Egem Lazer Epilasyon ve Güzellik Merkezi – Denizli / Aydın

Alexandrite Lazer Epilasyon,buz lazer Alex Lazer Epilasyon,Nd:yag Lazer Epilasyon, Buz Lazer Epilasyon, Ruby Lazer Epilasyon, Diode Lazer Epilasyon Estetik Cerrahi, 2020 Lazer epilasyon merkezleri, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, 2020 lazer epilasyon fiyatları, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.

Doktorumuz Sorularınızı Yanıtlıyor!!!

3 Şubat 2011 tarihinde eklendi, 2.773 kez okundu.

Son Güncelleme Eylül 11th, 2020 Saat 12:07 pm yapılmıştır

Egem lazer epilasyon ve güzellik merkezleri Ege’de Aydın ve Denizli illerinde olmak üzere, güzellik ve estetik dendiğinde aklınıza gelebilecek birçok isteğinize somut çözümler üretmektedir.” Güzelliğinizi bizimle Keşfedin” sloganı ile hizmet veren Egem Güzellik merkezleri, güzellik ve lazer epilasyon da son teknolojileri, en yeni tedavi yöntemlerini yakından takip ederek siz müşterileri ile birlikte sorunsuz ve güvenilir sonuçlara ulaşmayı amaç edinmiştir.

Lazer epilasyon uygulamasında en yeni teknolojilerden biri olan FDA onaylı Bilgisayar sistemli Light Sheer Lazer epilasyon teknolojisi ile kısa sürede hem kalıcı hem de güvenilir sonuçlar elde etmek Egem Lazer epilasyon ile mümkündür.

Daha Fazlası  Şanlıurfa Asel Güzellik Salonu Nasıl?

Denizli ve Aydında hizmetlerini sürdüren Egem Güzellik merkezinde gerçekleştirilen uygulamalar aşağıdaki gibidir;
* Lazer Epilasyon: Lazerli epilasyonda LightSheer teknolojisi ile hem güvenilir hem kalıcı sonuçlara kısa sürede ulaşma.
* Saç ekimi: F.U.E saç ekimi yöntemi ile saçsızlığa kesin çözüm.
* Vücut Bakımı: Mezoterapi, Karboksi terapi, Radyofrekans, En yeni kavitasyon uygulamaları, sir ağda, botoks

gibi tedaviler Egem Güzellik ve lazer epilasyon merkezlerinde uygulanmaktadır. Aydın ve Denizli deki Egem Güzellik merkezi hakkında daha detaylı bilgi almak için aşağıdaki iletişim bilgilerinden faydalanabilirsiniz.

Daha Fazlası  Kastamonu Lazer Epilasyon Tavsiye Yorum ve Şikayet

Egem Lazer Epilasyon ve Güzellik Merkezi – Denizli İletişim
Adres: Gürcan Mahallesi Atatürk bulvarı 789. Sokak Evren Urhan iş merkezi Merkez Bankası Karşısı Kat:2 D:19
Tel: 0258 264 70 39

Egem Lazer Epilasyon ve Güzellik Merkezi – Aydın İletişim
Adres: Cumhuriyet Mahallesi Adnan Menderes Bulvarı Haltur Apartman Finansbank üstü No:6/2
Tel: 0256 213 34 35

Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.

Etiketler:

Egem Lazer Epilasyon ve Güzellik Merkezi – Denizli / Aydın Konusuna 2 Yorum Yapıldı
  1. Özlem dedi ki:

    Güvenilir dedikleri lazer epilasyonun hiçbir teminatı yok.ben de olduğu gibi vücudunuzda yanıklar oluşabilir ve bunlar Kalıcı olabilir. Kendileri bu durum karşısında oldukça ilgisiz kalıyorlar. Benim Başıma gelenlerin sizin başınıza da gelmesini istemem.uygulamanın doktor Tarafından ya da Kontrolü Altında yapıldığını sanıyorsanız yanılıyorsunuz.egem güzellik merkezini hiç kimseye önermiyorum. Gitmeyi planlıyorsanız bir kez daha düşünün.

  2. aşk dedi ki:

    Çok faydalı bir yazı, teşekkürler

Sayfa başına git