Medisana 800 Lazer Epilasyon Aleti Nasıl? Yorumlar Kullananlar

Alexandrite Lazer Epilasyon,buz lazer Alex Lazer Epilasyon,Nd:yag Lazer Epilasyon, Buz Lazer Epilasyon, Ruby Lazer Epilasyon, Diode Lazer Epilasyon Estetik Cerrahi, 2020 Lazer epilasyon merkezleri, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, 2020 lazer epilasyon fiyatları, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.

Doktorumuz Sorularınızı Yanıtlıyor!!!

26 Kasım 2017 tarihinde eklendi, 2.490 kez okundu.

Bayan ve bir çok erkeğin en korkulu rüyaları haline gelen ve her zaman lazer epilasyon firmalarına gidip muayene olmaya çekinen arkadaşlarımız için bu gün sizlere modern ağda niteliğinde olan IPL diğer bir adı Foto epilasyon cihazını tanıtalım dedik.

Medisana 800 Lazer epilasyon aleti oldukça uygun fiyatı sayesinde bir çok insan tarafından tercih edilmektedir.  Tabi bu ürün diğer ürünlerin aksine oldukça kaliteli ve sağlam olmaktadır. Tam bir alman malı olan Medisana yaptığı diğer tüm ürünler gibi kaliteli ve sağlam olmaktadır.

Cildinizin pürüzsüz bir şekilde sağlayabileceğiniz. Ve pratik bir kullanım imkanı olan evinizdeki lazer teknolojisi ile tanışın.

Editörün Yorumu

Sizlerde anlarsınız ki her cihazı alabilme imkanım bulunmadığından bu ürünü internet üzerinden ikinci el olarak sipariş verdim. Ürün elime ulaşınca sağolsun benden önceki sahibi oldukça temiz kullanmış hemde neredeyse hiç kullanmamış diyebilirim. Ürün yedek başlığı ile satılmaktadır. Kablolu olarak kullanılan cihaz şarj sorunu olmamaktadır. Benim gibi şarjlı cihazları sevmeyenler için oldukça kullanışlı olmaktadır.

Daha Fazlası  Depilight Diode(diyot) Lazer epilasyon Cihazı Nasıl? Kullananlar Yorumlar

Elinize aldığınızda oldukça kaliteli bir malzemeden yapılmış olan Medisana 800 lazer epilasyon aleti bir çok yönden oldukçe tercih sebebi olmaktadır. Ürünü ben kendim ele aldığımda oldukça memnun kaldım ve sizlerede önermekteyim. Fiyat olarak 420 TL gibi bir fiyata sıfırının satıldığı bu ürünün ben ikinci el olarak 200 TL’ye satın aldım.

Medisana 800 Lazer Epilasyon Aleti Özellikleri

 • Kablolu sürekli kullanım imkanı
 • Yedek kartuşu sayesinde uzun süreli kullanım
 • 3 yıl ücretsiz garanti
 • Kompakt tasarım
 • Farklı cilt tiplerine uygun 5 farklı seviye

Medisana 800 Lazer Epilasyon Aleti Hangi bölgelerde Kullanılır

 • Yüz
 • Bacak
 • Kollar
 • Koltuk altı
 • bikini bölgesi
 • göbek
 • Sırt ve omuz
 • ve göğüs bölgelerinde kullanım imkanı bulunmaktadır.
Daha Fazlası  Elix-R 1200w Diode Lazer Epilasyon Cihazı Nasıl? Kullananlar

Medisana 800 Lazer Epilasyon Aleti Kullanıcı Yorumları Kullananlar

Pınar Hanım: Geçenlerde çok ünlü bir internet sitesinde aldım kullanmaya başladım oldukça güzel ve pratik bir cihaz uygun fiyatı sayesinde kullanmanızı öneririm.

Hazal Hanım: Ürünü ben sadece kadınlık bölgelerimde kullanmak için aldım. O bölgemi lazer epilasyon merkezlerine açmayı hoşlanmamaktaydım. Bu sebeple bende bu cihazı aldım ve kullanmaya başladım.

Makbule Hanım: Bir arkadaşımın bana hediyesi sonucunda medisana ile tanıştım. Oldukça güzel ve rahat bir cihaz herkese öneririm.

Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.
Bu Konu Hakkında Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın!!!
Sayfa başına git