Pırıltı Ağda Salonu İletişim Şanlıurfa

LazerEpilasyonu.Net Ekibi olarak sizlere Estetik Cerrahi, Burun Estetiği, Kulak Estetiği, Meme Büyütme Ameliyatı, Kaş Asma Ameliyatı, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.
12 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 793 kez okundu.

Lazer epilasyon sitesinde Ağda firmasının ne işi var diyebilirsiniz? Ama Hiç gerçekten düşündünüz mü lazer epilasyon yaptıramayanları!! Hassas bir deriye sahip bazı kişilerin ağda yaparken vucütlarında oluşan değişikliklere istinaden Ağda yolunu geçenler için Şanlıurfada adından söz ettiren ve kalitesiyle nam salmış bir firma hakkında bu yazı dizimiz.

Şanlıurfa Veysel Karani mahallesinde hizmet veren ve bir çok bayan tarafından tanınan ve sadece ağda işlemlerini bayanlara yapan firmanın tüm çalışanlarıda bayanlardan oluşmaktadır. Gizliliğe baya önem veren bir firma ile karşı karşıyayız.

Merkeze Bağlı Haliliye İlçesinde hizmet veren firmamız Kaş, Bıyık, Yüz, Makyaj, Maşa, Boya, Röfle, Kesim, Fön ve benzeri tüm ihtiyaçlarınıza karşı bir adım yakınınızda sizlere hizmet vermektedir.

İletişim Bilgileri…

Adres :Veysel karani Mahallesi Darçn sokak H. Hakkı Apt. Altı No:6/B (Şanmar Market Yanı) Haliliye / Şanlıurfa
Telefon :0 545 762 55 12
E-Posta :piriltiagdasalonu@hotmail.com
Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.

Etiketler:

Bu Konu Hakkında Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın!!!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git