Lazer Epilasyon Fiyatları 2019

LazerEpilasyonu.Net Ekibi olarak sizlere Estetik Cerrahi, Burun Estetiği, Kulak Estetiği, Meme Büyütme Ameliyatı, Kaş Asma Ameliyatı, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.

İnternet üzerinde yaptığımız incelemeler de gösteriyor ki lazer epilasyon yaptırmayı düşünenlerin merak ettiği ve aradıkları konular arasında lazer epilasyon fiyatları başı çekiyor. Lazerli epilasyonu yaptırmaya karar veren bir kişinin hangi bölgelere lazer epilasyon yapılır, hangi bölgeye yapılan lazer uygulaması kaç seans sürer, her bir seans ücreti ne kadardır. Ve sonunda lazer epilasyon fiyatına geliyor olay. Lazer epilasyon yaptıracağım ama bunun bana maliyeti ne olacak?

İnternette lazer epilasyon fiyatları ile ilgili bir araştırma yaptığınızda çok da verimli sonuçlar elde edemezsiniz, çünkü estetik konusuda sağlık çatısı altında olduğundan bir epilasyon merkezinin seans ücretlerini, lazer fiyatlarını internet ortamında paylaşması, bir nevi ballandıra ballandıra anlatması olayı yasalar ile sınırlandırılmıştır. Bü yüzden bizler de lazer epilasyon fiyatları’nın belirlenmesinde etkili olan husulara değineceğiz ardından da çevremizden edindiğimiz bilgi ve tecrübeler ile güncel lazer epilasyon fiyatlarından vücut bölgelerinde göre ortalama ve yaklaşık olarak bahsedeceğiz.

Lazer Epilasyon Uygulamasında Kullanılacak Cihazın Tipi
Gelişen teknoloji ile birlikte Lazer epilasyon uyglamalarında kullanılan cihazların sayısı gün geçtikçe artmakta ve işlevleri de değişerek, farklı işlevlerde daha iyi sonuçlar üretebilen cihazlar piyasaya çıkmaktadır. Bu cihazlar lazer epilasyon tedavisini kolaylaştırıp daha verimli hale getirebilirken, maliyeti belki biraz arttırmakta belkide tam tersi daha az seansta işlem tamamlanacağından maliyeti düşürebilmektedir. Örnek vermek gerekirse çok eski bir epilasyon uygulaması olan IPL cihazıyla yapılan tedavi uygun maliyete gelirken, daha teknolojik daha verimli bir cihaz olan Alexandrite lazer ile yapılan lazer epilasyon fiyatı daha kabarık olabilmektedir.

Lazer Epilasyon Uygulanacak Bölge Bu bölgedeki Kıl Yoğunluğu ve Kıl Yapısı
Lazer epilasyon yaptırcağınız bölgenin büyüklüğü, yani alanı şüphesiz ki lazer epilasyon ücretini etkileyen en büyük faktörlerden olacaktır. Ayrıca bu bölgede kıllar ne kadar sık ve yoğun, yine bölgede ince tüyler mi mevcut yoksa kalın bir kıl yoğunluğumu var gibi incelemlerin ardından fiyat belirlenecekir. Çünkü alan ne kadar geniş ve kıllar da ne kadar zorlayıcı ise size uygulanacak seans sayısı artacak. Buna bağlı olarak da maliyet artacaktır. Örnek vermek gerekirse koluk altı, favori, bıyık guncel-lazer-epilasyon-fiyatlarigibi bölgelere uygulanan epilasyon uygun maliyetli olurken, genital bölge ve bacak lazer epilasyon fiyatları daha yüksek maliyetlidir.

Lazer Epilasyon Merkezi
Lazer epilasyon fiyatını belirleyen bir diğer faktör de lazer epilasyon merkezidir. Çünkü ilden ile değişen fiyat uygulamalarının yanı sıra aynı ilin ilçelerinde bile farklı fiyatlar söz konusu olabilmektedir. Hatta aynı sokaktaki 2 lazer epilasyon merkezi arasında dahi fiyat farkı bulunabilir. Yapacağınız ufak bir araştırma ile kendiniz de bunu gözlemleyebilirsiniz. Tabi bunun sebebi birçok şey olabilir. Civardaki toplumun sosyal statüsü, lazer epilasyon merkezinin kalitesi, kullanılan cihazların işlevlerinin daha iyi olması vs. Örnek olarak lüks semtlerdeki lazer epilasyon fiyatı ile ortalama bir konumdaki merkezde fiyat aynı olmayacaktır. Yine modern polikliniklerde fiyat yükselebilirken hastanelerde yapılan uygulamalar daha uygun olabilmektedir. Fakat Estetik merkeziyiz, lazer epilasyon merkeziyiz fiyatlarımız çok ucuz diyerek, Sağlık bakanlığından onayı bulunmayan merkezlere kesinlikle itibar etmeyiniz. Fiyat ne kadar da sizi cezbetsede sağlığınız, güzelliğiniz daha önemlidir ve bunu kaybetmeyin. Lazer epilasyon merkezi seçmeden önce fiyatlarına değilde tedavinib uzman ellerde yapılıp yapılmadığına bakın.

