Robotx Lazer Epilasyon Kullananlar Yorumları Yaptıranlar

Alexandrite Lazer Epilasyon,buz lazer Alex Lazer Epilasyon,Nd:yag Lazer Epilasyon, Buz Lazer Epilasyon, Ruby Lazer Epilasyon, Diode Lazer Epilasyon Estetik Cerrahi, 2020 Lazer epilasyon merkezleri, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, 2020 lazer epilasyon fiyatları, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.

Doktorumuz Sorularınızı Yanıtlıyor!!!

3 Ekim 2019 tarihinde eklendi, 26.281 kez okundu.

Son Güncelleme Ekim 20th, 2020 Saat 11:17 am yapılmıştır

Bu konuda bir devrim niteliğinde bulunan bir lazer epilasyon cihazı hakkında akıllarda kalan soruların cevaplanması maksadıyla aklınızda kalan soruları Robotix lazer epilasyon yaptıran arkadaşlarımızın yorumlarında bulmanızı sağlayacağız. Robotx lazer epilasyon yaptıran arkadaşlarımız bizlere sunmuş olduğu deneyimleri sizlerinde faydalanmanız maksadıyla bu konuda topladık.

Robotx Lazer Epilasyon Nedir?

Bugünlerde  bir çok haber kanalı, haber sitelerinde ve ekşi sözlük ve blog gibi sitelerde robotx lazer epilasyon nedir gibi sorular sorulmaktadır. Bizde bu konu hakkında sizlere detaylı bir cevap oluşturmak maksadıyla cevap verelim dedik. Robotx Lazer epilasyon yeni ve üzerinde uzun sürelerdir profesyonelce argo çalışması yapılmış bir lazer cihazıdır. Robotix olarak adlandırmada en önemli etken diğer lazer epilasyon cihazlarının aksine bu cihazımız kıl kökünün ve yapısını kendisi otomatik ayarlamaktadır. Tabi ilk olarak duyduğunuzda çokta sizi tatmin etmemiş olabilir. Ama bu durumun en önemli özelliği bir çok firmada çalışan güzellik uzmanlarının lazer epilasyon kıl kökünü ayarlama konusunda oldukça yetersiz kalmasından kaynaklanmaktadır. Kıl kökü  konusunda uzmanlaşmak neredeyse 10 yıl gibi uzun bir süre sürmektedir. Ama yeni nesil robotx lazer epilasyon cihazı bu işlemleri kendisi yapmaktadır. Bu durumda ise sizlerin kıl köküne uygun olarak ayarlanma ve hızlı etkili sonuçlar elde edilmektedir.

Dikkat Dikkat: Robotx cihazın yeni versiyonu Umex Lazer Epilasyon Cihazı incelediniz mi?

Robotx Lazer Epilasyon Genel Özellikleri

 • Kılların kök durumunu ve yapısını kendisi ayarlamaktadır.
 • Ağrısız ve kesin sonuç sağlar.
 • Dört mevsim kullanılabilmektedir.
 • Hızlı epilasyon imkanı sunduğundan 30-40 Dakika gibi bir sürede tüm vücuda epilasyon yapılabilmektedir.
 • Tek kullanımlık orijinal safir başlıklara sahip.
 • Jelli ve Jelsiz kullanılabilme imkanı.

Robotx Lazer Epilasyon Cihazı Teknik Özellikleri

 • Alexandrite Lazer Flaş Lambası
 • Işık Spektrumu: 610nm 1200nm
 • Spektrum Odağı(%70) 755nm ve 810nm
 • Soğutma Sistemi: Soğuk hava sistemi ve istenirse Buzlanan Safir
 • Ekran: 10inc Dokunmatik ekran
 • Hız: 3hz
 • Atış Alanı Spot Boyu: 7.7cm²
 • Başlık Ömrü 500.000 – 1 Milyon
 • Garanti: 2 yıl sınırsız garanti
 • Maksimum Enerji: 266 Joule
 • Güç Tüketimi: 4500w

Robotix Lazer Epilasyon IPL Mi?

Hemen hemen neredeyse hergün gelen aktif bir soru olmaktadır. Robotix lazer epilasyon bir IPL cihaz mı? Bu konuyu detaylı ele almak gerekirse ilk olarak IPL cihaz nedir onu öğrenelim IPL yani  Intense pulse light “yoğun atımlı ışık sistemleri” anlamına gelmektedir. IPL lazer epilasyondan farkı lazer epilasyon direk her bir kıla tek tek etki ederken IPL ışık akımı ise saçılarak gitmektedir. IPL cihazlara benim sıklıkla kullandığım bir isim olan Modern Ağda diyebiliriz.

Robotix lazer epilasyon cihazı bir IPL cihazdır. Robotx lazer epilasyon bir Hibrit Alexandrite lazer cihazdır. Zaten Alexandrite lazer epilasonun ne kadar sağlam bir ışık akımı olduğunu söylemeye gerek olmasa gerek.

