Magic Pro IPL Lazer Epilasyon Cihazı Nasıl? Kullananlar

Alexandrite Lazer Epilasyon,buz lazer Alex Lazer Epilasyon,Nd:yag Lazer Epilasyon, Buz Lazer Epilasyon, Ruby Lazer Epilasyon, Diode Lazer Epilasyon Estetik Cerrahi, 2020 Lazer epilasyon merkezleri, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, 2020 lazer epilasyon fiyatları, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.

Doktorumuz Sorularınızı Yanıtlıyor!!!

14 Eylül 2020 tarihinde eklendi, 34 kez okundu.

Mormed firmasının bir diğer cihazı olan ve buda IPL cihaz kategorisinde yer alan Magic pro IPL epilasyon aleti istenmeyen tüyler konusunda ısrarcı bir yapı sergilemektedir. Mormed firmasının neredeyse tüm epilasyon cihazlarını inceledik. Tek tek site içi arama yaparak bulabilirsiniz. Son inceleyeceğimiz bu cihazın teknik özelliklerine bir bakalım.

Magic Pro IPL Teknik Özellikleri

  • IPL
  • CE Serifikalı
  • 610-1200nm dalga boyunda atış yapabilme
  • Saniyede 10 Hz atış imkanı
  • Geniş dokunmatik ekran
  • Portatif tasarım.
  • Düşük sarf ihtiyacı
Daha Fazlası  Ulase Multi ve Ulase Plus IPL Cihazı Nasıl? Kullananlar Yorumlar

Editörün Yorumu

Magic Pro IPL Lazer Epilasyon Cihazı Nasıl? KullananlarFirmanın diğer cihazları ile arasında pekte bir fark olduğunu söyleyemeyeceğim. Hemen hemen diğer cihazlar ile aynı özellikte diyebilirim. Belki yeni üretim yada fiyat olarak daha üst düzey için üretilmiş diyebilirim. Hem tanıtım broşüründe hemde firmanın internet adresinde FDA onayı ile ilgili bir bilgiye rastladım aynı zamanda fiyatına.

Kısayol

Daha Fazlası  Fotona XP Max Lazer Cihazı ile Lazer Epilasyon
Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.
Bu Konu Hakkında Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın!!!
Sayfa başına git