Kurumunuzu Ekleyin

Lazerepilasyonu.net; Lazer epilasyon, Lazer epilasyon fiyatları, cihazları ve lazer epilasyon merkezleri hakkında bilgi verme , sağlık, estetik ve güzellik konularında da içerik sunma amacı güden bir portaldır. Site içeriğindeki metinler kesinlikle tıbbi tanı ve tedavi yükümlülüğü taşımamakta, yapılacak uygulama ve/veya tedaviden önce tavsiye amaçlı, ön bilgi ve fikir verici içeriklerden oluşmaktadır. En doğru ve sonuç verici bilgiyi uzman hekiminizden almanızı önemle hatırlatırız.

Site içeriğimizdeki Lazer Epilasyon Merkezleri kategorisinde lazer epilasyon, estetik ve güzellik merkezlerinin, estetik ve güzellik polikliniklerinin, hastanelerin estetik ve lazer epilasyon birimlerinin tanıtımı yapılmakta, adres, iletişim ve ulaşım bilgileri paylaşılmaktadır. Ayrıca varsa ilgili konulardaki kampanyalarınızın, fırsat paketlerinizin duyuruları yapılmaktadır.

Siz’ de kurumunuzu Lazerepilasyonu.net içeriğine eklemek ve binlerce ziyaretçi tarafından farkedilmek istemez misiniz?

* Yapmanız gereken aşağıdaki yorum kutucuğuna Ad/soyad ve E-mail bilgilerinizi girdikten sonra, açıklama alanına kurumunuz ile ilgili kısa veya uzun (tercih sizin) bir tanıtım yazısı yazıp göndermek.

* Veya da yusufkayaurfa@gmail.com adresine mail yolu ile aynı bilgileri göndermek.

Ekleme talebiniz kısa süre içerisinde incelendikten sonra web sitemizin Lazer Epilasyon Merkezleri kategorisinde yayınlanacaktır.

Lazer Epilasyon Merkezleri kategorisinde bulunmak potansiyel müşterilerinizee ulaşmanın ücretsiz bir yoludur.Kurumunuzu Ekleyin Konusuna 5 Yorum Yapıldı
 1. Dermaform Güzellik Merkezi dedi ki:

  Dermaform Güzellik Merkezi Ünye | 0 452 323 41 11

  info@dermaform.com.tr

  2014 yılında Arzu Açıkgöz tarafından kurulan DERMAFORM Güzellik Merkezi olarak hizmete başladı. DERMAFORM Güzellik Merkezi zaman içinde Ünye’de müşterilerine daha iyi standartlarda hizmet verebilmek için kendini sürekli yeniledi. DERMAFORM Güzellik Merkezi yenilikleri takip etmeyi ve müşterilerinin ihtiyaçlarına yönelik çalışmalar yapmayı kendine hedef haline getirmiş bir girişim olarak son sistem cihazları Ünye’ye getirerek bir ilki gerçekleştirdi.

  2014 Yılından beri Profesyonel ekibiyle Güzellik, kaliteli yaşam, kaliteli hizmet ve uygun fiyat ilkeleriyle faaliyetlerini sürdürmektedir.

  Misyonumuz

  DERMAFORM Güzellik Merkezi günümüzün modern dünyasında ihtiyaç duyulan cilt bakımı, anti aging, bölgesel zayıflama ve epilasyon gibi tüm güzellik uygulamalarında kar kaybı gözetmeksizin tamamen müşteri memnuniyeti odaklı bir hizmet sunarak, ülkemizin güzellik sektöründe hizmet kalitesini artırmayı kendine misyon edinmiştir.

  Vizyonumuz

  DERMAFORM Güzellik Merkezi; güzellik alanında dünya standartlarını yakından takip ederek, bilimsel çalışmalara dayanan çağdaş yöntemleri ve teknolojinin geliştirmiş olduğu son ürün, cihaz ve ekipmanların ülkemizde uygulanmasını ve kullanılmasını sağlayarak, Türkiye’de güzellik sektörünün ilerlemesini ve gelişmesini kendine vizyon edinmiştir.

 2. Cansu Haksever dedi ki:

  Web sitesinde Yazdığınız Başlıkla en ufak bir alakanız yok,

  İnsanların zamanını çalıp, yanlış yönlendiriyorsunuz. Hem Fiyat listesi diye başlık koyup, bilgi vermek yerine onları çekerek firmaların reklamından insanları kullanarak para kazanıyorsunuz, Ayıp.

  1. admin dedi ki:

   Merhaba Cansu Hanım sitemizde kesinlikle ama kesinlikle firmaların reklamını ücretli bir şekilde yapılmamaktadır. http://www.lazerepilasyonu.net/kurum-ekle sayfasında en alta yer alan (Lazer Epilasyon Merkezleri kategorisinde bulunmak potansiyel müşterilerinizee ulaşmanın ücretsiz bir yoludur.) şeklindeki paragrafta kurum eklemenin tamamen ücretsiz olduğunu Sunmuş bulunmaktayız….. Ayrıca Lazer Epilasyon Fiyatlarınıda Lazer Epilasyon Fiyatları konusununda altında yıllara göre Epilasyon Fiyatını bulmaktasınız… Sitemiz kesinlikle ama kesinlikle ücretli reklam almamaktadır ve ayrıca firmaların hem lehine hem aleyhine yazılarımızda mevcuttur. Biz insanların ne kadar değerli varlık olduklarını bildiğimizden yalan yanlışa yer vermeyiz hiçbir zaman…. saygılarımla herhangi bir konuda telefon veya mail ile iletişim kurmak için yusufkayaurfa@gmail.com veya 0542 533 atmış iki 88 numarasından ulaşabilirsiniz….

 3. fatma çokaydın dedi ki:

  para kazanmak için insanların sağlığıyla oynamayın

 4. Anonim dedi ki:

  para kazanmak için insanların sağlığyla oynamayın

Sayfa başına git
Zayıflama Diyet