İl İl Lazer Epilasyon Seans Fiyatları


Duyuru! Tekzip Metni

Bu sayfa üzerinde yer alan yazılar, paylaşımlar, soru cevaplar ve yorumlar tamamen bilgilendirme amaçlıdır.
Hiçbir Sağlık Hizmet Sağlayıcısını Tavsiye Etmemektedir.
Hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmaz.
Tanı ve tedavi için muhakkak ilgili uzmanlara başvurulmalıdır.

ÜZÜNTÜ İLE BELİRTMEK İSTERİZ.

 

Üzüntü ile belirtmek isterim ki dün yaşanan elzem bir virüs olayından kaynaklı olarak kişisel hobi bloğu olan www.lazerepilasyonu.net sitesindeki tüm veriler silinmiş bulunmaktadır. Her kurtamaya çalıştığımızda farklı bir hata ile karşılaşmış bulunmaktayız.

 

İnternet sitem olan www.lazerepilasyonu.net sitesi hiçbir kurum ve kuruluşun reklamını yapmamakla birlikte kar amacı gütmeyen sadece bir blogtur. İlk kurulduğu andan kendimin baş belası bir durum haline gelen istenmeyen tüyler sorununa çözüm aramak için kurulmuştur.

İnternet sitemizde dün yayınlanan bir tekzip yazısı daha düzenleme aşamasındayken bilinmez bir sebeple yayınlanmış bulunmakta ve daha sonra düzenleme yaparken internet sitesi komple verilerini silmiştir.

Sitemizde şuana kadar hiçbir lazer epilasyon cihazını ve firmasını ücretli yayınlamamış ve yayınlamayacaktırda. Sitemiz sadece kişisel bir blog olmakla birlikte şirket falan değil, kişisel bir internet sitesi olmaktadır.

İnternet sitemizde yayınlamış olduğumuz Robotx lazer cihazları ve Umex lazer cihazları başlığında, yayınlamış olduğumuz bilgiler sitelerden alınmış bilgiler olmakla birlikte. Ne UG teknoloji Umex Lazer firması nede AYQ Teknoloji Robotx firması ile herhangi ücretli bir reklam anlaşması bulunmamaktadır. Öncesinde Robotx cihazlarını satan ve daha sonra Umex cihazlarını satan kişinin iki cihazın aynı firmanın üretimi olduğunu birinin 2020 diğerinin 2021 model olduğunu belirtmesinden kaynaklı böyle bir yazı yayınlanmştır. Dün belirtilen yazılar yazı düzenlendikten sonra, www.lazerepilasyonu.net sitesinde bizimde bilgimiz dışında gelişen bir hata ile veriler silinmiştir.

Hem UG Teknoloji ve hemde AYQ teknoloji firmalarından özür dileriz.

www.Lazerepilasyonu.net

12 Temmuz 2021 tarihinde eklendi, 226 kez okundu.
İlginizi Çekebilecek Diğer Konular
Bu Konu Hakkında Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın!!!
Sayfa başına git