Ankara’da Tüm Vücut Paket Lazer Epilasyon Kampanyaları

LazerEpilasyonu.Net Ekibi olarak sizlere Estetik Cerrahi, Burun Estetiği, Kulak Estetiği, Meme Büyütme Ameliyatı, Kaş Asma Ameliyatı, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.
5 Şubat 2014 tarihinde eklendi, 2.711 kez okundu.

Daha önceleri seans fiyatı olarak ücretlendirilen lazer epilasyon uygulamaları, seans fiyaları ile tüm vücut yaptırmanın hayli maliyetli olması, iyi sonuç alınamayan ve artan seans sayısının fiyatı sürekli kabartması, bu maliyeti bakımından da uygulama yaptırmak isteyenleri geri adım attırması sebebiyle paket ücreti olarak uygulanmaya başlandı. Özellikle başkent Ankara’da birçok merkez lazer epilasyon da erkek ve bayanlar için paket programları lazer epilasyon fırsat paketleri ile dikkat çekmeye başladı.

Erkeklerde en çok tercih edilen bölgelerden oluşturulan paket programı, bayanlarda ise tüm vücut olarak oluşturulan lazer epilasyon paketi kampanyaları Ankara ile birlikte İzmir ve İstanbul’da da yaygın.

Ankara için yaptığımız ufak bir araştırma sonucu bazı lazer epilasyon merkezleri ve kliniklerinin tüm vücut lazer epilasyon paket programlarında ki kampanyaları ise şu şekilde;
Bayanlar için düşünülmüş seans başına ücretlendirme olmaksızın Ankarada tüm vücut lazer epilasyon paketi lazerepilasyon-paket-fiyatlari-ankarakampanyası 599 TL  ile 899 TL arasında değişiyor. Fiyatlar nakit ve kredi kartlı ödemeye göre değişiklik gösterebiliyor.
Erkekler için ise Ankara lazer epilasyon kampanyalarında koltuk altı, boyun, göğüs epilasyonu, sakal üstü, ense, sırt ve omuz lazer epilasyonu tek pakette toplanarak  1500 TL ile 2000 TL arasında değişen fiyatlar ile paket program olarak sunuluyor. Yine nakit ve kredi kartlı ödemelerde fiyatlar değişebiliyor.

Yukarıda bahsettiğimiz Ankara lazer epilasyon kampanylıa fiyatları merkezden merkeze değişiklik gösterebilir. Hatta seçtiğiniz merkezin böyle bir paket uygulaması dahi olmayabilir. Yine bu fiyatlara kredi kartına 10 taksit yapan merkezlerde bulunurken, tek çekim ve nakit ödeme ile çalışan lazer epilasyon merkezleride mevcuttur. Siz de Ankara tüm vücut lazer epilasyon kampanyaları diye  internette yapacağınız ufak bir araştırma ile daha detaylı bilgiler edinebilirsiniz.

Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.

Etiketler:

Bu Konu Hakkında Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın!!!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git