İl İl Lazer Epilasyon Seans Fiyatları


Erzincan Lazer Epilasyon Tavsiye Yorum ve Şikayet

Alexandrite Lazer Epilasyon,buz lazer Alex Lazer Epilasyon,Nd:yag Lazer Epilasyon, Buz Lazer Epilasyon, Ruby Lazer Epilasyon, Diode Lazer Epilasyon Estetik Cerrahi, 2020 Lazer epilasyon merkezleri, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, 2020 lazer epilasyon fiyatları, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.

Doktorumuz Sorularınızı Yanıtlıyor!!!

17 Ağustos 2017 tarihinde eklendi, 7.003 kez okundu.

Son Güncelleme Aralık 26th, 2018 Saat 08:23 am yapılmıştır

Merhabalar bu konuda sizlere Erzincan şehrinde lazer epilasyon yaptırmak isteyenler için bilgilere yer verdik. Lazer epilasyon yaptırmak isteyen kişilerin maddi açıdan dolandırılmamaları için sitemizde yer alan fiyat listesini incelemeleri yararlarına olacaktır. Lazer epilasyon yaptıracağınız firmayı iyi seçmeli ve firma hakkındaki şikayetleri iyi derecede incelemeniz sizin yararınıza olacaktır. Firma hakkında medyada yer alan onlarca şikayet konusu firma hakkında olumlu olumsuz görüşleri ortaya çıkaracağından kaliteli firmaların araştırılması önemli bir derece rol oynamaktadır.

Kaliteli firmaları eşiniz dostunuz ve internet ortamında bulacağınız gibi sitemize gelen yorumlar kısmından kaliteli firmalarıda bizde sitemizde reklamlarını yapmaktan onur duyarız. Bu sebepledir ki bildiğiniz kaliteli firmaları bizlere bildirmeniz faydamıza olacaktır.

Daha Fazlası  Yalova Lazer Epilasyon Tavsiye Yorum ve Şikayet

Lazer epilasyonda en önemli diğer erken ise şikayetlerdir. Erzincan şehrinde faaliyet gösteren firmalar hakkında şikayetleri de sitemiz üzerinden bizlere iletebilirsiniz.

Erzincan Lazer Epilasyon ve Güzellik Salonları

ASİL ESTETİK VE CİLT BAKIM MERKEZİ
Atatürk Mah. Ordu Cad. 120/A Erzincan Merkez, Erzincan
Güzellik Salonları ve Merkezleri Telefon: 05078582424

ASİL GÜZELLİK MERKEZİ
Atatürk Mah. Ordu Cad. 1 Erzincan Merkez, Erzincan
Güzellik Salonları ve Merkezleri Telefon: 04462243313

BEYAZ İNCİ GÜZELLİK SALONU
Karaağaç Mah. Fevzi Paşa Cad. 6 Eseray Apt. K:2 Erzincan Merkez, Erzincan
Güzellik Salonları ve Merkezleri Telefon: 04462231919

ELİFÇE GÜZELLİK SALONU
Atatürk Mah. Nerim Tombul Cad. 9 Beşiktaş Plaza K:2 D:207 Erzincan Merkez, Erzincan
Güzellik Salonları ve Merkezleri Telefon: 04462243733

ERZİNCAN ESMED
Atatürk Mah. Ordu Cad. Metin Pasajı K:2 Erzincan Merkez, Erzincan
Güzellik Salonları ve Merkezleri Telefon: 04462241800

ESMED EPİLASYON
Atatürk Mah. Ordu Cad. 10 Erzincan Merkez, Erzincan
Güzellik Salonları ve Merkezleri Telefon: 05079240494

VIALIFE ESTETİK GÜZELLİK
Atatürk Mah. Ordu Cad. 18 Mehmet Külahlıoğlu Pasajı K:3 Erzincan Merkez, Erzincan
Güzellik Salonları ve Merkezleri Telefon: 04462283434

EGE GÜZELLİK SALONU
Atatürk mahallesi netim tombul caddesi Roma iş Merkezi kat 2 no 34 Erzincan/Merkez
Güzellik Salonu ve Merkezleri Telefon: 05414552924
Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.
Erzincan Lazer Epilasyon Tavsiye Yorum ve Şikayet Konusuna 84 Yorum Yapıldı
 1. ESRA dedi ki:

  ÖZLEM GÜLER CİHAZLARI GERÇEKTEN ÇOK GÜZEL MUTLAKA TANIŞIN DERİM VE PARANIZ ÇÖPE GİTMESİN.BENİM 4.SEANSIM ÇOK MEMNUNUM KUZENİM GOLD ROYALE GİTMİŞTİ VE KIZIN TÜM BACAKLARINI YAKMIŞLARDI ZOR İYİLİŞTİ LEKELERİ HİÇ BİLGİLİ DEĞİLLER. SAKIN SİZDE PARANIZLA YANMAYIN

  1. Uzman Recep KAYA dedi ki:

   Özlem Güler Epilasyon Merkezinde kullanılan cihazlar hakkında bize bilgi verebilir misiniz?

 2. Anonim dedi ki:

  Paranızın çöp olmasını istiyorsanız new gold royal gidin.

  1. Uzman Recep KAYA dedi ki:

   Bilgilendirmeniz için teşekkür ederiz.

 3. Anonim dedi ki:

  Daha önce aylarca seanslara gitmiş biri olarak sakın New Gold Royal’e gitmeyin!! Hiçbir yanıt alamadım, üstelik param boşa gitti. Sonra araştırdığımda kullandıkları cihazı alexandrite& buz lazer diye tanıtıyorlardı ama “IPL” cihazmış.

  1. Uzman Recep KAYA dedi ki:

   Teşekkür ederiz verdiğiniz bilgilendirmeler için

 4. Anonim dedi ki:

  Arkadaşlar güzellik merkezlerinde lazer epilsyon yapacağız diye tüketiciyi aldatıyorlar. Ancak Mevzuat lazer epilasyon yetkisini dermatolog gözetiminde hastaneler veriyor. Lazer yapıyprum diye “IPL” yapıyorlar. Sizi kandırmalarına izin vermeyin!!!

  1. Uzman Recep KAYA dedi ki:

   Teşekkür ederiz verdiğiniz bilgilendirmeler için. Lazer epilasyon cihazları doktor gözetiminde kliniklerde estetik merkezlerinde ve hastanelere kullanılabilir. Diğer kuaför ve firmalarda sadece IPL modern ağda dediğimiz cihazlar kullanılır.

   1. Kemal Yağbasan dedi ki:

    Recep bey ağda diyerek küçümsemeyin.epilasyon işlemi en sağlıklı olan işlemdir.lazer insan vücuduna zararı vardır. Bu yüzdendir ki kullanımı güzellik uzmanlarına verilmemektedir.danisanlarimizin en doğru tercihi ip l olmalıdır.insnlari doğru yönlendirmek gerekiyor.cihazlar ışık dalga boyuna göre sonuç verir.dogru yöntem ve deneyimli uzman kişiler tarafından uzun sürerde sonuç alacaklardır.dogru zaman aralığı çok önemlidir. Saygılar .

    1. Uzman Recep KAYA dedi ki:

     Ben bir doktor olarak bugüne kadar lazerin zararlı olduğuna dair tek bir makale okumadım. Şayet IPL’nin en iyi yöntem olduğunuda ilk defa sizden duyuyorum. Lütfen IPL denilen ağda sistemini lazer epilasyon ile karıştırmayınız. Nİtekim ne kadar üzücü ki sizin gibi biri epilasyon işlemi yapıp insanlara doğruyu uygulamak yerine yanlışı uygulayıp sadece para peşine düşmüşler.

 5. Derya dedi ki:

  Erzincan’da daha önce birçok yere gitmiş ve en son kollarım yanmış biri olarak en son özlem Gülere gittim başta cihazları bilgisi erzincanda farklı geldi bana güler yüzü için bile gidilir gerçekten samimi çok bilgili bir kadın temiz bi yer ve kendisi görüşüyor gelenlerle bence yaptırmasanız bile doğru bilgi almak için gidin mutlaka bir tanışın derim başka yerlerde paranızla mağdur olmayın benim üçüncü seansım ve gayet memnunum

  1. Uzman Recep KAYA dedi ki:

   Teşekkür ederiz bilgilendirmeler için.