Not: Robotx lazer epilasyon IPL bir cihazdır.

Robotik Lazer Epilasyon İle Seans Süresi

Lazer epilasyon uzmanı olan her kişinin en çok merak ettiği ve dikkat ederek aradığı şey cihazın ne kadar sürede tüm vücut lazer epilasyon yapabilmesidir. Robotik lazer epilasyon ile bu işlem gerçekten inanılmaz derecede düşük ve tercih edilebilir olmaktadır.

Bu zamana kadar duyduğumuz tüm cihazlar içinde en az tüm vücut lazer epilasyon yapan cihaz bu işlemi 60 dakikada yapmaktaydı. Bu sürenin uzunluğu ise epilasyon yaptıran kişiler için oldukça sıkıcı olarak geçmekteydi. Her ne kadar lazer epilasyon yapılırken müzik çalınsada işlemin uzunluğu artık son kullanıcı sıkmaktaydı. Ama hibrit alexandrite robotik lazer epilasyon ile bu işlem 30-40 dakika gibi kısalmaktadır.

 

Robotx Lazer Epilasyon Kullananlar

Istanbul Artek Lazer Epilasyon: Bundan önce bir çok lazer epilasyon cihazı kullanan firmamızda bir kampanya sonucu Robotix lazer epilasyon cihazı ile tanıştı firmamız. Aldığımız eğitimler sonucu lazer epilasyon ile uyguladığımız sonuçlar gerçekten oldukça tatmin edici ve oldukça mükemmeldi.

Ankara Dermis Lazer Epilasyon: Yeni çıkan bir çok cihazı takip etmekte ve bir çok yeniliği takip eden firmamız Robotix lazer epilasyon da çıktığı gibi bünyesine katmak istedi. Çıktığı gibi aldığımız Robotix lazer epilasyon ile gerçekleştirdiğimiz işlemler sonucunda memnun olan oldukça fazla müşterimiz oldu. Bir çoğundada kısa süren epilasyon fırsatları yakaladık. Normalde 8 10 seans süren bölgeler neredeyse yarı yarıya kadar düştü. Tabi seans fiyatları birazcık artış göstersede kimseden bir şikayet almadık.

İzmir Ultra Lazer Epilasyon: Lazer epilasyonda sektörün önde gelen firmalarıdan biri olarak hizmet vermekteyiz. Bu sebeple yeni çıkan bütün cihazlar bünyemizde bulunmaktadır. Robotx lazer epilasyon cihazını firmamıza getirdiğimizden beri müşteri sayımızın oldukça arttığını ve daha az şikayet aldığımızı belirtmek isteriz.

Robotix Lazer Epilasyon Yaptıranlar Yorumları

Bayanlar Tarafından Yapılan Yorumlar

Fadime Hanımın Yorumu: Gaziantepte bulunan nezih bir ortamda faaliyet gösteren bir firmada ilk defa lazer epilasyon yaptırma kararı aldım. Toplamda bacak bölgem için 4-5 seansta

biteceğini söyleselerde pek inancım olmadı ve en az 10 seans diye kendimi motive etmiştim. Bu sebeple kısa sürede çözüm bulunmasada zaten ben demiştim olacaktı. Ama aksine dedikleri gibi 4 seans sonucunda hemen hemen hiç tüyümün kalmadığını anladım. Firmaya sorduğumda ise bana yeni aldıkları Türkiyede sayılı bulunan Robotix lazer epilasyon cihazından dolayı böyle mükemmel sonuçlara kavuştuğumu söyledi.

Arzu Hanımın Yorumu: Merhabalar bir çok lazer epilasyon firmasına gidip olumsuz sonuçlar aldım. En son bir firmaya daha gidip artık oldu oldu olmasa bir daha gitmeyeceğim diyip seans ücreti en yüksek olan bir firmaya gittim. Tabi firma son sistem Robotx lazer epilasyon cihazı almış ve ilk müşteride ben oldum. Bundan dolayı titizlikle yapılan bir lazer epilasyon sonrası pürüzsüz ve partnerimin dokununca hoşlandığı bir vücuda sahip oldum.

Pınar Hanımın Yorumu: Lazer epilasyon konusunda oldukça sıkıntılı süreçler atlatan ben bir çok konuda sıkıntı yaşadıktan sonra bu izmirde bulunan bir lazer epilasyon firmasında lazer epilasyon yaptırmaya karar verdim. Yapılan lazer epilasyon nedense bana %100 sonuç verdi ve 3 seans sonunda yüzümde hiçbir tüy kalmadığını anladım. Yapan firma bana bu lazer epilasyon işlemini robotx lazer epilasyon ile yaptığını söyledi.

