İl İl Lazer Epilasyon Seans Fiyatları


Bıyık İçin En İyi Lazer Epilasyon Cihazı Hangisi?

Bu sayfa üzerinde yer alan yazılar, paylaşımlar, soru cevaplar ve yorumlar tamamen bilgilendirme amaçlıdır.
Hiçbir Sağlık Hizmet Sağlayıcısını Tavsiye Etmemektedir.
Hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmaz.
Tanı ve tedavi için muhakkak ilgili uzmanlara başvurulmalıdır.

Bıyık bölgesi bir bayanın en etkili bölgelerinden biridir. Bıyık bölgesi istenmeyen tüyler konusunda en can sıkıcı bölge olarak karşımıza çıkmaktadır. Bıyık bölgesinde bayanlar kalın kılların yanında ince kıllarında olmamasını istemektedirler. Buda gerçekten oldukça zor bir durum oluşturmaktadır.

Bıyık bölgesinde istenmeyen tüyleri zamanında öğrenilen cımbız ve ağda ile almak bu bölgede zamanla daha kötü bir görüntü oluşturmaktadır. Ortaya çıkan bu kötü görüntüde özgüven kaybı oluştuğundan kaynaklı olarak, bu bölgede yapılacak epilasyon işlemi oldukça önem arz etmektedir.

Nitekim yapılan işlemler bir düzen şeklinde yapılmalı ve bıyık bölgesinin kıl yapısı cilt tonu gibi etkenler incelenerek İğneli Epilasyon mu diyot lazer epilasyon mu, alexandrite lazer epilasyon mu seçilmelidir.

Bu bölgede en çok tercih edilen yöntem iğneli epilasyon olmaktadır. İğneli Epilasyon sayesinde bölgede zaten az bulunan  kıl kökleri tek tek tahrip edilerek kalıcı yok olması sağlanmaktadır. İğneli epilasyon ile bu işlem ortalama 2 seans sürmektedir. Nitekim kalın kıl köklerinin yanında eğer normal kıl kökleride varsa bu bölgede diyot lazer epilasyon cihazını tercih etmeniz yararınıza olacaktır.

Eğer ters mühendislik işlemi yapılarak bıyık bölgesi ilk olarak Alexandrite lazer kullanılarak ince tüylerinde kalınlaşmasını sağlayarak daha sonra diode lazer kullanarak güzel sonuçlarda ortaya konulabilmektedir.

Bıyık İçin En İyi Lazer Epilasyon Cihazı Hangisi?

O Zaman Sıralamak Gerekirse…

  • İğneli Epilasyon
  • Diode lazer
  • Alexandrite lazer

Yukardaki seçeneklerden ilk olarak iğneli epilasyon sonra diode sonra da olamasa alexandrite kullanabilirsiniz….

24 Kasım 2020 tarihinde eklendi, 441 kez okundu.
İlginizi Çekebilecek Diğer Konular
Bu Konu Hakkında Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın!!!
Sayfa başına git