İl İl Lazer Epilasyon Seans Fiyatları


Erkek Kaş Arası Lazer Epilasyon Fiyatları

Alexandrite Lazer Epilasyon,buz lazer Alex Lazer Epilasyon,Nd:yag Lazer Epilasyon, Buz Lazer Epilasyon, Ruby Lazer Epilasyon, Diode Lazer Epilasyon Estetik Cerrahi, 2020 Lazer epilasyon merkezleri, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, 2020 lazer epilasyon fiyatları, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.

Doktorumuz Sorularınızı Yanıtlıyor!!!

5 Nisan 2017 tarihinde eklendi, 1.755 kez okundu.

Erkeklerin en muzdarip olduğu konuylar arasında yer alan ve bir çok erkek tarafından korkulan bir rüya olan kaş ortasının çözümünü lazer epilasyon ile artık kalıcı olarak çözmek çok kolay. Geçici çözümlerle kurtulmaktan daha çok kalıcı çözümler ile sonuçlar almak tabikide herkes tarafından aranan şartlar arasında yer almaktadır.

Bir çok erkek üyemizin bizler için yazmamızı istediği konuların başında yer alan ve bu ürünün fiyatlarını merak etmektedirler. Bizde kaş arası lazer epilasyonnun nasıl yapılacağı ve ne kadar süreceği konularına çözümler sunmak istiyoruz..

Daha Fazlası  Erkekler Kol Lazer Epilasyon Nasıl Yapılır?

Farklı şekil bozukluklarına sahip olan kaşlarımızdan artık her hafta kuaförlerde yaptırdığımız; cımbız, ağda, tel ve ip gibi aparatların yardımıyla geçici olarak çözümlerden sıkıldığını bilmekteyiz. Profesyonel ekibimiz tarafından bu konu ile ilgili olarak bu konu hakkında güzel bir çözümün olduğunu ve Lazer epilasyonlar ile 3-5 seans içerisinde kurtulacağınızı temin etmek istiyoruz..

Hiç bir yan etkisinin olmadığı ve kolaylıkla herhangi bir zarar olmadan uygulanan yeni lazer epilasyon çözümleri çok kolay ve ihtiyacınızı karşılayacak türde sizlere hizmet vermektedir.

Daha Fazlası  Sakarya Lazer Epilasyon Seans Fiyatları / Ücretleri

Yapılan Bölge: Kaş arası (Kaş Ortası)
Kaç Seans Sürüyor: Ortalama 3-5 Seans
Seans Ücreti:  Ortalama 40 TL

Not: Lütfen kaş arası lazer epilasyon yaptırdığınız sırada göz bandajı istemekten çekinmeyiniz. Herhangi olumsuz bir durumun oluşmaması için göz bandajları olmazsa olmazlar arasında yer alamtadır…


Bu Videomuzda bu kullanım hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz….

Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.
Bu Konu Hakkında Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın!!!
Sayfa başına git