Erkekler Tarafından Yapılan Yorumlar

Enis Beyin Yorumu: Sakal altında çıkan kıllar oldukça canımı sıkmakta ve vücudumun komple tüylerden oluştuğunu hissettirmekte idi. Bu duruma daha fazla dayanamayıp lazer epilasyon yaptırmaya karar verdim. İnternette araştırmam sonucu Robotix lazer epilasyonun oldukça kısa ve başarılı sonuçlar sunduğunu anladım ve hemen yaptırmaya karar verdim. Tabi robotx lazer epilasyon cihazına sahip olan firma sayısı oldukça az olmasından dolayı firma bulmam uzun sürsede sonuçlar mükemmel idi.

Hamit Beyin Yorumu: Lazer epilasyonu bir çok kez denememe rağmen bacak kıllarıma çözüm bir türlü bulamamaktaydı. Bundan kaynaklı olarak bir arkadaşımın önerisi üzerine bir firmaya gidip robotix lazer epilasyon cihazı ile lazer yapmaya karar verdiler. Lazer epilasyon sonrası çok ama çok memnun kaldım.

Robotx Lazer Epilasyon Tanıtım Videosu

Robotx Lazer Epilasyon Kullanım Videosu

Robotx Lazer Epilasyon Uygulama Resimleri

robotx lazer epilasyon kullanım resimleri robotx lazer epilasyon kullanım resimleri robotx lazer epilasyon kullanım resimleri robotx lazer epilasyon kullanım resimleri

 

Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.
Robotx Lazer Epilasyon Kullananlar Yorumları Yaptıranlar Konusuna 84 Yorum Yapıldı
 1. seli dedi ki:

  Merhaba 6 yaşımdan 11 yaşıma kadar erken ergenlik için bir aşı tedavisi görmüştüm. Kullandığım aşı hormonlarımı bozdu ve bu da bende aşırı kıllanma yaptı. Şuan 17 yaşındayım doktorum lazere gidebileceğimi söyledi. Gerekli hormon testlerini de yaptırdık, her şey yolunda gözüküyor. Soprano ice platinium olan bir merkezle görüştük. Kumral cilt tipine sahibim ve dediğim gibi tüylerim acayip yoğun ve simsiyah. Sizce belirgin bir sonuç alabilir miyim bu cihazdan? Yoksa alexandrite olan bir yerle görüşmem daha mı doğru olur? Bana yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

  1. Uzman Recep KAYA dedi ki:

   Soprano ice platinum uygun değildir sizin için. İki farklı yöntem kullanın Nd:yag ve diode kullanınız. Diode lazer cihazının acısına dayanabilirseniz diode sizin içi daha yararlı olacaktır.
   Nd:yag cihaz bulabilirseniz onuda deneyebilirsiniz. Nd:yag gerçekten koyu tenlilerde uygulanması gereken bir lazer türüdür.

 2. AsyaAcaba farklı makinelere girmem sıkıntı yaratır mı ? dedi ki:

  Merhaba. Ben Philips lumea almıştım evde lazer yaparım diye ama uzun sürüp büyük sonuçlar elde edemediğim için salona gitmek istedim. Maalesef hep aynı ilde kalamıyorum. Bu yüzden farklı cihazlara giriyorum. 3 seans gördüm 2’si lazerx ve sonuncusu robotx. Evet sonuç alıyorum ama işlerim gereği hep bir salona gidemiyorum maalesef. Acaba farklı makinelere girmem sıkıntı yaratır mı ?

  1. Uzman Recep KAYA dedi ki:

   evet sıkıntı yaratır. Şöyle yapabilirsiniz. Diyod lazer çoğu ilde bulunur. Bulunduğunuz ilde diyod lazer cihazı bulunan firmaları tercih ediniz. Eğer farklı farklı cihazlara girerseniz sonuç yerine olumsuzluklar çıkar.

 3. Fatmagül dedi ki:

  Merhabalar,
  Ben Robotx 4. seansima gireceğim ama pek bir sonuç alamadım. Size sormak istediğim 2 soru var. Birincisi makina ayarı yani atış hızı kaç olmalı killlari yok etmek için? Çünkü ben makina ayarınin düşük olduğunu düşünüyorum bu yüzden belki kıllarım tekrar çıkıyor. İkinci sorum ise Robotx seansına girmeden önce kılları sifirlamali miyiz? Kökünden kesmek gibi yani kaldırmak değil kesinlikle. Cevap verirseniz sevinirim, şimdiden teşekkürler

  1. Uzman Recep KAYA dedi ki:

   Birinci sorunuzun cevabı cilt tipi ve tonunuzu makine kendisi ayarlamaktadır.
   İkinci sorunuz ise evet kılları sıfırlamanız jilet traş makinesi ile, kesinlikle ağda cımbız tüy dökücü kullanılmaz.

 4. Esma dedi ki:

  Hocam bende gitmeyi düşünüyorum bi alet var üzerinde robotx smart Ipl&laser platform yaziyor 6 ayda %85 kesin çözüm veriyorlar.Birde alex plus system diye bi cihsz var üzerine öyle yazıyor onada 12 ay da %85 çözüm sunuyorlar.Sizce gitmelimiyim yoksa her ikisi de ipl cihazmi

  1. Uzman Recep KAYA dedi ki:

   bahsettiğiniz iki cihazda IPL cihazdır. Farklı bir firma bulmayı deneyiniz.

