İl İl Lazer Epilasyon Seans Fiyatları


Lazer Epilasyonda Yılbaşı Kampanyası – Kadıköy Şifa Sağlık

Bu sayfa üzerinde yer alan yazılar, paylaşımlar, soru cevaplar ve yorumlar tamamen bilgilendirme amaçlıdır.
Hiçbir Sağlık Hizmet Sağlayıcısını Tavsiye Etmemektedir.
Hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmaz.
Tanı ve tedavi için muhakkak ilgili uzmanlara başvurulmalıdır.

Yılbaşı öncesi lazer epilasyon yaptırarak yeni yıla istenmeyen tüylerinden arınmış, yepyeni girmek isteyenler için Kadıköy Sağlık şifa grubu yılbaşı kampanyası sunuyor. Kampanya sadece lazer epilasyon ile de sınırlı değil. Yepyeni bir yıla estetik ve güzellik bakımından da yepyeni girmeniz için Kadıköy sağlık ve Şifa Grubu, hastane ortamında, alanında uzman doktor ve sağlık personeli ile lazer epilasyon, mezoterapi, karboksiterapi, kimyasal peeling, Mezolifting, lazer ile cilt lekeleri yok etme, cilt bakımı ve medikal estetik uygulamalaarında 2011 yılbaşı için Özel Bölge kampanyalar sunuyor.

Kadıköy Sağlık ve Şifa grubu bünyesindeki Kadıköy Şifa Ataşehir hastanesi Sağlıklı Yaşam Polikliniği tarafından sunulan yılbaşına yenilenerek girin kampanyası 20 Aralık ile 31 Aralık tarihleri arasında geçerli olacak. Yılbaşına Özel Bölge lazer epilasyon fiyat bilgisi veya diğer estetik uygulamaları fiyat bilgisi, kampanya detayları ve randevu işlemleriniz için 0 533 349 56 88 telefon numarası ile iletişime geçebilirsiniz.

Kadıköy Sağlık ve Şifa Grubunun Yılbaşına Özel Bölge estetik ve güzellik kampanyası 20 – 31 Aralık tarihleri arasını kapsayacak. Randevu almak için acele edin.

20 Aralık 2010 tarihinde eklendi, 1.838 kez okundu.

Etiketler:

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular
Bu Konu Hakkında Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın!!!
Sayfa başına git