 6. Canisi dedi ki:

  Vialaf sakin sakin para tuzağı asla gitmeyin rezalet yer

  1. Uzman Recep KAYA dedi ki:

   Teşekkür ederiz bilgilendirmeler için.

 7. Murat dedi ki:

  Özlem güler medikal estetik kesinlikle tavsiye edebileceğim yer hijyen ortam uygulamaları mükemmel ben çok memnun kaldım herkese tavsiye ediyorum bı gidip tanıyın derim

  1. Uzman Recep KAYA dedi ki:

   Teşekkür ederiz bilgilendirmeler için.

 8. ESİN dedi ki:

  Genel bilgi paylaşımı amacıyla yazıyorum
  Uzun zamandır adını çevremdeki herkesten sıkça duyduğum Özlem GÜLER güzellikle nihayet benimde tanışma fırsatım oldu.:)) gerçekten erzincanda alışılmışın dışında bir hizmet anlayışı cihazları tecrübesi güleryüzüyle vee en önemlisi bu işin eğitimini birkaç aylık eğitimle değil uzun yıllar istanbulda çalışarak tecrübe edinmiş zaten sertifikalarından da anlıyorsunuz tecrübesini bilgi verirken siz sormadan anlatıyor size gereken bilgileri güvenerek gidebileceğiniz huzurla ayrılabileceğiniz bir merkez her ne kadar tüy yapımı uygun bulmayıp epilasyona almasada :)) (daha önce görüşmeye gittiğim 2 farklı merkez oturduğu yerden tüy yapıma bakarak hemen paket fiyat verip uygulama randevusu verdiler) diğer işlemlerim için güvenerek gidip herkese önerebileceğim kaliteli bir yer kesinlikle tavsiye ederim.

  1. Uzman Recep KAYA dedi ki:

   Teşekkür ederiz bilgilendirmeler için.

 9. DENİZ dedi ki:

  Profesyonel uygulamaları ve çözüm odaklı Özlem Güler Medikal Estetik kesinlikle tavsiye ederim

  1. Uzman Recep KAYA dedi ki:

   Teşekkür ederiz bilgilendirmeler için.

 10. Gold royal memnuniyetsizlik dedi ki:

  Ben 10 seans Gold Royal den tüm vücut lazer paket almıştım. Reklamlarında, beyanlarında 5-6 seans bitirme garantili olan tüyler ne hikmetse 10 seansta %30 bile azalmadı. Kesinlikle tavsiye etmiyorum. Her seansa gidişimde bu sefer neyle karşılaşıcam diye korkuyla gittim. Bi hava bi çalım ortada iş yok:) Sürekli cihazda ve işlemi yapan kişide değişiklik oluyor. Bir alex bi buz başlık ne yapmaya çalıştıklarını anlamadım. 10 seansı geçiştirmeye çalışıyorlar. Olan sizin paranıza oluyor çektiğiniz stres ve kaybettiğiniz zaman da cabası. İşlerini takip etmiyorlar parayı aldılar mı güç onlarda artık. Başta güzel araştırın,sorun ve mümkünse yanınızda şahidiniz olsun. Sonradan biz onu öyle demedik böyle dedik gibi kıvırmalarla karşılaşmayı. benim gibi hemen kanmayın derim.

  1. Uzman Recep KAYA dedi ki:

   Teşekkür ederiz bilgilendirmeler için.

 11. R dedi ki:

  Elifçe gerçekten berbat 8 seans gittim koronadan dolayı anladım ne olduklarını her ay seansa gidiyordum seanslar 30 40 dakika arası şaka gibi bir süre özlem gülere yazıldım ilk seansım 2.5 saat sürdü bürün vücudu kalemle çizip işlem yaptılar çok ilgililer duruma göre yine yorumumu yapacagım

  1. Uzman Recep Kaya dedi ki:

   Merhabalar. Lazer epilasyonda seansın kısa sürmesi gibi bir durum bulunmamaktadır. Şayet el pratikliği açısından tüm vücut lazer epilasyonu 30 dakika da yapan çalışanlarımız mevcuttur.
   Not: Ama seans gidip tüylerinizde bir azalma görmediyseniz bencede uzak durun:))

 12. Anonims. dedi ki:

  New gold royale 1.5 2 yildir epilasyona gidiyordm hic memnun kalmadim kimseye tavsiye etmiyorum 8 10 seans denilmisti % 85 bitecek diye % 15 i anca gitti hala bekledigim sonucu almadim ve bence ilgisiz calisanlari surekli seanslar makinalar bakimda diyilip bi sonra ki tarihe atiyorlar gercekten paraniza yazik asla tavsiye etmiyorum buyuk bir pismanlik..