 5. İlkim dedi ki:

  Mrb hocam bende ilk defa robotxle uygulama yaptrdm oldukca yogun dokulmeler oluyor anca bende herkes gibi tekrar cikarmi cikmazmi dusuncesiyleyim ve buz baslikli diod lazer hakknda bilgi almak istiyorum

  1. Uzman Recep KAYA dedi ki:

   diod lazer en genel ve başarılı lazer cihazdır bende tercih etmelisiniz

 6. AYŞE NUR GÜNEŞ dedi ki:

  merhaba bende 2 seans robotx e gittim ancak bir daha gitmeyceeğim. ıpl cihaz demek kılı uyutuyorlar kıl köküne atış yapmıyor yani bu da demek oluyor ki seanslarınız bittiğinde kılınız tekrar çıkacak. evlere alınan lazer epilasyon cihazları da ıpl oluyor. kılın çıkma süresini uzatıyor sadece. bitirme gibi bir durum söz konusu dahi değil. eğer böyle bir garanti veriliyosa da ortada bir yalan vardır.

  1. Uzman Recep KAYA dedi ki:

   Ayşe Hanım hemen hemen dediklerinizin aynısı olmaktadır.

 7. Elis dedi ki:

  Hocam merhaba ! Bugün robotx cihazıyla başladım cihazı incelediğimde üzerinde bir yerde alexndrite yazıyordu. Anlayamadım.

  1. Uzman Recep KAYA dedi ki:

   Merhaba Elis. Cihaz asıl olarak IPL bir cihazdır. Nitekim dalga boylarını absürte ederek ALexandrite nd:yag diyot lazer dalga boyuna getiriyorlar. Cihaz asıl olarak alexandrite değil. Cihazın aslı IPL’dir. Gerçek bir alexandrite ile yapılan lazer epilasyon işlemi ömür boyu kalıcıdır. ALexandrite lazer epilasyon cihazlarında baba diye nitelendirdiğimiz en kaliteli cihazdır.

   1. Seda dağ dedi ki:

    Merhaba yani ben anlayamadim robotx alexandrite hibrit lazer makinasi ile epilasyon yaptirdigimizda tekrar tuylerimizin cikma ihtimali var mi yani omur boyu kalici degil oyle mi

    1. Uzman Recep KAYA dedi ki:

     Aynen ihtimali var. Hibrit lazer teknolojisi aslında bir IPL teknolojidir. Siz kalıcı olan Alexandrite Diyod nd:yag cihaz bakınınız.

 8. Nazlıgül dedi ki:

  Hocam merhabalar bugün başladım.robotx e sanki böyle tavuk üter gibi koku ve kıllarda görüntü tüm vucut gidiyorum.size sorularım olucak.Bana bu kıl köklerini patlatır dediler 6seansta biter ama enaz sonra yılda 1 kez tüm vücut lazer yaptirrsnz kesin çözüm değil dedi.Çok sıcak agriyorda yanı ilkkez lazere gitmeme rağmen ağrısız değil yani denildiği gibi.Ara seansları yok denildi.Islak mendille hiç silmiyorlar cunki ıslak almazmış ve hemen biter bitmez nemlendiricimden sürüyorum 8saat su demiycem ve 1hafta sonra kesilen dökülsün deniyor. 20gun sonra tekrar seansım.kendime özel aldığım başlığım ı götürücem.buraya kadar dogrumu hocam veya siz herşeyi anlatsanız eksikse.sorularım da fiyat yaklaşık tüm vücudda nekadar,kesin sonuçmu siyah kıllarda yoksa yılda 1kez bitse de yapılıcakmi,herhangi bir doğurganlıgımıza zararı varmı,ısı ayarlarını bazen kısıyorlar sıcak oldu denildiğinde ozaman derece kısılıyor sanırım öle etkisi azalırmı.birde robotix her firmada yok alexandra çoğu ama seansları çok hangisi daha iyi sonuç aldırıyor.

  1. Uzman Recep KAYA dedi ki:

   Eğer gerçek Alexandrite bir cihaz bulursanır kaçırmayın. Robotx cihaz her ne kadar hibrit IPL bir cihaz olsada yine de IPLdir. IPL ise modern ağda diyebiliriz. Firmaları araştırın gerçek alexandrite lazer bulunan bir firma her zaman daha iyi olacaktır.

   Ama şuda varki Alexandite gibi kaliteli lazer cihazlar sadece kliniklerde bulunur. Diğer firmalarda bulunan cihazlar hemen hemen hepsi IPLdir. Bence biraz daha paraya acımayıp kaliteli bir klinikte 6*8 seansta komple kurtulur bir daha kıl derdi yaşamazsınız. Mobilden yazdım yazım hataları olabilir.

