Reklam ve İletişim

LazerEpilasyonu.Net Ekibi olarak sizlere Alexandrite Lazer Epilasyon, Alex Lazer Epilasyon,Nd:yag Lazer Epilasyon, Buz Lazer Epilasyon, Ruby Lazer Epilasyon, Diode Lazer Epilasyon Estetik Cerrahi, Burun Estetiği, Kulak Estetiği, Meme Büyütme Ameliyatı, Kaş Asma Ameliyatı, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.

Son Güncelleme Temmuz 19th, 2017 Saat 05:33 pm yapılmıştır

Lazer epilasyon, Lazer epilsyon merkezleri, epilasyon aletleri, lazer epilasyon cihazları, estetik ve güzellik merkezleri ve estetik uygulamaları hakkında güncel bilgiler vermeyi amaç edinmiş ve bu doğrultuda yoluna devam eden LazerEpilasyonu.net web sitemiz hakkında soru, sorun ve önerilerinizi, memnuniyet , talep ve şikayetlerinizi aşağıdaki iletişim bilgilerinden bizimle iletişime geçerek bildirebilir, veya da aşağıdaki yorum kutucuğuna yazarak iletebilirsiniz.

Ayrıca işletmenizin veya web sitenizin reklamlarını sitemizde yayınlatarak hedef kitlenize daha kolay ulaşmak ve potansiyel geri dönüşler ile yeni müşteriler kazanmak istiyorsanız reklam seçeneklerimizi değerlendirmenizi öneririz.

Günlük binlerce sayfa görüntüleme istatistiğine sahip lazerepilasyonu.net’te farkedilmeniz çok daha kolaylaşacak. Hemde çok uygun fiyatlarla.

REKLAM SEÇENEKLERİ

* Tanıtım yazısı
İşletmenizi tanıtan bir yazınızın web sitemizde yayınlanmasını talep edebilirsiniz. İçerisinde bağlantı (link) bulunmaz. Görsel unsurlar bulunabilir. (Ücretsizdir) Detaylar için tıklayınız.

* (728 x 90)px Banner Reklam
Text, görsel, gif veya flash olabilir. En az 1 aylık olarak kiralanır. Sitenin en üst kısmında görüntülenen alandır.

* (150 x 150)px Kare Reklam
Text, görsel, gif veya flash olabilir. En az 1 aylık olarak kiralanır. Yan menüde görüntülenen alanlardır.

* Bağlantılı tanıtım yazısı Reklamı
İçerisinde en fazla 3 adet text bağlantı (Link) 1 adet görsel bulunabilir. Anasayfaya süreli olarak sabitlenebilir. Sitemiz içeriğinde süresiz kalacaktır.

* Text Bağlantı (Link) Reklamı
Bir cümle içerisindeki istediğiniz kelimeden sitenize bağlantı (link) verilir. Text bağlantı reklamınız yan menü Tavsiye Bağlantılar altında görüntülenir.

* Özel Reklamlar
Özel reklam talepleriniz veya bizim önerdiğimiz Özel Bölge alanlar için lütfen iletişime geçiniz

Tüm reklam taleplerinizi aşağıdaki yorum kutucuğuna yazarak belirtebileceğiniz gibi, E-posta yolu ile iletişime geçerek de iletebilirsiniz. Konu ile ilgili en kısa sürede tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır.

LazerEpilasyonu.net İletişim
E-Posta: yusufkayaurfa@gmail.com

[contact-form-7 id=”3976″ title=”İletişim”]
Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.
Bu içerik 0 kez okundu.
Reklam ve İletişim Konusuna 36 Yorum Yapıldı
  1. Dilek katırcı dedi ki:

    Merhaba Medilase klinik sahibiyim dr dilek katırcı bir konuda bilgilendirmek istiyorum bizim 4 senedir adresimiz değişti yeni adresimiz Karadeniz mah Mescizade sok mühendisler apt no 34 kat 1 daire 3 ilkadım samsun telefon aynı teşekkür ederim

Sayfa başına git