  1. Uzman Recep KAYA dedi ki:

   Teşekkür ederiz bilgilendirmeler için.

 13. Anonimx dedi ki:

  Hsmsi

 14. Pınar dedi ki:

  Ben Vialife da gittim şimdi essvia olmuş cihazları hurdacıdan alInmış gibi hep bantlı Allah cezalarını versin paramızı rezil ettiler

  1. Kemal Yağbasan dedi ki:

   Cihazların bantlı olması çok yoğun bir şekilde çalışılmaktan kaynaklanıyor.bantlar cihaz başlığındaki plastiklerin çatlaması için sarılmakta.cihazlarin başlık ömürleri bittikçe değişmektedir.biz firma olarak her zaman müşterilerimiz arkasında durduk. Hiç kimseye yalan söylemeden işlemlerimizi anlatıyoruz. Epilasyon işlemlerinde devamlılık söz konusudur . Bitmeyen bölgeler söz konusu olduğunda kendi danisanlarimiza %50 indirim uygulanıyor. Lütfen sorunu olan işletmemize buyursun uğraşın dosyası üzerinde n konuşarak bilgi verelim ve yardımcı olalım.saygilar.

   1. Uzman Recep KAYA dedi ki:

    Lütfen firmanı hakkında daha detaylı bilgiler vererek diğer arkadaşlarımıza sorularına yönelik bilgilendirici açıklamalar yapmanız daha iyi olacaktır.

 15. Neşe dedi ki:

  Ben de gold royale gidiyorum 5. Seansım sonuç aldım
  Robotx cihazları bir harika
  Daha öncesinden beyaz inciye gitmiştim param onlara zehir zıkkım olsun ama beyaz inciyle gold royalin birbiri ile hiçbir alakası yok beyaz inci paramı aldı 3. Seansımda dükkanı kapattı paramı asla helal etmiyorum

  1. Uzman Recep KAYA dedi ki:

   Teşekkür ederiz bilgilendirmeler için.

 16. Anonim dedi ki:

  Erzincanda lilium.guzellik salonu hakkinda goruslerinizi oğrenebilir miyim?

  1. Uzman Recep Kaya dedi ki:

   Güzel bir firmadır tek seans yaptırıp daha sonra toplu işlem için anlaşın

 17. canısı dedi ki:

  vîalaf super hala gidiyorum 8seans ve heryerim bitti

  1. Uzman Recep Kaya dedi ki:

   Teşekkür ederiz kaliteli bir firmamızdan biridir kendileri.

 18. Hülya dedi ki:

  Ben ve eşim Erzincan a yakın bir ilde doktor olarak görev yapıyoruz. Bu paylaşımı genel bilgi maksadıyla yaptım. Tüm güzellik salonlarını gezdik. işlemlerimizi Elifçe Güzellik salonunda yaptırdık. Ankara daki medikal şirketlerini yerinde gördük. yeni teknoloji cihazların Erzincan da bizzat bulunması çok iyi. Tavsiye ediyorum.

  1. Uzman Recep Kaya dedi ki:

   teşekkür ederiz değerli yorumunuz için.

 19. Anonim dedi ki:

  Vialife a gitmeyin sakin ,alexandrate lazer kullanıyorum diyorlar makinada kocaman Alex ipl yazio,insanları kandırıyorlar ipl cihazı kullanıp

  1. Uzman Recep KAYA dedi ki:

   Teşekkür ederiz bilgilendirmeler için.