 9. Asiye dedi ki:

  Merhaba hocam robotix hibrit alexandrite türkiyede üretilmiş bende yeni başlıyacağım iki başlığı olandan sizce hangisini yaptırmam lazım şimdiden teşekkür ederim

  1. Uzman Recep KAYA dedi ki:

   İki başlık olarak değilde onu uzman kişi belirler bölgeye göre Asiye hanım

 10. Ceyda dedi ki:

  Daha önce jel ile kullanılan bir lazer cihazıyla işlem görüyordum uygulama öncesi jilet yapıp öyle işleme giriyordum bitene kadar bir paket aldım 24 seansa yakın gittim ama şehir dışında olduğum için araları çok uzundu o sürede ağda yaptım hiçbir fayda almadım paketine son verdim param boşa gitti şimdi robotx 1seansıma girdim 15 gün oldu dökülmelerim oldu umarım yorumlarda yazanlar gibi tekrardan çıkamz 6 seans sonunda yazacağım tekrardan buraya

 11. Dilara k dedi ki:

  Merhaba Recep Bey bu cihaz ipl teknolojisi lazer degil o yuzden epilasyon ile ayni deniyor yani kıllarınız bitmez deniliyor sizin bu konudaki fikriniz nedir? Bi de sopranoice buz lazeri mi tavsiye edersiniz yoksa bu cihazi mi?

  1. Uzman Recep KAYA dedi ki:

   Soprano cihaz ile bu kıyaslanamaz zaten :)….
   Nitekim bu cihazda lazer teknolojisi sayesinde hem alex hemde diyot nanometresine varmaktadır. Bu ise yeterlidir. Ama ne kadar etkili olur onu öğrenmek lazım.

 12. damla dedi ki:

  ben gittim bu cihaza 7 seans. hiçbir faydası olmadı. olmadığı yetmedi bide tenimde yanıklar oluşturdu yanık izi kaldı. sakın gitmeyin sakınnnn

  1. Uzman Recep KAYA dedi ki:

   teşeklür ederiz bilgilendirmeniz için

 13. Eyge dedi ki:

  Merhaba ben önceden 6 seans alexandre lazer makinası ile yüzüme lazer yaptırdım devamında zor bitecek diye robotx e geçtim 8 gün oldu yaptıralı ilk seansı normalde cıkmayan bıyık bölgem cıkmaya başladı internetten robotx isimli lazer markasını yazdığım da çok olumsuz bir yazı ile karşılaştım lazer makinası değil yüze zarar verebilen bir cihaz genellikle güzellik salonlarında olduğu ki benim gittiğim yerde Öyle bir yer bu gerçekten etkilimi yoksa değil mi bende ona göre parami geri iade isteyeceğim

  1. Uzman Recep KAYA dedi ki:

   Sorunuzu 3 başlık altında icelemek istiyorum.

   1.Başlık= o incelediğiniz internet sitesi bir markanın ürüleri üzerine oluşturulmuş bir internet sitesidir. Bu sebeplede o internet sitesinde sadece kendi ürünlerini şahlandırıp, diğer firmaların ürünlerini çöp yapma peşindedirler.

   2. Başlık= Alexandrite cihaz ile robotx cihazı karşılaştırmak oldukça yanlış bir tercihtir. Alexandrite lazer cihazı klinik ortamında kullanılmak üzere vede doktor kontrolunde kullanılmak üzere tasarlanmış profesyonel bir cihazdır. Kuaförler de güzellik salonlarında alexandrite lazer kullanılması yasaktır.
   Robotx lazer epilasyon cihazı ise alexandritenin dalga boyu olan 755nm dalga boyuna ulaşan kuaförler ve güzellik salonları için yeniden tasarlanmış bir ıpl cihazdır. Yerli ve milli sermaye ile üretilmiş çok çok yeni bir cihaz olduğu için ne desek yalan olur.
   3.başlık = Yüzünüz için en iyi yöntem iğneli epilasyondur. FDA onaylı iğneli epilasyon yüz için oldukça güzel bir tercih olacaktır bence.

 14. Büşra dedi ki:

  Merhaba Recep bey ben sopranobuz lazere gittim 5 seans 5 kontrol baya azaldı ama bitmedi ve bu pamdemi döneminde jilet biraz arttırdı sanırım şimdi ne yapacağıma karar veremiyorum %doksan biter demişlerdi bilir kişi olarakhangi makine kesin çözüm olur

  1. Uzman Recep KAYA dedi ki:

   Merhaba Büşra, Eğer gittiğiniz cihaz gerçek Soprano ice ise gerçek manada fayda sağlaması gerekmektedir. Ama nitekim lazer epilasyon öncesi jilet kullanmak hiç mantıklı bir hareket değil. Kılların kalın ve siyah çıkması için firma tarafından yapılan aptalca bir yöntemdir. Bu şekilde yapıldığından vücutta renksiz tüylerinde renklenip çoğalmasını sağlamaktadırlar. Ama cevabımı tekrarlamayı isterim Eğer gerçek Soprano ice lazer epilasyon cihazı ise sizi memnun bırakacak derecede güzel sonuçlar vermektedir bu cihaz.

