyon ve iğneli epilasyon uygulamaları,
* Zayıflama, bölgesel zayıflama ve selülit tedavileri,

Son model teknolojik cihazları ile güzellik ve lazer epilasyon ve iğneli epilasyon uygulamalarında Bahçelievlerde hizmetlerini sürdüren Sevgi Medlife iğneli epilasyo merkezi bahçelievler hakkında daha detaylı bilgi almak, lazer epilasyon ve diğer tedavilerin fiyatları hakkında görüşmek için aşağıdaki iletişim bilgilerinden faydalanabilirsiniz.
sevg-medlife-bahcelievler
Ayrıca Ankara Sevgi Medlife Bahçelievler lazer epilasyon merkezine nasıl gidilir konusunda firma web sayfasındaki ulaşım haritasını inceleyebilir, iletişim formu vasıtası ile randevu veya diğer taleplerinizi iletebilirsiniz.

Sevgi Medlife Güzellik İletişim Bilgileri
Adres: 7. cadde no:7/3 kat: 2 Bahçelievler / Ankara
Telefon: 0312 212 60 50 – 0553 523 20 30

Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.

Etiketler:

Bu Konu Hakkında Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın!!!
Sayfa başına git