 20. DEMET dedi ki:

  ERZİNCAN DA KESİNLİKLE GERÇEKTEN KALİTENİN TEK ADRESİ ÖZLEM GÜLER MEDİKAL ESTETİK VE GÜZELLİK.ÖZLEM ABLA BU KONUDA İŞİNİN EHLİ HEM İLGİSİ HEM UYGULAMALARI Bİ HARİKA UYGULAMALARADA KENDİSİ GİRİYOR DAHA ÖNCE BENDE BAŞKA MERKEZDE YAPTIRDIM BACAKLARIMI YAKMIŞLARDI.İŞLEM YAPTIRMAZSANIZDA GİDİN Bİ TANIŞIN DERİM HOŞ SOHBETİ VE GÜZERYÜZÜ SAMİMİYETİYLE GERÇEKTEN ERZİNCANDA BİR İLK DİYEBİLİRİM KOMŞUMUZ GİTMİŞTİ BANADA O ÖNERDİ İYİKİDE TANIDIM ONU.

  1. Uzman Recep KAYA dedi ki:

   Teşekkür ederiz bilgilendirmeler için.

 21. Mine dedi ki:

  Arkadaş şuraya bak ilk başlarda çok korktum her yeri araştırdım sordum çevreme ve tercihim Vialife estetik oldu biraz yoğunluktan dolayı seansları aksatıyorlar ama gerçekten işi biliyorlar ve diyer yerler gibi amator deyil uzmanlar ve citten çok memnunum 5 saansım mükemmel bir şey ben hiç inanmıyordum lazer epilasyon bukadar etkili ama demekki işi bilen yapıyor tavsiye ederim.

  1. Uzman Recep KAYA dedi ki:

   Teşekkür ederiz bilgilendirmeler için.

 22. Zeynep dedi ki:

  Şu golt royalmidir beyaz incimidir allah onların belasını versin dolandırıcı terbiyezizler işi bilmiyen bir avuç aptallar beni yaktılar siz yanmayın

  1. Nurşen dedi ki:

   Nasıl bir sorun yasadiniz?

  2. Anonim dedi ki:

   Benide yaktılar

  3. Esma dedi ki:

   Beyaz inci benim de paramı aldı ve 3. Seansımda dükkanı kapattı gold royal 2 seans verdi 2 seansta tabi tüylerim bitmedi sonra paket aldım 7. Seansındayım %70 sonuç aldım
   Ama beyaz inciye hakkımı helal etmiyorum 1800 TL nakit paramı aldı Nisan ayında Haziran da kapattı

   1. Uzman Recep KAYA dedi ki:

    Teşekkür ederiz bilgilendirmeler için.

  4. Uzman Recep KAYA dedi ki:

   Teşekkür ederiz bilgilendirmeler için.

 23. Meryem dedi ki:

  Erzicanda Vialife kurumsal bir firma ve güzellik merkezinde tek adres 10 seans işlem aldım 6 seansımdan sonra gitmedim yaklaşık 1 yoldır hiç bir şey yok ve çıkmıyor çok teşekkür ederim.🙏

  1. Uzman Recep KAYA dedi ki:

   Teşekkür ederiz bilgilendirmeler için.

 24. Anonim dedi ki:

  Bildiğim tekşey varsa lazer diyince erzincanda Vialife gerçekten işi biliyorlar.

  1. Uzman Recep KAYA dedi ki:

   Teşekkür ederiz bilgilendirmeler için.

 25. Ay dedi ki:

  Erzincan’da gold royalden gayet memnun kaldım hem ilgileri hemde sonuçları gayet güzel

  1. Uzman Recep KAYA dedi ki:

   Teşekkür ederiz bilgilendirmeler için.

 26. Anonim dedi ki:

  Erzincan’da memnun kaldığım yer gold royal ilgi alakaları ve sonuçları gayet güzel

  1. Uzman Recep KAYA dedi ki:

   Teşekkür ederiz bilgilendirmeler için.

 27. anonim dedi ki:

  vialife berbat

 28. Anonim dedi ki:

  Erzincanda yeni bir yer açılmış gold royal diye buz lazer olduklarını iddia ediyorlar fakat buz lazer türkiye de soprano ıce mış ve de bu lazer in bulunduğu iller İnternette mevcut fakat isim olarak erzincan yok aralarında . Acaba kandırılıyor muyuz bi bilgisi olan giden var mı acaba

  1. Uzman Recep Kaya dedi ki:

   Aynen haklısınız kendilerinde cihaz bulunmamaktadır.

