Sir Ağda Seans Fiyatları / Ücreti 2018

LazerEpilasyonu.Net Ekibi olarak sizlere Estetik Cerrahi, Burun Estetiği, Kulak Estetiği, Meme Büyütme Ameliyatı, Kaş Asma Ameliyatı, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.

Bir çoğumuzun en büyük sıkıntıları arasında yerini koruyan ve her daim sıkıntılarımızdan sıkıldığımız bir istenmeyen tüyler ile karşınızdayız. İstenmeyen tüyler yediden yetmişe herkesin en büyük sorunu ve sıkıntısı olarak karşımıza çıkmakla birlikte çok sancılı bir dönem oluşturmaktadır.

İstenmeyen tüylere çözümler aşamasında en büyük rolü iki yöntem oluşturmaktadır. Bunlardan biri lazer epilasyon yöntemleri olmakla birlikte diğer yöntem ise uzun yıllardır tercih edilen Sir Ağda oluşturmaktadır.

Sir Ağda normal ağdanın aksine içerisinde şeker bulunmadığından kıl köklerini besleyemediğinden  kılları daha kalınlaştırmayıp ve hızlı uzatmamaktadır. Bu sebepledir ki bir çok bayanın en çok tercih ettiği bir yöntem olarak karşımıza çıkmaktadır.

İster evlerinizde, isterse ağda salonları yada kuaför salonlarında rahatça yaptırabileceğiniz uygun fiyatlı bir işlem olarak karşımıza karşınıza çıkmaktadır. Bayanlarımızın tercih sebebi olmakta olup erkeklerin ise en korkulu rüyalarını oluşturmaktadır.

Vücudumuzda bacaklarda, kollarda, dekolte bölgesinde, kol altı, yüzde, genital bölgede, göbekte, sırtta ve daha ismini sayamayacağım hemen hemen her bölgede uygulanmakta ve tercih sebebi olmaktadır. Bu sebepledir ki sizler için hazırlamış olduğumuz bu fiyat listesinde Sir Ağda yaptırmak isteyen bayan arkadaşlarımıza örnek olması maksadıyla fiyat listemizi paylaşalım dedik. İşte 2018 fiyat listesi sizlerle.

2018 Sir Ağda Fiyat Listesi

Komple Sir Ağda. 60 TL.
Sir Ağda (Komple Bacak) 30 TL.
Sir Ağda (Yarım Bacak) 15 TL.
Sir Ağda (Dekolte) 25 TL.
Sir Ağda (Kol) 20 TL.
Sir Ağda (Kol Altı) 10 TL.
Sir Ağda (Yüz) 30 TL.

 

Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.
Bu içerik 0 kez okundu.
Bu Konu Hakkında Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın!!!
Sayfa başına git