 15. Gulden i. dedi ki:

  Merhabâ ben sadece 1 seans oldu girdim 15 gun oldu yuzumde beyaz tuyler var herhangi bir dokulme olmadi gitmis oldugum firma bana 1 ay beklemi soyledi sizce sonuc alabilirmiyim

  1. Uzman Recep KAYA dedi ki:

   tek seans ile bir etki görmeniz beklemenez!! en az 2-3 seans gittikten sonra olumlu olumsuz sonuçları tecrübe edebilirsiniz.

 16. Fatih alm dedi ki:

  Peki radyasyon var mi öyle duydum ben gerçek mi recep bey

  1. Uzman Recep KAYA dedi ki:

   Hurafeden başka birşey değil 😁😁

 17. Dilan Sena dedi ki:

  Merhabalar 3seans robotx lazer kullandım. Korona yüzünden seanslarımda 3 aylık bir aksama oldu ve eski halime döndüm her seanstan sonra kıllarım çok güzel dökülüyor ama tekrar çıkıyor Ayrıca vücudumda kıl dönmeleri oldu hep ve bacaklarımda sivilceler çıktı böyle olan var mı?

  seanslar bittikten sonra tekrar yorum yapacağım

  1. Uzman Recep Kaya dedi ki:

   seanslarınızın bitiminde tekrar bekleriz. Diğer arkadaşlarında bu konu hakkında merak ettiklerini bililiyorum.

 18. dilan dedi ki:

  merhabalar recep bey lütfen cevap verirseniz cok memnun olurum.Benim şuan gitmekte oldugum merkezde bu cihaz kullanılıyor 5 seas oldu gideli artı kontrolerdede işlem yapılıyor kıllarım dökülüyor fakat 2 ay yasaktan dolayı gitmedim eskisinden kötü oldu bu normal mi devam etmeli miyim ? yüzbölgesi ve boyun için gidiyorum gittiğim merkez normal oldugunu ve yüz bölgesi oldugu için uzun süre gelmemi söyledi bilir kişi olarak yorumunuz cok önemli benim için

  1. Uzman Recep Kaya dedi ki:

   Merhaba Dilan Hanım. Bu işi çok uzun bir süredir yaptığımdan kaynaklı olarak yüz bölgeniz için en iyi yöntem iğneli epilasyondur.
   Gittiğiniz firmanın nasıl bir firma olduğunu bilmiyorun. Gittiğiniz firmayı bu konudan uzak tutarak bir şeyler söylemek istiyorum.
   Kaliteli FDA onaylı lazer epilasyon fiyatları ortalama 30.000 dolardan başlayarak 80.000 dolara gitmektedir. Bu fiyatlara kdv eklenince 250.000 TL’leri bulmaktadır. Bundan dolayı genelde firmalar kalitesiz işini iyi yapmayan ürünleri tercih ettiğinden kıllar konusunda oldukça başarısız davranmaktadır. Gideceğiniz firmada olan cihazı araştırın cihazları sorun soruşturun.

   1. dilan dedi ki:

    öncelikle cevapladığınız içi cok tesekür ederim recep bey ben uzun süre arastırdım ve igneli epilasyonun kesin çözüm olduğunu ögrendim fakat gittiğim firma bana önce bu cihazdan gecip kıllarımın biraz incelip daha sonra iğneliye girebileceğimi söyledi pisikolojik ve fiziksel olarak cok yıprandım sürekli arastiriyorum fakat bilmiyorum dogru mu yapıyorum yanlış mı daha yaşim 20 ve yzümde erkek tarzı kıllar var

    1. dilan dedi ki:

     size ulaşabileçeğim mail adresiniz veya sosyal medya hesabınız var mı ? sakıncası yoksa

     1. Uzman Recep Kaya dedi ki:

      Var ama buradan yazmanız daha önemlidir. Sizin gibi diğer kişilerinde bilgilenmesi maksadıyla

    2. Uzman Recep Kaya dedi ki:

     Tekrardan merhaba Dilan. Doğrusunu istersen olay sana söylendiğinin tam tersi iğneli epilasyon da kılların kalın ve belirgin olması daha avantajlıdır.
     Başka soruların varsa cevaplamaktan memnun olurum

     1. dilan dedi ki:

      cevapladığınız için teşekür ederim. Gittğim firma para tuzağımı çünkü bana önce en az 6 seans bu robot x cihazına girmemi daha sonra iğneliye başlamam gerektiğini söyledi .Daha sonra da bu cihazla kıllarım azalana kadar devam etmemi daha sonradan 6 ay üzerinden gectikten sonra iğneli epilasyona girebilecegimi söyledi ilçede yaşadığım için ile gitmek zorunda kaliıyorum bide bir kaç merkez daha direkt iğneliye alamayacağını söyledi son olarakta bu gördüğüm işlemin yüzümezararı olur mu?