Lazer epilasyon ücretleri ne etki eden faktörlerden en önemlilerini sıraladıktan sonra 2019 Lazer Epilasyon Fiyatları  başlıklı yazımızı aşağıda bulunan linkten ziyaret edip, lazer epilasyon uygulamasına başlamadan önce ön bir bilgi edinebilirsiniz. Fiyatlar kesinlikle bir merkezin veya şehrin fiyatlarını yansıtmamakta olup ortalama değerlerdir. En doğru fiyat bilgisini merkeze gidip yerinde yapacağınız bir ön görüşme veya ön muayene ile almanızı tavsiye ederiz.

 

İşte 2019 Güncel Lazer Epilasyon Fiyatları

KADIN ERKEK
Bölge S. Fiyatı Bölge S. Fiyatı
Tüm Vücut 600 TL Tüm Vücut 1000 TL
Koltuk Altı 50 TL Kaş Arası 50 TL
Yarım Alt Bacak 290 TL Ense 58 TL
Tam Bacak 400 TL Genital 382 TL
Genital  Bölge 150 TL Göğüs 382 TL
Tüm Yüz 100 TL Sakal Üstü 75 TL
Bıyık 50 TL Göğüs ve Omuz 550 TL
Bikini 75 TL Omuz 250 TL
Çene 50 TL Sırt ve Omuz 600 TL
Yarım Kol 200 TL Sırt 450 TL
Göbek 50 TL Tüm Kol 300 TL
Göğüs Arası 50 TL Boyun 50 TL

Yukarıda verdiğimiz fiyatlara istinaden kesinlikle ama kesinlikle fiyatlar konsuunda Epilasyon ve Güzellik Merkezinde pazarlık yapınız. 1000 tl denilen tüm vücut lazer epilasyonu arkadaşlarım pazarlık ile 750 tl ye yaptırmışlardır. Kendinize çok çok iyi bakın ve konu altında görüş ve önerileriniz ile ilgili lütfen yorum yapmayı unutmayınız….

Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.
Bu içerik 0 kez okundu.
Lazer Epilasyon Fiyatları 2019 Konusuna 13 Yorum Yapıldı
 1. Anonim dedi ki:

  Iyi günler. Soprano ice lazeriniz var mi?

 2. serdar dedi ki:

  genital bölgelere lazer epilasyon yapılabilme sanşı varmı acaba.

 3. Özdecan dedi ki:

  Arıyorum ama hat düşüyor

 4. fehime dedi ki:

  Isparta da varmı varsa donerseniz cok memnun olurum.

 5. zinet dedi ki:

  Deniz mardini bilmiyorum. ama dilersen
  ist yada gebze’ye gelip ücretsiz olarak deneme testinden geçebilirsiniz.

  akabinde fiyat, süre ve garanti verilebilir.

 6. deniz dedi ki:

  merhaba ben deniz mardinden yaşıyorum buralarda da lazer epilasyon merkezleri var ama güvenemiyorum biteceğine garanti vermiyorlar siz veriyormusunuz kol bacak koltukaltı ve bikini bölgesini yaptırmayı düşünüyorum seans aralıklarınızı ,saydığım bölgelerin toplam fiyatını, ve aşağı yukarı ne kadar sürede biteceğini yani kaç seansta söylerseniz gelip gelmemeye karar veriem

 7. zinet dedi ki:

  Fatma Hnm nerede olduğunuzu yazarsanız yardımcı olmak isteriz. İstanbul Anadolu yakasında oturuyorsanız estepoint firması var.

  Kocaeli Gebze Tuzla Pendik Darıca taraflarında oturuyorsanız “yüzyıl lazer” tavsiye ederim.

  1. bh dedi ki:

   dogru

  2. bh dedi ki:

   dogru

 8. fatma DOĞRU dedi ki:

  tüm kol lazer epilasyon ve saç mezoterapisi fiyatlarını öğrenmek istiyorum

 9. mehmet dedi ki:

  arkadaşlar boşuna kendinizi kandırmayın 2 senedir gidiyorum ne azalma ne de bitme oldu. sadece 1-2 ay rahat edersiniz ondan sonra yine eski haline geri döner tüyler hiç bir değişiklik olmaz yani…

 10. deniz dedi ki:

  bende aynı soruyu sorucam yanıtlasanız sevınırım.bacak koltuk altı ve bıkını bolgesını kac seansta yok edebılırız bırde omur boyu cıkmaz dımı lazerden sonra tuyler? fıyat olarak ne tutar bu uc bolge ? bıtme garantısı varmı ?

 11. rıza aksu dedi ki:

  lazer epilasyonu tüm vucutta uygulanırsa fiyatı nedir.Ayrıca kaç seans olur. bu yöntemin yan etkisi varmıdır,kalıcı iz,kılların tekrardan cıkması gibi vs.bu konuda bilgi verirseniz sevinirim…

Sayfa başına git