 29. Anonim dedi ki:

  Elifce güzellik salonuna lazere gidip memnun kalan varmı

  1. Yabanci dedi ki:

   Asil estetik yeni adıyla aysima lanet birsey 10 seans gittm hiç bir azalma yok tam tersi çoğalırlar iyice :(

   1. Anonim dedi ki:

    Size islem yapan bayan kimdi acaba cihaz ismi nedir

   2. Ela dedi ki:

    Ablamda giti oda memnun deyildi

   3. Uzman Recep KAYA dedi ki:

    Teşekkür ederiz bilgilendirmeler için.

 30. Mağdur dedi ki:

  Kesinlikle beyaz inciye gitmeyin el değiştirdi eski müşteriler alınmıyor seansım bitmedi ve olan giden parama oldu lanet bir yer tüylerimde hala çıkıyo haram zıkkım olsun

  1. Yabancı dedi ki:

   Bende beyaz inciden dolayi magdurum el degistirdi. Eski sahibi hic bir sekilde sorumluluk almiyor. Yeni sahibide seans karti olanlara seans sayisini yariya indirip veriyor

   1. Mağduruz dedi ki:

    Benim de seanslarım yandı ama sonuçta bizi mağdur eden beyaz inci güzellik salonu
    Onlara kesinlikle ulaşamıyoruz ben devlet dairesinde çalışıyorum ve bu iş yeri devir değil kapanış yapmış maalesef ben de beyaz inci den hakkımı alamadım yeni sahiplerinden de birşey beklemedim sonuçta iş yeri devir değil tüketiciler birliğine gidip şikayetçi oldum gold royal adına ama şikayetim kabul edilmedi iş yerleri devir olmadığı için bir hak da idda edemedim çok uğraştım haram olsun

    1. Uzman Recep KAYA dedi ki:

     Teşekkür ederiz bilgilendirmeler için.

  2. Uzman Recep KAYA dedi ki:

   Teşekkür ederiz bilgilendirmeler için.

 31. M dedi ki:

  VIALiFe gitmeyin lanet yer

  1. Anonim dedi ki:

   Vielife kötü yönunu yazarmisiniz

  2. Anonim dedi ki:

   Neden peki tam olarak aciklarmisiniz

   1. Uzman Recep KAYA dedi ki:

    Teşekkür ederiz bilgilendirmeler için.

 32. Anonim dedi ki:

  Asla asla gitmeyin. Isini bilmeyenlerle dolu hic memnun kalmadim. Zerre azalma olmadi

  1. Anonim dedi ki:

   Ben wialafta suan islem goruyorum we cok memnunum bu 4.cu seans her tarafm btt sadce bikini az kald

  2. Uzman Recep KAYA dedi ki:

   Teşekkür ederiz bilgilendirmeler için.

 33. Anonim dedi ki:

  Beyaz inci lazer epilasyon aletleriniz sizin nasılsa mahvettiniz her yerim tüy oldu ÇIKMAYAN yerlerde bile artık tüy dolu bin pişmanım iki yıl size gelip gittim zaman ve paramdan oldum ah bin pişmanım bin okuyun gitmeyin şuraya gitmeyin

  1. Uzman Recep KAYA dedi ki:

   Teşekkür ederiz bilgilendirmeler için.

 34. Beyaz inci mağduru... dedi ki:

  ERZINCAN BEYAZ INCI ESTETIK SALONUNDAN UZAK DURUN ASLA TAVSIYE ETMIYORUM LAZERDE SINIFTA KALDINIZ DÜNYANIN PARASINI VERDIM DÖKÜLME OLMASINI BIRAKIN TÜYLER ÇIKMAYAN YERLERDEDE ÇIKTI VEDE ÇOĞALDI SAKIN GITMEYIN AMAN BEN BUN PISMANIM BUN PARAMI DA HELAL ETMIYORUM…..SAYGISIZCA SIZI AZARLAMALARIDA CABASI

  1. Anonim dedi ki:

   Erzincan vialife mı berbatt

   1. Uzman Recep Kaya dedi ki:

    Erzincan Beyaz İnci Estetik Merkezini söylemektedir kendileri

Sayfa başına git