     2. Uzman Recep Kaya dedi ki:

      doğrusunu isterseniz lazer epilasyon denilen işlem zaten kıllara kalıcı çözüm sunmaktadır. Lazer epilasyon yaptırdıktan sonra tekrar iğneli epilasyon vb. işlemleri yaptırmak ahmaklık olacaktır. Sizi tenzih ederim.
      Lazer epilasyon dediğimiz işlem zaten istenmeyen tüylere kalıcı çözüm sunmak. Bu işlem ağda yapmak değildir. Kıllar 6 seansta yok olmayı başaramıyorsa bence o firmayı söyleyin lazer epilasyon işini bıraksınlar. bir topar para verdikten sonra bire iğneli epilasyona gidecekseniz paranıza ve zamnınıza yazık.

 19. min dedi ki:

  merhaba yüz favori çene bölgesi için hangi lazer tipini öneririsiniz, ben q switch ile sarartıyordum ama sanırım artırıyor ve siyahlatıor emin olamadım

  1. Uzman Recep Kaya dedi ki:

   Eğer acıya katlanırsanız iğneli epilayon öneririm. Yada alexandrite lazer kullananın

   1. Tugce dedi ki:

    Hocam mrb lazer epilasyon yaptırmak istiyorum tum vucuda hangi baslık veya makine iyi bı sonuc verir bana dedikleri suan buz baslıklı siz hangi baslıgı onerırsınız

    1. Uzman Recep KAYA dedi ki:

     Canım buz başlık aslında sadece soğutma sistemi demek. Öncelik olarak vücut cilt tonunuz ve kıl renginiz önemlidir. Alexandrite ve diyod önereceğim cihazlardandır. Ama hibrit diyot hibrit alexandrite değil. Direk kendisi alexandrite olan diyod olan cihaz tercih ediniz.

 20. Alper dedi ki:

  Robotix lazer cihazına 4-5 seanstır gitmekteyim, her lazerden sonra dökülmelerim güzel oluyor ancak lazeri bıraksam hemen geri çıkacak gibi. Sorum şu; Bazı arkadaşlar çoğu lazer epilasyon merkezleri gerçek atış yapmıyor diyor, bir lazercinin gerçek atış yapıp yapmadığını bu cihazda nasıl anlarım?

  1. Uzman Recep Kaya dedi ki:

   Anlayamazsınız ne yazık ki.

  2. Dilemma dedi ki:

   Gibisi fazla benim aynısı gibi çıktı o yüzden bu karantina benim icin iyi oldu hatta tetikleme de yaptı bana göre

 21. Dilemma dedi ki:

  Bu cihazla ilgili cok umutluydum ama sanki umutlarım tükendi ne olduğu belli değil hem de yüz bölgeme uygulatmış olmakla cok büyük hata mı yaptım bilmiyorum

 22. canan kalıcı dedi ki:

  robot hibrid Lazer epilasyon cihazına 12 seans olarak tüm vücut anlaştık gerçekten mükemmel bir sonuç verdi kızlar bence sizlerde deneyin.

  1. Uzman Recep Kaya dedi ki:

   Teşekür ederiz değerli yorumunuz için

 23. Banu dedi ki:

  merhaba arkadaşlar bu cihaz ıpl cihazı yoksa lazer mi bilemedim bana cevap verir misiniz.

  1. Uzman Recep Kaya dedi ki:

   Robotx Lazer epilasyon hibrit bir Lazer epilasyon cihazıdır. IPL’dir.

 24. hakan dedi ki:

  ben bu cihazla 4 seans gittim 4 seans sonunda yanaklarımdaki kıllarda yüzde 90 civarı azalma oldu çok güzel bir cihaz

  1. Uzman Recep Kaya dedi ki:

   Aynen Hakan Bey kıl köklerine çok güzel tahrip ediyor.

 25. damla dedi ki:

  merhaba robotx araştıyorum ama hiçbir yorum bulamıyorum tavsiye edermisiniz cihaz ıpl mi acaba

  1. Uzman Recep Kaya dedi ki:

   IPL’dir. Ama yeni nesil hibrit Lazer epilasyon cihazıdır.

 26. Anonim dedi ki:

  Yalan yanlış yorumlar yapmayın arkadaşlar cihaz harika 6 seansım %85 gitti ve 6 aydır birşey çıkmıyor

  1. Uzman Recep Kaya dedi ki:

   Aynen dediğiniz gibi çok kaliteli işler başaran bir cihazıdır.

