Dr. Aesthetic Lazer Epilasyon Estetik Güzellik ve Zayıflama Merkezi

LazerEpilasyonu.Net Ekibi olarak sizlere Estetik Cerrahi, Burun Estetiği, Kulak Estetiği, Meme Büyütme Ameliyatı, Kaş Asma Ameliyatı, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.
31 Mayıs 2011 tarihinde eklendi, 1.140 kez okundu.

Dr. Aesthetic, İstanbul Anadolu Yakası’nda Kadıköy‘de Marmara Üniversitesi Göztepe Kampüsü karşısında lazer epilasyon, estetik, güzellik ve zayıflama programları ile hizmet vermektedir.

Kadıköy Lazer Epilasyon, Estetik ve Güzellik Merkezi Doktor Estetik Doçent Doktor Serkan Yıldırım liderliğinde 2009 yılında faaliyetlerine başlamıştır. Özel testler ile kişiye özel uygulamaların yapıldığı merkezde;

* Lazer epilasyon uygulamaları,
* Cilt gençleştirme uygulamaları,
* Mezolifting uygulamaları, yüz mezoliftingi,
* Cilt, vücut, akne ve sivilce iz ve lekelerinin tedavileri,
* Prp tedavisi,
* Kırışıklık tedavisi,
* Saç bakımları ve saç ekimi,
* Estetik operasyonlar,
* Burun estetiği,
* Göğüs dikleştirme, büyütme ve küçültme operasyonları,
* Karın ve kol germe operasyonları,
* Liposuction ve selülit tedavisi,
* Yüz estetiği,
* Kepçe kulak estetiği,
* Anti-aging uygulamaları,
* Erkeklerin aşırı göğüs büyüme tedavisi,
* Mezoterapi uygulamaları,
* Vücuttaki benleri tedavisi,
* Zayıflama programları, bölgesel incelme ve kilo kontrol uygulamaları,

gibi birçok cerrahi ve ameliyatsız uygulamalar gerçekleştirilmektedir.

Doktor Aesthetic Lazer Epilasyon, Estetik ve Güzellik Merkezi’nde gerçekleştirilen uygulamalar, Doç. Dr. Serkan Yıldırım gözetiminde uzman sağlık personeli tarafından gerçekleştirilmektedir.

Doç. Doktor Serkan Yıldırım 1973 yılında Ankara’da doğmuştur. İlk ve orta öğretiminden sonra Adana Fen Lisesi’ni kazanıp 1990 yılında buradan mezun olmuştur. Liseyi bitirdikten sonra da Cerrahpaşa Tıp Fakültesi’ni kazanmıştır. 1996 yılında Cerrahpaşa Tıp Fakültesi’ni bitirip doktor olmuştur. Hemen ardından Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Bölümü’nde Plastik ve Rekonstrüktif Cerrah Uzmanlığına başlamıştır.

Ankara Numune Hastanesi 2. Plastik Cerrahi Kliniği’nde, Şişli Etfal Hastanesi ve Dr. Lütfi Kırdar Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanesi Plastik Cerrahi Klinikleri’nde asistanlık görevinde bulunmuştur. 2001 yılında uzmanlığını alarak Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı olmuştur. 2005 yılına kadar Dr. Lütfi Kırdar Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanesi Plastik Cerrahi Kliniğinde görev yapmıştır. 2005 yılında Almanya Köln’de Media Park Clinic’te, 2006 yılında ABD’de Cleveland’da Case Western Universitesi’nde Doktor Bahman Guyuron ile çalışmıştır. 2007 yılında Doçent ünvanını almıştır. Doçent Dr. Serkan Yıldırım araştırma ve çalışmalarına devam etmektedir.

Dr. Aesthetic Lazer Epilasyon fiyatlarını öğrenmek ve randevu almak için aşağıdaki bilgilerden yararlanabilirsiniz.

Kadıköy Dr. Aesthetic Lazer Epilasyon, Estetik, Güzellik ve Zayıflama Merkezi İletişim Bilgileri
Adres   : Feneryolu Mahallesi Fahrettin Kerim Gökay Caddesi Çamtepe Sokak Corner Palace 2/10  Kadıköy/İstanbul
Telefon : 0216 565 22 11/12
Cep tel : 0507 363 89 22
E-posta : dr.serkanyildirim73@gmail.com

Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.

Etiketler:

Bu Konu Hakkında Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın!!!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git