 27. Betonomi dedi ki:

  sonuclariniz ne oldu bizide bilgilendirebilirmisiniz

 28. Pınar H. dedi ki:

  yaklaşık 4 seansdır bu cihaza epilasyona giriyorum ilk 2 seans da dökülmelerim nerdeyse % 100 dü ancak 3. seansda aynısı gibi tekrar çıkmaya başladı malesef bu cihaz hüsran parayı peşin ödedim 2 seansım kaldı bitsin daha kesinlikle gitmiyeceğim.

  1. Uzman Recep Kaya dedi ki:

   keşke devam etseydiniz bir seferlik bir cihaz atış hızı yanlışı olabilmiş olabilirdi.

   1. Busra dedi ki:

    Ben 5 seans ütüleme sistemi lazere gitmiştim alexandr değildi . Çok güzel sonuç alıyordum tüylerim seyreldi bacaklarım pürüzsüzdü. Gittiğim yerdeki cihaz değişti ve robotx başlandı 6. Seansımda. Şimdi bacaklarımdaki tüylerimin dipleri yanık gibi tüy köklerim belli elimle dokunduğumda bacağım pütürtülü. Yaptıları 2 gün oldu. Ne olacak bacaklarım böyle mi kalacak acaba

    1. Uzman Recep Kaya dedi ki:

     bir kaç gün daha bekleyin bazen böyle durumlar olabilmektedir.

 29. Ayşenur dedi ki:

  Cevabınızı bende bekliyorum Burçin hanım birçok cihaza gittim ve sonuç alamadım açıkçası Acıbadem hastanesinde Eskişehir evolussi güzellik merkezinde yaptırdım yani hiç memnun değilim robot x merak ediyorum

  1. Uzman Recep Kaya dedi ki:

   Robotx Lazer epilasyon cihazlarında sonuç %70’lere varmaktadır.

   1. Anonim dedi ki:

    Robotix iyimi yani robotix te son7c ala bilecegimizimi soyluyorsun7z

    1. Uzman Recep KAYA dedi ki:

     Yarı yarıya desek bence yalan olmaz :)

     1. Dilara k dedi ki:

      Merhaba Recep Bey bu cihaz ıpl teknolojisi lazer değil bu yüzden epilasyon yaptirmakla ayni diyorlar dogru mu? Bi de buz lazer sopranoice mi onerirsiniz bu cihazi mi?

     2. Uzman Recep KAYA dedi ki:

      Bana göre en iyi etki gösteren alexndrite cihazdır. Semtinizdeki klnikleri inceleyin alexndrite olan ile hemen işlem yapın. Bir önceki sorunuz içinse evet demem yeterli olacaktır

  2. gulçin dedi ki:

   9 seans yaptırdım 2 ay sonra tekrar aynısı cıkıyor kesınlıkle tavsiye etmıyorum

   1. Uzman Recep KAYA dedi ki:

    Teşekkür ederim verdiğiniz bilgiler için.

 30. Anonim dedi ki:

  Ben de bir süredir bu cihazla epilasyon yaptırıyorum fakat bir etkisini göremedim. Eğer bu cihazı deneyimleyen başka birileri varsa yorumlarınızı bekliyorum.

  1. Uzman Recep Kaya dedi ki:

   Bu Cihaz ile Hangi firmada epilasyon yaptırdınız. Bazı firmalar normal cihazların üzerine robotx Lazer epilasyon yapıyorda ondan kaynaklı sordum.

 31. Burçin K. dedi ki:

  Robot x cihazla iki seferdir epilasyon yaptırıyorum. İki ayın sonunda çıkan kıllarda hiçbir azalma göremedim şimdilik. Üçüncü ve dördüncü seansın sonunda da aynı olursa burada bildiririm. Güzellik merkezleri bu cihazı alexandrite ve diode lazer kombinli bir cihaz diye pazarlıyor fakat bu cihaz ipl teknolojisi kullanan bir makinedir. Lazer beklentisiyle gitmeyin. Üstelik bütün bu süreç sonunda kıllarınız bitmeyebilir de. Eğer merkeziniz sonuç garantisi veriyorlarsa sözleşme imzalayın mutlaka.

  1. Uzman Recep Kaya dedi ki:

   Cevabınızı diğer kullanıcıların da bilgilenme için dört gözle bekliyorum Burçin hanım

  2. Betonomi dedi ki:

   Burçin hanim sonuclariniz ne oldu bizide bilgilendirebilirmisiniz

   1. gulçin dedi ki:

    9 seans gııtım agdaya gore daha uzun sure temızlık saglanıyor fakat bıtırmeye yonelık bır cıhaz değil 2 ay sonra eskısı gıbı cıkıyor tavsıye etmıyorum

    1. Uzman Recep KAYA dedi ki:

     Teşekkür ederim verdiğiniz bilgiler için.

     1. Dilara dedi ki:

      Recep bey size özelden ulaşmak istiyorum lütfen bu çok önemli

     2. Uzman Recep KAYA dedi ki:

      yusufkayaurfa@gmail.com aktif olarak kullandığım maildir.

Sayfa başına git